09.12.22 03:35
НачалоDP World TourСтартови времена Oman Open

Стартови времена Oman Open

Турнето на Европейския тур из Близкия Изток продължава с второто издание на голф турнира Oman Open. Миналогодишният победител Джууст Лютен ще защитава титлата си, но няма да му е никак лесно срещу играчи от ранга на Томас Питърс и Алекс Леви.

*Всички часове са в местно време

Ден 1
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 06:45 Tapio PULKKANEN Renato PARATORE Kristoffer BROBERG
10 06:45 Max ORRIN Anton KARLSSON Marc WARREN
1 06:55 Adrien SADDIER Guido MIGLIOZZI Haydn PORTEOUS
10 06:55 Sean CROCKER Raphaël JACQUELIN Grant FORREST
1 07:05 Jacques KRUYSWIJK Edoardo MOLINARI Sam BRAZEL
10 07:05 Stephen GALLACHER David LAW Paul LAWRIE
1 07:15 Louis DE JAGER Bernd RITTHAMMER Sihwan KIM
10 07:15 Ross FISHER Alexander LEVY Thomas PIETERS
1 07:25 Gavin MOYNIHAN Christiaan BEZUIDENHOUT Victor PEREZ
10 07:25 Bernd WIESBERGER Nicolas COLSAERTS Jordan SMITH
1 07:35 Alvaro QUIROS Matthew BALDWIN Nacho ELVIRA
10 07:35 Andrea PAVAN Brandon STONE Oliver FISHER
1 07:45 Niklas LEMKE Min Woo LEE Romain LANGASQUE
10 07:45 Robert KARLSSON Jorge CAMPILLO Paul WARING
1 07:55 Thomas DETRY Joakim LAGERGREN Cheng JIN
10 07:55 Robert ROCK George COETZEE Thomas BJØRN
1 08:05 Nick CULLEN Alejandro CAÑIZARES Kim KOIVU
10 08:05 Richie RAMSAY Kalle SAMOOJA David HORSEY
1 08:15 Lorenzo GAGLI Jeff WINTHER Scott JAMIESON
10 08:15 Steven BROWN Romain WATTEL Matthias SCHWAB
1 08:25 Pedro FIGUEIREDO Yusaku MIYAZATO Scott VINCENT
10 08:25 Callum SHINKWIN David HOWELL Jinho CHOI
1 08:35 Hyowon PARK Max SCHMITT Justin HARDING
10 08:35 Daniel GAVINS Ivan CANTERO GUTIERREZ Max BURROW (AM)
1 11:30 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Justin WALTERS Oliver WILSON
10 11:30 Lee SLATTERY Matthew SOUTHGATE Maximilian KIEFFER
1 11:40 Ricardo GOUVEIA Azzan AL RUMHY (AM) Kieren PRATT
10 11:40 David BORDA Masahiro KAWAMURA Filippo BERGAMASCHI
1 11:50 Joachim B. HANSEN Clément SORDET Adri ARNAUS
10 11:50 Hideto TANIHARA Jens DANTORP Thomas AIKEN
1 12:00 Joost LUITEN David LIPSKY Chris WOOD
10 12:00 Peter HANSON Liam JOHNSTON Deyen LAWSON
1 12:10 Andy SULLIVAN Andrew JOHNSTON Lucas HERBERT
10 12:10 Stuart MANLEY Per LANGFORS Robert MACINTYRE
1 12:20 Dean BURMESTER Paul DUNNE Kurt KITAYAMA
10 12:20 Benjamin HEBERT Marcus KINHULT Fabrizio ZANOTTI
1 12:30 Richard MCEVOY Victor DUBUISSON Pablo LARRAZÁBAL
10 12:30 Jaco VAN ZYL Ben EVANS Sebastian SODERBERG
1 12:40 Ashun WU Thongchai JAIDEE Shubhankar SHARMA
10 12:40 Jeunghun WANG Nino BERTASIO Marcel SIEM
1 12:50 Darren FICHARDT Chris PAISLEY Matteo MANASSERO
10 12:50 Mike LORENZO-VERA Gavin GREEN Matthieu PAVON
1 13:00 S.S.P. CHAWRASIA Ashley CHESTERS Bradley DREDGE
10 13:00 Mikko KORHONEN Scott HEND David DRYSDALE
1 13:10 John CATLIN James MORRISON Jack SINGH BRAR
10 13:10 Kristoffer REITAN Scott GREGORY Othman AL MULLA
1 13:20 Espen KOFSTAD Gaganjeet BHULLAR Kristian Krogh JOHANNESSEN
