19.08.22 05:25
НачалоDP World TourСтартови времена Hong Kong Open - Ден 1 & 2

Стартови времена Hong Kong Open – Ден 1 & 2

Новият сезон (2019) в Европейския тур започва тази седмица с турнира Honma Hong Kong Open presented by Amundi. Томи Флийтууд, Серхио Гарсия и Патрик Рийд са сред играчите, които ще участват в турнира с награден фонд от $2,000,000.

*Всички часове са в местно време

Ден 1

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 06:50 Joachim B. HANSEN Kalle SAMOOJA Zander LOMBARD
11 06:50 Rashid KHAN Sam HORSFIELD Jarin TODD
1 07:00 Harry ELLIS Bowen XIAO Grégory BOURDY
11 07:00 Arjun ATWAL Matthias SCHWAB Miguel TABUENA
1 07:10 Chikkarangappa S Carlos PIGEM Adilson DA SILVA
11 07:10 Lucas BJERREGAARD Sanghyun PARK #604 John CATLIN
1 07:20 Panuphol PITTAYARAT Alejandro CAÑIZARES Angelo QUE
11 07:20 Patrick REED Shubhankar SHARMA Matthew FITZPATRICK
1 07:30 Jacques KRUYSWIJK Ricardo GOUVEIA Pannakorn UTHAIPAS
11 07:30 Shiv KAPUR Marcus FRASER Victor DUBUISSON
1 07:40 Keith HORNE Sam BRAZEL Malcolm KOKOCINSKI
11 07:40 Marcus KINHULT Edoardo MOLINARI S.S.P. CHAWRASIA
1 07:50 Steven BROWN Jbe KRUGER Suradit YONGHCAROENCHAI
11 07:50 Matthew SOUTHGATE Alvaro QUIROS Wenchong LIANG
1 08:00 Lionel WEBER Kurt KITAYAMA Liam JOHNSTON
11 08:00 Nacho ELVIRA Jens DANTORP Juvic PAGUNSAN
1 08:10 Jyoti RANDHAWA Alvin CHEUNG Grant FORREST
11 08:10 Christiaan BEZUIDENHOUT Shintaro KOBAYASHI Phachara KHONGWATMAI
1 08:20 Sean CROCKER Steven LAM Lorenzo GAGLI
11 08:20 David LAW Ben WONG (AM) Clément SORDET
1 08:30 Jonathan LAI (AM) Edmund John CHAPMAN Robert MACINTYRE
11 08:30 Masahiro KAWAMURA Arnond VONGVANIJ Chien-yao HUNG
1 11:00 Daniel NISBET Chapchai NIRAT Deyen LAWSON
1 11:10 Aaron RAI Nicolas COLSAERTS Chiragh KUMAR
11 11:10 Simon YATES Giwhan KIM Tirawat KAEWSIRIBANDIT
1 11:20 Jazz JANEWATTANANOND Thongchai JAIDEE Justin HARDING
11 11:20 Sihwan KIM Jack SINGH BRAR Adri ARNAUS
1 11:30 Tommy FLEETWOOD Wade ORMSBY Sergio GARCIA
11 11:30 Viraj MADAPPA Yikeun CHANG Victor PEREZ
1 11:40 Miguel Ángel JIMÉNEZ Rafa CABRERA BELLO Fabrizio ZANOTTI
11 11:40 Wei-chih LU Nicholas FUNG Paul PETERSON
1 11:50 Khalin H JOSHI Andrew JOHNSTON Thomas AIKEN
11 11:50 Jake HIGGINBOTTOM Johannes VEERMAN Danthai BOONMA
1 12:00 Jeunghun WANG Ashley CHESTERS Wen-tang LIN
11 12:00 David HORSEY Ajeetesh SANDHU Kim KOIVU
1 12:10 Jason SCRIVENER Scott HEND Jeev Milkha SINGH
11 12:10 Raphaël JACQUELIN Berry HENSON Pavit TANGKAMOLPRASERT
1 12:20 David LIPSKY Natipong SRITHONG Siddikur RAHMAN
11 12:20 Danny CHIA Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Jason NORRIS
1 12:30 James MORRISON David DRYSDALE Scott FERNANDEZ
11 12:30 Terry PILKADARIS Rattanon WANNASRICHAN Yusaku MIYAZATO
1 12:40 Richard T LEE Yanwei LIU Nino BERTASIO
11 12:40 Haydn PORTEOUS Hyowon PARK Micah Lauren SHIN
11 12:50 Casey O’TOOLE Matthew CHEUNG (AM) Anton KARLSSON

