03.12.22 11:40
НачалоDP World TourСтартови времена - Mutuactivos Open de España 2019

Стартови времена – Mutuactivos Open de España 2019

Серхио Гарсия и неговата фондация за поредна година ще бъдат домакини на Откритото първенство на Испания по голф. Тази седмица на игрището край Мадрид ще видим Джон Рам, Серхио Гарсия и Рафа Кабрера-Бейо, които ще се опитат да зарадват местната публика и да приберат трофея вкъщи.

* Всички часове са в местно време

Първи кръг

Стартов час Тий бокс Играч 1 Играч 2 Играч 3
08:40 1 GER DEN ESP
    SIEM, Marcel JENSEN, Lasse VELASCO, Alvaro
08:50 1 ESP ENG AUS
    GARCIA-HEREDIA, Alfredo MURRAY, Tom CULLEN, Nick
09:00 1 SWE RSA FRA
    LEMKE, Niklas LOMBARD, Zander SORDET, Clément
09:10 1 ESP DEN ENG
    CANTERO GUTIERREZ, Ivan WINTHER, Jeff SINGH BRAR, Jack
09:20 1 FRA ITA DEN
    BOURDY, Grégory BERGAMASCHI, Filippo HANSEN, Joachim B.
09:30 1 RSA GER SCO
    AIKEN, Thomas KIEFFER, Maximilian DRYSDALE, David
09:40 1 POR JPN SCO
    GOUVEIA, Ricardo MIYAZATO, Yusaku JOHNSTON, Liam
09:50 1 ESP AUS ITA
    DEL VAL, Samuel RUMFORD, Brett MANASSERO, Matteo
10:00 1 USA RSA GER
    SAXON, Charlie DE JAGER, Louis SCHMITT, Max
10:10 1 SWE SCO ENG
    LANGFORS, Per WARREN, Marc GREGORY, Scott
10:20 1 ESP USA USA
    DEL REY, Alejandro CATLIN, John KIM, Sihwan
10:30 1 ESP ENG ESP
    DEL MORAL, Carlos ABBOTT, Jamie BERNA MANZANARES, Daniel
08:40 10 ESP USA USA
    SALAMA, Juan COOKE, David VEERMAN, Johannes
08:50 10 ESP AUS IRL
    VIRTO, Borja LAWSON, Deyen MOYNIHAN, Gavin
09:00 10 ARG THA AUS
    ROMERO, Andres JAIDEE, Thongchai ORMSBY, Wade
09:10 10 PAR DEN ITA
    ZANOTTI, Fabrizio HØJGAARD, Nicolai PARATORE, Renato
09:20 10 ESP ESP ITA
    OLAZÁBAL, José María LARRAZÁBAL, Pablo PAVAN, Andrea
09:30 10 ESP ESP ESP
    RAHM, Jon CABRERA BELLO, Rafa ARNAUS, Adri
09:40 10 FIN RSA AUS
    KORHONEN, Mikko HARDING, Justin SCRIVENER, Jason
09:50 10 ITA FRA IRL