10 13:20 Hugo LEON Tom MURRAY Zander LOMBARD
Ден 2
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 06:45 Lee SLATTERY Matthew SOUTHGATE Maximilian KIEFFER
10 06:45 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Justin WALTERS Oliver WILSON
1 06:55 David BORDA Masahiro KAWAMURA Filippo BERGAMASCHI
10 06:55 Ricardo GOUVEIA Azzan AL RUMHY (AM) Kieren PRATT
1 07:05 Hideto TANIHARA Jens DANTORP Thomas AIKEN
10 07:05 Joachim B. HANSEN Clément SORDET Adri ARNAUS
1 07:15 Peter HANSON Liam JOHNSTON Deyen LAWSON
10 07:15 Joost LUITEN David LIPSKY Chris WOOD
1 07:25 Stuart MANLEY Per LANGFORS Robert MACINTYRE
10 07:25 Andy SULLIVAN Andrew JOHNSTON Lucas HERBERT
1 07:35 Benjamin HEBERT Marcus KINHULT Fabrizio ZANOTTI
10 07:35 Dean BURMESTER Paul DUNNE Kurt KITAYAMA
1 07:45 Jaco VAN ZYL Ben EVANS Sebastian SODERBERG
10 07:45 Richard MCEVOY Victor DUBUISSON Pablo LARRAZÁBAL
1 07:55 Jeunghun WANG Nino BERTASIO Marcel SIEM
10 07:55 Ashun WU Thongchai JAIDEE Shubhankar SHARMA
1 08:05 Mike LORENZO-VERA Gavin GREEN Matthieu PAVON
10 08:05 Darren FICHARDT Chris PAISLEY Matteo MANASSERO
1 08:15 Mikko KORHONEN Scott HEND David DRYSDALE
10 08:15 S.S.P. CHAWRASIA Ashley CHESTERS Bradley DREDGE
1 08:25 Kristoffer REITAN Scott GREGORY Othman AL MULLA
10 08:25 John CATLIN James MORRISON Jack SINGH BRAR
1 08:35 Hugo LEON Tom MURRAY Zander LOMBARD
10 08:35 Espen KOFSTAD Gaganjeet BHULLAR Kristian Krogh JOHANNESSEN
1 11:30 Max ORRIN Anton KARLSSON Marc WARREN
10 11:30 Tapio PULKKANEN Renato PARATORE Kristoffer BROBERG
1 11:40 Sean CROCKER Raphaël JACQUELIN Grant FORREST
10 11:40 Adrien SADDIER Guido MIGLIOZZI Haydn PORTEOUS
1 11:50 Stephen GALLACHER David LAW Paul LAWRIE
10 11:50 Jacques KRUYSWIJK Edoardo MOLINARI Sam BRAZEL
1 12:00 Ross FISHER Alexander LEVY Thomas PIETERS
10 12:00 Louis DE JAGER Bernd RITTHAMMER Sihwan KIM
1 12:10 Bernd WIESBERGER Nicolas COLSAERTS Jordan SMITH
10 12:10 Gavin MOYNIHAN Christiaan BEZUIDENHOUT Victor PEREZ
1 12:20 Andrea PAVAN Brandon STONE Oliver FISHER
10 12:20 Alvaro QUIROS Matthew BALDWIN Nacho ELVIRA
1 12:30 Robert KARLSSON Jorge CAMPILLO Paul WARING
10 12:30 Niklas LEMKE Min Woo LEE Romain LANGASQUE
1 12:40 Robert ROCK George COETZEE Thomas BJØRN
10 12:40 Thomas DETRY Cheng JIN Joakim LAGERGREN
1 12:50 Richie RAMSAY Kalle SAMOOJA David HORSEY
10 12:50 Nick CULLEN Alejandro CAÑIZARES Kim KOIVU
1 13:00 Steven BROWN Romain WATTEL Matthias SCHWAB
10 13:00 Lorenzo GAGLI Jeff WINTHER Scott JAMIESON
1 13:10 Callum SHINKWIN Jinho CHOI David HOWELL
10 13:10 Pedro FIGUEIREDO Yusaku MIYAZATO Scott VINCENT
1 13:20 Daniel GAVINS Max BURROW (AM) Ivan CANTERO GUTIERREZ
10 13:20 Hyowon PARK Max SCHMITT Justin HARDING

Остави коментар

Моля въведете Вашия коментар
Моля въведете Вашето име

- Advertisment -spot_imgspot_img
273ФеновеХаресай
69ПоследователиПоследвай
261ПоследователиПоследвай
- Advertisement -spot_img
- Advertisment -spot_imgspot_img