08.08.22 02:15
НачалоDP World TourСтартови времена - Portugal Masters 2019

Стартови времена – Portugal Masters 2019

Португалия с Dom Pedro Victoria Golf Course е следващата спирка от календара на Европейския тур. Най-добрите европейски голфъри се събират за поредното издание на Portugal Masters. Лий Уестууд, Мартин Каймер и Мат Уолъс са големите фаворити за победата, но изненади са много вероятни.

* Всички часове са в местно време 

Първи кръг

Стартов час Тий бокс Играч 1 Играч 2 Играч 3
08:00 1 NOR SWE ESP
    KOFSTAD, Espen KARLSSON, Anton CANTERO GUTIERREZ, Ivan
08:10 1 ESP SCO SWE
    CAÑIZARES, Alejandro LAW, David KARLBERG, Rikard
08:20 1 KOR ENG ENG
    PARK, Hyowon PAISLEY, Chris NIXON, Matthew
08:30 1 AUS ENG ESP
    PAPADATOS, Dimitrios HOWELL, David ELVIRA, Nacho
08:40 1 SUI JPN GER
    GIRRBACH, Joel MIYAZATO, Yusaku KIEFFER, Maximilian
08:50 1 ENG ITA DEN
    SOUTHGATE, Matthew PARATORE, Renato KJELDSEN, Søren
09:00 1 ESP POR AUS
    DE LA RIVA, Eduardo CARLOTA, Joao MCLEOD, Jake
09:10 1 DEN POR JPN
    HØJGAARD, Nicolai SANTOS SILVA, Tomas TANIHARA, Hideto
09:20 1 ENG ENG DEN
    ROCK, Robert SHINKWIN, Callum WINTHER, Jeff
09:30 1 ENG SWE ENG
    HORSEY, David LANGFORS, Per EVANS, Ben
09:40 1 ENG POR USA
    BROWN, Steven RODRIGUES, Daniel KIM, Sihwan
08:00 10 AUS GER WAL
    LEE, Min Woo RITTHAMMER, Bernd DREDGE, Bradley
08:10 10 GER RSA FRA
    SCHMITT, Max DE JAGER, Louis LEVY, Alexander
08:20 10 ENG RSA SWE
    SINGH BRAR, Jack PORTEOUS, Haydn LEMKE, Niklas
08:30 10 FRA WAL RSA
    SORDET, Clément DONALDSON, Jamie WALTERS, Justin
08:40 10 ITA ESP SCO
    MIGLIOZZI, Guido OTAEGUI, Adrian GALLACHER, Stephen
08:50 10 ESP ENG ENG
    FDEZ-CASTAÑO, Gonzalo SLATTERY, Lee FISHER, Oliver
09:00 10 ENG ENG ENG
    WESTWOOD, Lee LEWIS, Tom WALLACE, Matt
09:10 10 ESP KOR IRL
    QUIROS, Alvaro WANG, Jeunghun DUNNE, Paul
09:20 10 DEN SCO ENG
    BJØRN, Thomas LAWRIE, Paul HORSFIELD, Sam
09:30 10 RSA CHI ENG
    FICHARDT, Darren LEON, Hugo CHESTERS, Ashley
09:40 10 POR RSA NOR
    CRUZ SILVA, Pedro KRUYSWIJK, Jacques JOHANNESSEN, Kristian Krogh
12:30 1 ITA SWE IRL
    BERTASIO, Nino LAGERGREN, Joakim MOYNIHAN, Gavin
12:40 1 FIN ESP NOR
    PULKKANEN, Tapio LARRAZÁBAL, Pablo REITAN, Kristoffer
12:50 1 ENG RSA IND
    SMITH, Jordan COETZEE, George SHARMA, Shubhankar
13:00 1 ENG DEN ENG
    FISHER, Ross BJERREGAARD, Lucas WOOD, Chris
13:10 1 RSA ENG DEN
    STONE, Brandon SULLIVAN, Andy HANSEN, Joachim B.
13:20 1 GER ENG NZL
    KAYMER, Martin PEPPERELL, Eddie FOX, Ryan
13:30 1 IRL FIN ITA
    HARRINGTON, Padraig KORHONEN, Mikko GAGLI, Lorenzo
13:40 1 SWE ENG ESP
    KARLSSON, Robert WILSON, Oliver ARNAUS, Adri
13:50 1 POR RSA RSA
    GOUVEIA, Ricardo AIKEN, Thomas IMMELMAN, Trevor
14:00 1 ENG FRA USA
    WEBSTER, Steve PAVON, Matthieu CATLIN, John
12:30 10 ENG POR WAL
    MURRAY, Tom BESSA, Tomás MANLEY, Stuart
12:40 10 NIR SCO SCO
    HOEY, Michael WARREN, Marc JOHNSTON, Liam
12:50 10 POR ITA ENG
    GOUVEIA, Tomas BERGAMASCHI, Filippo GAVINS, Daniel
13:00 10 FRA FIN AUS
    JACQUELIN, Raphaël SAMOOJA, Kalle CULLEN, Nick
13:10 10 SCO ITA SWE
    DRYSDALE, David MANASSERO, Matteo DANTORP, Jens
13:20 10 ENG AUS RSA
    MCEVOY, Richard BRAZEL, Sam BURMESTER, Dean
13:30 10 NZL FRA SWE
    CAMPBELL, Michael WATTEL, Romain BJÖRK, Alexander
13:40 10 POR FRA ENG
    FIGUEIREDO, Pedro SADDIER, Adrien GREGORY, Scott
13:50 10 ENG POR SCO
    ORRIN, Max CRUZ, Tiago FORREST, Grant
14:00 10 POR AUS ESP
    GASPAR, Miguel LAWSON, Deyen BORDA, David

