08.08.22 01:23
НачалоDP World TourСтартови времена - BMW PGA Championship

Стартови времена – BMW PGA Championship

Сезонът в Европейския тур навлиза в своята заключителна фаза, която ще определи победителя в Race to Dubai. До края на този сезон остават десет турнира, пет от които са част от серийте Ролекс. Такъв е и турнирът BMW PGA Championship, който започва в четвъртък на игрището в Уентуърт. Това е една от най-престижните надпревари в тура, като през годините победители в турнира са били имена като Арнолд Палмър, Ник Фалдо, Колин Монгомъри и Рори Макелрой.

* Всички часове са в местно време

Първи кръг

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:00 Steven BROWN Matthieu PAVON Scott JAMIESON
1 07:10 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Tapio PULKKANEN Søren KJELDSEN
1 07:20 S.S.P. CHAWRASIA Richard MCEVOY Romain WATTEL
1 07:30 Oliver FISHER James MORRISON Alvaro QUIROS
1 07:40 Alexander LEVY Renato PARATORE Mikko KORHONEN
1 07:50 Edoardo MOLINARI Wade ORMSBY Paul WARING
1 08:00 Jordan SMITH Tom LEWIS Andrea PAVAN
1 08:10 David HOWELL Stephen GALLACHER Scott HEND
1 08:20 Branden GRACE Robert MACINTYRE Erik VAN ROOYEN
1 08:35 Padraig HARRINGTON Mike LORENZO-VERA Viktor HOVLAND
1 08:45 Henrik STENSON Rafa CABRERA BELLO Bernd WIESBERGER
1 08:55 Rory MCILROY Francesco MOLINARI Shane LOWRY
1 09:05 Eddie PEPPERELL Tommy FLEETWOOD Matt WALLACE
1 09:15 Luke DONALD Haotong LI Justin HARDING
1 09:25 Thomas PIETERS Andy SULLIVAN Jorge CAMPILLO
1 09:35 Miguel Ángel JIMÉNEZ Thongchai JAIDEE José María OLAZÁBAL
1 09:45 Nacho ELVIRA Richard STERNE Romain LANGASQUE
1 09:55 Robert KARLSSON Guido MIGLIOZZI Benjamin HEBERT
1 10:10 Hideto TANIHARA Dean BURMESTER David LAW
1 10:20 Jason SCRIVENER Gavin GREEN David DIXON
1 10:30 Justin WALTERS Nino BERTASIO Matthew CORT
1 10:40 Yusaku MIYAZATO Ricardo GOUVEIA Haydn PORTEOUS
1 10:50 Darren FICHARDT Nicolas COLSAERTS Ashley CHESTERS
1 11:00 Lucas HERBERT David DRYSDALE Matthias SCHWAB
1 11:10 Andres ROMERO Richie RAMSAY Sebastian SODERBERG
1 11:20 Jeunghun WANG Thomas AIKEN Aaron RAI
1 11:30 Ashun WU Shubhankar SHARMA Kurt KITAYAMA
1 11:45 Sam HORSFIELD Julian SURI Pablo LARRAZÁBAL
1 11:55 Ross FISHER Matthew SOUTHGATE Marcus KINHULT
1 12:05 Ryan FOX Christiaan BEZUIDENHOUT Andrew PUTNAM
1 12:15 Trevor IMMELMAN Russell KNOX Ernie ELS
1 12:25 Alex NOREN Martin KAYMER Lucas BJERREGAARD
1 12:35 Billy HORSCHEL Tyrrell HATTON Matthew FITZPATRICK
1 12:45 Patrick REED Justin ROSE Jon RAHM
1 12:55 Tony FINAU Paul CASEY Ian POULTER
1 13:05 Thomas BJØRN Danny WILLETT Lee WESTWOOD
1 13:20 Chris WOOD Brandon STONE Kiradech APHIBARNRAT
1 13:30 Joakim LAGERGREN Chris PAISLEY Fabrizio ZANOTTI
1 13:40 Paul DUNNE Alexander BJÖRK Joost LUITEN
1 13:50 Andrew JOHNSTON Adrian OTAEGUI George COETZEE
1 14:00 Lee SLATTERY Thomas DETRY David LIPSKY
1 14:10 Jens DANTORP Robert ROCK Robert COLES
1 14:20 Raphaël JACQUELIN Julien GUERRIER Paul O’HARA
1 14:30 Jacques KRUYSWIJK Bradley DREDGE Maximilian KIEFFER