    MOLINARI, Edoardo LEVY, Alexander DUNNE, Paul
10:00 10 IND BEL JPN
    BHULLAR, Gaganjeet COLSAERTS, Nicolas KAWAMURA, Masahiro
10:10 10 GER AUS SWE
    RITTHAMMER, Bernd FRASER, Marcus KARLSSON, Anton
10:20 10 ENG NOR ENG
    GAVINS, Daniel JOHANNESSEN, Kristian Krogh EVANS, Ben
10:30 10 NED ESP ENG
    KOUWENAAR, Koen GALIANO AGUILAR, Mario HANSON, Chris
13:20 1 ESP ENG ENG
    COLOMO, Javi NIXON, Matthew MCCARTHY, Nick
13:30 1 FRA RSA ENG
    WATTEL, Romain KRUYSWIJK, Jacques SLATTERY, Lee
13:40 1 SWE KOR ESP
    BJÖRK, Alexander WANG, Jeunghun FDEZ-CASTAÑO, Gonzalo
13:50 1 ESP USA ESP
    JIMÉNEZ, Miguel Ángel SURI, Julian QUIROS, Alvaro
14:00 1 ESP CHN ESP
    CAMPILLO, Jorge LI, Haotong GARCIA, Sergio
14:10 1 ENG USA ESP
    FISHER, Ross LIPSKY, David OTAEGUI, Adrian
14:20 1 CHN RSA ESP
    WU, Ashun BURMESTER, Dean ELVIRA, Nacho
14:30 1 SCO SWE RSA
    FORREST, Grant KARLBERG, Rikard WALTERS, Justin
14:40 1 SWE ENG WAL
    DANTORP, Jens HOWELL, David DONALDSON, Jamie
14:50 1 NZL NOR FRA
    CAMPBELL, Michael KOFSTAD, Espen SADDIER, Adrien
15:00 1 ESP CAN DEN
    PASTOR, Victor CONNELLY, Austin TINNING, Nicolai
13:20 10 ENG ESP SUI
    SHINKWIN, Callum ADARRAGA GOMEZ, Jose Luis GIRRBACH, Joel
13:30 10 ENG CHI ESP
    MCGOWAN, Ross GEYGER, Nico CUARTERO BLANCO, Emilio
13:40 10 ENG ENG AUS
    WILSON, Oliver BROWN, Steven MCLEOD, Jake
13:50 10 CHI FIN ESP
    LEON, Hugo KOIVU, Kim BORDA, David
14:00 10 ESP NIR ESP
    FERNANDEZ, Scott HOEY, Michael DE LA RIVA, Eduardo
14:10 10 ESP POR USA
    ORIOL, Pedro FIGUEIREDO, Pedro CROCKER, Sean
14:20 10 ITA WAL ENG
    BERTASIO, Nino MANLEY, Stuart HORSEY, David
14:30 10 IND ENG FRA
    CHAWRASIA, S.S.P. MORRISON, James JACQUELIN, Raphaël
14:40 10 ITA AUS ESP
    GAGLI, Lorenzo PAPADATOS, Dimitrios CAÑIZARES, Alejandro
14:50 10 ESP SCO NOR
    PASTOR, Jacobo LUMSDEN, Ryan REITAN, Kristoffer
15:00 10 KOR ENG SCO
    CHOI, Jinho ORRIN, Max HILL, Calum