Втори кръг

Стартов час Тий бокс Играч 1 Играч 2 Играч 3
08:00 1 WAL ENG POR
    MANLEY, Stuart MURRAY, Tom BESSA, Tomás
08:10 1 NIR SCO SCO
    HOEY, Michael WARREN, Marc JOHNSTON, Liam
08:20 1 ITA ENG POR
    BERGAMASCHI, Filippo GAVINS, Daniel GOUVEIA, Tomas
08:30 1 FRA FIN AUS
    JACQUELIN, Raphaël SAMOOJA, Kalle CULLEN, Nick
08:40 1 SCO ITA SWE
    DRYSDALE, David MANASSERO, Matteo DANTORP, Jens
08:50 1 ENG AUS RSA
    MCEVOY, Richard BRAZEL, Sam BURMESTER, Dean
09:00 1 NZL FRA SWE
    CAMPBELL, Michael WATTEL, Romain BJÖRK, Alexander
09:10 1 POR FRA ENG
    FIGUEIREDO, Pedro SADDIER, Adrien GREGORY, Scott
09:20 1 POR SCO ENG
    CRUZ, Tiago FORREST, Grant ORRIN, Max
09:30 1 ESP POR AUS
    BORDA, David GASPAR, Miguel LAWSON, Deyen
08:00 10 ITA SWE IRL
    BERTASIO, Nino LAGERGREN, Joakim MOYNIHAN, Gavin
08:10 10 ESP FIN NOR
    LARRAZÁBAL, Pablo PULKKANEN, Tapio REITAN, Kristoffer
08:20 10 RSA ENG IND
    COETZEE, George SMITH, Jordan SHARMA, Shubhankar
08:30 10 ENG DEN ENG
    FISHER, Ross BJERREGAARD, Lucas WOOD, Chris
08:40 10 DEN RSA ENG
    HANSEN, Joachim B. STONE, Brandon SULLIVAN, Andy
08:50 10 GER NZL ENG
    KAYMER, Martin FOX, Ryan PEPPERELL, Eddie
09:00 10 IRL FIN ITA
    HARRINGTON, Padraig KORHONEN, Mikko GAGLI, Lorenzo
09:10 10 SWE ENG ESP
    KARLSSON, Robert WILSON, Oliver ARNAUS, Adri
09:20 10 RSA RSA POR
    IMMELMAN, Trevor AIKEN, Thomas GOUVEIA, Ricardo
09:30 10 ENG FRA USA
    WEBSTER, Steve PAVON, Matthieu CATLIN, John
12:20 1 WAL GER AUS
    DREDGE, Bradley RITTHAMMER, Bernd LEE, Min Woo
12:30 1 RSA FRA GER
    DE JAGER, Louis LEVY, Alexander SCHMITT, Max
12:40 1 SWE RSA ENG
    LEMKE, Niklas PORTEOUS, Haydn SINGH BRAR, Jack
12:50 1 WAL RSA FRA
    DONALDSON, Jamie WALTERS, Justin SORDET, Clément
13:00 1 SCO ESP ITA
    GALLACHER, Stephen OTAEGUI, Adrian MIGLIOZZI, Guido
13:10 1 ENG ESP ENG
    SLATTERY, Lee FDEZ-CASTAÑO, Gonzalo FISHER, Oliver
13:20 1 ENG ENG ENG
    WESTWOOD, Lee LEWIS, Tom WALLACE, Matt
13:30 1 ESP IRL KOR
    QUIROS, Alvaro DUNNE, Paul WANG, Jeunghun
13:40 1 DEN SCO ENG
    BJØRN, Thomas LAWRIE, Paul HORSFIELD, Sam
13:50 1 RSA CHI ENG
    FICHARDT, Darren LEON, Hugo CHESTERS, Ashley
14:00 1 NOR RSA POR
    JOHANNESSEN, Kristian Krogh KRUYSWIJK, Jacques CRUZ SILVA, Pedro
12:20 10 NOR ESP SWE
    KOFSTAD, Espen CANTERO GUTIERREZ, Ivan KARLSSON, Anton
12:30 10 ESP SWE SCO
    CAÑIZARES, Alejandro KARLBERG, Rikard LAW, David
12:40 10 ENG ENG KOR
    PAISLEY, Chris NIXON, Matthew PARK, Hyowon
12:50 10 ENG ESP AUS
    HOWELL, David ELVIRA, Nacho PAPADATOS, Dimitrios
13:00 10 GER SUI JPN
    KIEFFER, Maximilian GIRRBACH, Joel MIYAZATO, Yusaku
13:10 10 DEN ENG ITA
    KJELDSEN, Søren SOUTHGATE, Matthew PARATORE, Renato
13:20 10 ESP POR AUS
    DE LA RIVA, Eduardo CARLOTA, Joao MCLEOD, Jake
13:30 10 JPN POR DEN
    TANIHARA, Hideto SANTOS SILVA, Tomas HØJGAARD, Nicolai
13:40 10 ENG DEN ENG
    ROCK, Robert WINTHER, Jeff SHINKWIN, Callum
13:50 10 ENG ENG SWE
    HORSEY, David EVANS, Ben LANGFORS, Per
14:00 10 ENG USA POR
    BROWN, Steven KIM, Sihwan RODRIGUES, Daniel

Остави коментар

Моля въведете Вашия коментар
Моля въведете Вашето име

- Advertisment -spot_imgspot_img
273ФеновеХаресай
69ПоследователиПоследвай
254ПоследователиПоследвай
- Advertisement -spot_img
- Advertisment -spot_imgspot_img