Втори кръг

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:00 Darren FICHARDT Nicolas COLSAERTS Ashley CHESTERS
1 07:10 Lucas HERBERT David DRYSDALE Matthias SCHWAB
1 07:20 Andres ROMERO Richie RAMSAY Sebastian SODERBERG
1 07:30 Jeunghun WANG Thomas AIKEN Aaron RAI
1 07:40 Ashun WU Shubhankar SHARMA Kurt KITAYAMA
1 07:50 Sam HORSFIELD Julian SURI Pablo LARRAZÁBAL
1 08:00 Ross FISHER Matthew SOUTHGATE Marcus KINHULT
1 08:10 Ryan FOX Christiaan BEZUIDENHOUT Andrew PUTNAM
1 08:20 Trevor IMMELMAN Russell KNOX Ernie ELS
1 08:35 Alex NOREN Martin KAYMER Lucas BJERREGAARD
1 08:45 Billy HORSCHEL Tyrrell HATTON Matthew FITZPATRICK
1 08:55 Patrick REED Justin ROSE Jon RAHM
1 09:05 Tony FINAU Paul CASEY Ian POULTER
1 09:15 Thomas BJØRN Danny WILLETT Lee WESTWOOD
1 09:25 Chris WOOD Brandon STONE Kiradech APHIBARNRAT
1 09:35 Joakim LAGERGREN Chris PAISLEY Fabrizio ZANOTTI
1 09:45 Paul DUNNE Alexander BJÖRK Joost LUITEN
1 09:55 Andrew JOHNSTON Adrian OTAEGUI George COETZEE
1 10:10 Lee SLATTERY Thomas DETRY David LIPSKY
1 10:20 Jens DANTORP Robert ROCK Robert COLES
1 10:30 Raphaël JACQUELIN Julien GUERRIER Paul O’HARA
1 10:40 Jacques KRUYSWIJK Bradley DREDGE Maximilian KIEFFER
1 10:50 Steven BROWN Matthieu PAVON Scott JAMIESON
1 11:00 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Tapio PULKKANEN Søren KJELDSEN
1 11:10 S.S.P. CHAWRASIA Richard MCEVOY Romain WATTEL
1 11:20 Oliver FISHER James MORRISON Alvaro QUIROS
1 11:30 Alexander LEVY Renato PARATORE Mikko KORHONEN
1 11:45 Edoardo MOLINARI Wade ORMSBY Paul WARING
1 11:55 Jordan SMITH Tom LEWIS Andrea PAVAN
1 12:05 David HOWELL Stephen GALLACHER Scott HEND
1 12:15 Branden GRACE Robert MACINTYRE Erik VAN ROOYEN
1 12:25 Padraig HARRINGTON Mike LORENZO-VERA Viktor HOVLAND
1 12:35 Henrik STENSON Rafa CABRERA BELLO Bernd WIESBERGER
1 12:45 Rory MCILROY Francesco MOLINARI Shane LOWRY
1 12:55 Eddie PEPPERELL Tommy FLEETWOOD Matt WALLACE
1 13:05 Luke DONALD Haotong LI Justin HARDING
1 13:20 Thomas PIETERS Andy SULLIVAN Jorge CAMPILLO
1 13:30 Miguel Ángel JIMÉNEZ Thongchai JAIDEE José María OLAZÁBAL
1 13:40 Nacho ELVIRA Richard STERNE Romain LANGASQUE
1 13:50 Robert KARLSSON Guido MIGLIOZZI Benjamin HEBERT
1 14:00 Hideto TANIHARA Dean BURMESTER David LAW
1 14:10 Jason SCRIVENER Gavin GREEN David DIXON
1 14:20 Justin WALTERS Nino BERTASIO Matthew CORT
1 14:30 Yusaku MIYAZATO Ricardo GOUVEIA Haydn PORTEOUS

Остави коментар

Моля въведете Вашия коментар
Моля въведете Вашето име

- Advertisment -spot_imgspot_img
273ФеновеХаресай
69ПоследователиПоследвай
254ПоследователиПоследвай
- Advertisement -spot_img
- Advertisment -spot_imgspot_img