Ден 2

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 06:50 Simon YATES Giwhan KIM Tirawat KAEWSIRIBANDIT
11 06:50 Deyen LAWSON Chapchai NIRAT Daniel NISBET
1 07:00 Sihwan KIM Adri ARNAUS Jack SINGH BRAR
11 07:00 Aaron RAI Chiragh KUMAR Nicolas COLSAERTS
1 07:10 Victor PEREZ Yikeun CHANG Viraj MADAPPA
11 07:10 Jazz JANEWATTANANOND Thongchai JAIDEE Justin HARDING
1 07:20 Wei-chih LU Nicholas FUNG Paul PETERSON
11 07:20 Tommy FLEETWOOD Wade ORMSBY Sergio GARCIA
1 07:30 Johannes VEERMAN Jake HIGGINBOTTOM Danthai BOONMA
11 07:30 Miguel Ángel JIMÉNEZ Fabrizio ZANOTTI Rafa CABRERA BELLO
1 07:40 David HORSEY Ajeetesh SANDHU Kim KOIVU
11 07:40 Khalin H JOSHI Andrew JOHNSTON Thomas AIKEN
1 07:50 Raphaël JACQUELIN Berry HENSON Pavit TANGKAMOLPRASERT
11 07:50 Jeunghun WANG Ashley CHESTERS Wen-tang LIN
1 08:00 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Danny CHIA Jason NORRIS
11 08:00 Jason SCRIVENER Jeev Milkha SINGH Scott HEND
1 08:10 Terry PILKADARIS Yusaku MIYAZATO Rattanon WANNASRICHAN
11 08:10 David LIPSKY Natipong SRITHONG Siddikur RAHMAN
1 08:20 Haydn PORTEOUS Micah Lauren SHIN Hyowon PARK
11 08:20 Scott FERNANDEZ James MORRISON David DRYSDALE
1 08:30 Anton KARLSSON Casey O’TOOLE Matthew CHEUNG (AM)
11 08:30 Yanwei LIU Richard T LEE Nino BERTASIO
1 11:00 Rashid KHAN Sam HORSFIELD Jarin TODD
1 11:10 Miguel TABUENA Matthias SCHWAB Arjun ATWAL
11 11:10 Zander LOMBARD Joachim B. HANSEN Kalle SAMOOJA
1 11:20 Sanghyun PARK #604 Lucas BJERREGAARD John CATLIN
11 11:20 Harry ELLIS Bowen XIAO Grégory BOURDY
1 11:30 Patrick REED Matthew FITZPATRICK Shubhankar SHARMA
11 11:30 Chikkarangappa S Carlos PIGEM Adilson DA SILVA
1 11:40 Marcus FRASER Shiv KAPUR Victor DUBUISSON
11 11:40 Angelo QUE Alejandro CAÑIZARES Panuphol PITTAYARAT
1 11:50 S.S.P. CHAWRASIA Edoardo MOLINARI Marcus KINHULT
11 11:50 Ricardo GOUVEIA Jacques KRUYSWIJK Pannakorn UTHAIPAS
1 12:00 Wenchong LIANG Alvaro QUIROS Matthew SOUTHGATE
11 12:00 Sam BRAZEL Keith HORNE Malcolm KOKOCINSKI
1 12:10 Juvic PAGUNSAN Jens DANTORP Nacho ELVIRA
11 12:10 Jbe KRUGER Steven BROWN Suradit YONGHCAROENCHAI
1 12:20 Shintaro KOBAYASHI Christiaan BEZUIDENHOUT Phachara KHONGWATMAI
11 12:20 Kurt KITAYAMA Liam JOHNSTON Lionel WEBER
1 12:30 David LAW Ben WONG (AM) Clément SORDET
11 12:30 Grant FORREST Alvin CHEUNG Jyoti RANDHAWA
1 12:40 Chien-yao HUNG Arnond VONGVANIJ Masahiro KAWAMURA
11 12:40 Sean CROCKER Steven LAM Lorenzo GAGLI
11 12:50 Robert MACINTYRE Jonathan LAI (AM) Edmund John CHAPMAN

Остави коментар

Моля въведете Вашия коментар
Моля въведете Вашето име

- Advertisment -spot_imgspot_img
273ФеновеХаресай
69ПоследователиПоследвай
254ПоследователиПоследвай
- Advertisement -spot_img
- Advertisment -spot_imgspot_img