Втори кръг

Стартов час Тий бокс Играч 1 Играч 2 Играч 3
08:40 1 ESP SUI ENG
    ADARRAGA GOMEZ, Jose Luis GIRRBACH, Joel SHINKWIN, Callum
08:50 1 ENG CHI ESP
    MCGOWAN, Ross GEYGER, Nico CUARTERO BLANCO, Emilio
09:00 1 ENG ENG AUS
    WILSON, Oliver BROWN, Steven MCLEOD, Jake
09:10 1 ESP CHI FIN
    BORDA, David LEON, Hugo KOIVU, Kim
09:20 1 NIR ESP ESP
    HOEY, Michael DE LA RIVA, Eduardo FERNANDEZ, Scott
09:30 1 POR ESP USA
    FIGUEIREDO, Pedro ORIOL, Pedro CROCKER, Sean
09:40 1 WAL ENG ITA
    MANLEY, Stuart HORSEY, David BERTASIO, Nino
09:50 1 FRA ENG IND
    JACQUELIN, Raphaël MORRISON, James CHAWRASIA, S.S.P.
10:00 1 ESP ITA AUS
    CAÑIZARES, Alejandro GAGLI, Lorenzo PAPADATOS, Dimitrios
10:10 1 ESP NOR SCO
    PASTOR, Jacobo REITAN, Kristoffer LUMSDEN, Ryan
10:20 1 KOR ENG SCO
    CHOI, Jinho ORRIN, Max HILL, Calum
08:40 10 ESP ENG ENG
    COLOMO, Javi MCCARTHY, Nick NIXON, Matthew
08:50 10 ENG FRA RSA
    SLATTERY, Lee WATTEL, Romain KRUYSWIJK, Jacques
09:00 10 ESP SWE KOR
    FDEZ-CASTAÑO, Gonzalo BJÖRK, Alexander WANG, Jeunghun
09:10 10 ESP ESP USA
    JIMÉNEZ, Miguel Ángel QUIROS, Alvaro SURI, Julian
09:20 10 ESP ESP CHN
    GARCIA, Sergio CAMPILLO, Jorge LI, Haotong
09:30 10 ENG ESP USA
    FISHER, Ross OTAEGUI, Adrian LIPSKY, David
09:40 10 CHN ESP RSA
    WU, Ashun ELVIRA, Nacho BURMESTER, Dean
09:50 10 RSA SWE SCO
    WALTERS, Justin KARLBERG, Rikard FORREST, Grant
10:00 10 ENG WAL SWE
    HOWELL, David DONALDSON, Jamie DANTORP, Jens
10:10 10 NZL NOR FRA
    CAMPBELL, Michael KOFSTAD, Espen SADDIER, Adrien
10:20 10 CAN DEN ESP
    CONNELLY, Austin TINNING, Nicolai PASTOR, Victor
13:10 1 USA USA ESP
    VEERMAN, Johannes COOKE, David SALAMA, Juan
13:20 1 ESP IRL AUS
    VIRTO, Borja MOYNIHAN, Gavin LAWSON, Deyen
13:30 1 THA ARG AUS
    JAIDEE, Thongchai ROMERO, Andres ORMSBY, Wade
13:40 1 PAR ITA DEN
    ZANOTTI, Fabrizio PARATORE, Renato HØJGAARD, Nicolai
13:50 1 ESP ESP ITA
    OLAZÁBAL, José María LARRAZÁBAL, Pablo PAVAN, Andrea
14:00 1 ESP ESP ESP
    CABRERA BELLO, Rafa RAHM, Jon ARNAUS, Adri
14:10 1 FIN RSA AUS
    KORHONEN, Mikko HARDING, Justin SCRIVENER, Jason
14:20 1 ITA FRA IRL
    MOLINARI, Edoardo LEVY, Alexander DUNNE, Paul
14:30 1 BEL IND JPN
    COLSAERTS, Nicolas BHULLAR, Gaganjeet KAWAMURA, Masahiro
14:40 1 AUS GER SWE
    FRASER, Marcus RITTHAMMER, Bernd KARLSSON, Anton
14:50 1 ENG NOR ENG
    EVANS, Ben JOHANNESSEN, Kristian Krogh GAVINS, Daniel
15:00 1 ENG ESP NED
    HANSON, Chris GALIANO AGUILAR, Mario KOUWENAAR, Koen
13:10 10 GER DEN ESP
    SIEM, Marcel JENSEN, Lasse VELASCO, Alvaro
13:20 10 ESP AUS ENG
    GARCIA-HEREDIA, Alfredo CULLEN, Nick MURRAY, Tom
13:30 10 SWE RSA FRA
    LEMKE, Niklas LOMBARD, Zander SORDET, Clément
13:40 10 DEN ENG ESP
    WINTHER, Jeff SINGH BRAR, Jack CANTERO GUTIERREZ, Ivan
13:50 10 FRA DEN ITA
    BOURDY, Grégory HANSEN, Joachim B. BERGAMASCHI, Filippo
14:00 10 SCO RSA GER
    DRYSDALE, David AIKEN, Thomas KIEFFER, Maximilian
14:10 10 POR JPN SCO
    GOUVEIA, Ricardo MIYAZATO, Yusaku JOHNSTON, Liam
14:20 10 AUS ITA ESP
    RUMFORD, Brett MANASSERO, Matteo DEL VAL, Samuel
14:30 10 RSA GER USA
    DE JAGER, Louis SCHMITT, Max SAXON, Charlie
14:40 10 SCO SWE ENG
    WARREN, Marc LANGFORS, Per GREGORY, Scott
14:50 10 USA ESP USA
    KIM, Sihwan DEL REY, Alejandro CATLIN, John
15:00 10 ESP ENG ESP
    DEL MORAL, Carlos ABBOTT, Jamie BERNA MANZANARES, Daniel

Остави коментар

Моля въведете Вашия коментар
Моля въведете Вашето име

- Advertisment -spot_imgspot_img
273ФеновеХаресай
69ПоследователиПоследвай
261ПоследователиПоследвай
- Advertisement -spot_img
- Advertisment -spot_imgspot_img