A golf bag with golf clubs

Стартови времена The ISPS Handa World Super 6 Perth


Европейският тур остава на австрлийска земя и тази седмица. Пърт ще е домакин на поредното издание на The ISPS Handa World Super 6 Perth, където участие ще вземат Томас Питърс, Джейсън Скривенер и още от звездите на тура.

*Всички часове са в местно време

Ден 1
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 06:40 Michael LONG Daniel FOX Simon HAWKES
10 06:40 Terry PILKADARIS S.S.P. CHAWRASIA Miguel TABUENA
1 06:50 James MORRISON Nick O’HERN Stephen LEANEY
10 06:50 Zach MURRAY Paul DUNNE Jake MCLEOD
1 07:00 Harrison ENDYCOTT Ricardo GOUVEIA Jarryd FELTON
10 07:00 Lucas HERBERT Min Woo LEE David LAW
1 07:10 Anton KARLSSON Callan O’REILLY Michael WRIGHT
10 07:10 Dimitrios PAPADATOS Thomas PIETERS Jason SCRIVENER
1 07:20 Guido MIGLIOZZI Nick VOKE Austen TRUSLOW
10 07:20 Matteo MANASSERO Nick FLANAGAN James NITTIES
1 07:30 Viraj MADAPPA Daniel GALE Cameron JOHN
10 07:30 Daniel NISBET Thomas AIKEN Robert ALLENBY
1 07:40 Liam JOHNSTON Sebastian SODERBERG Dylan PERRY
10 07:40 Daisuke KATAOKA Benjamin CAMPBELL Steven JEFFRESS
1 07:50 Andrew DODT Pedro FIGUEIREDO Kim KOIVU
10 07:50 Stuart MANLEY Callum SHINKWIN David BRANSDON
1 08:00 Kristoffer REITAN Ben EVANS Adrien SADDIER
10 08:00 Scott VINCENT Michael HOEY Matt JAGER
1 08:10 Joel GIRRBACH Clément SORDET Scott GREGORY
10 08:10 Louis DE JAGER Adilson DA SILVA Micah Lauren SHIN
1 08:20 Matthew STIEGER Darren BECK Mark BROWN
10 08:20 Max ORRIN Per LANGFORS Nicholas FUNG
1 08:30 Jordan ZUNIC Jinho CHOI Andrew MARTIN
10 08:30 Danthai BOONMA Espen KOFSTAD Ryan CHISNALL
1 08:40 Daniel GAVINS Gavin MOYNIHAN Blake PROVERBS
10 08:40 David BORDA Jarin TODD James MARCHESANI
1 11:40 Nick CULLEN Kurt KITAYAMA Jack WILSON
10 11:40 Panuphol PITTAYARAT Jason NORRIS Shih-chang CHAN
1 11:50 Jazz JANEWATTANANOND Jorge CAMPILLO Michael HENDRY
10 11:50 Shiv KAPUR Ashley CHESTERS Peter LONARD
1 12:00 Gavin GREEN Nicolas COLSAERTS Ryan FOX
10 12:00 Richard GREEN Peter FOWLER Peter O’MALLEY
1 12:10 Yuta IKEDA Geoff OGILVY Wade ORMSBY
10 12:10 Grégory BOURDY Jeunghun WANG Brad KENNEDY
1 12:20 Adrian OTAEGUI Tom LEWIS Matthew GRIFFIN
10 12:20 Matthew MILLAR Richard MCEVOY Poom SAKSANSIN
1 12:30 Marcus FRASER Justin HARDING David DRYSDALE
10 12:30 Ewen FERGUSON Ben ECCLES Minchel CHOI
1 12:40 Richie RAMSAY Scott HEND Anthony QUAYLE
10 12:40 Grant FORREST Oliver WILSON David SMAIL
1 12:50 Masahiro KAWAMURA Josh YOUNGER Adam BLAND
10 12:50 Malcolm KOKOCINSKI Christopher WOOD Gareth PADDISON
1 13:00 Paul PETERSON Robert MACINTYRE Kristian Krogh JOHANNESSEN
10 13:00 Matthew NIXON Austin CONNELLY Prom MEESAWAT
1 13:10 Berry HENSON Max MCCARDLE Maverick ANTCLIFF
10 13:10 Connor SYME Rattanon WANNASRICHAN Aaron PIKE
1 13:20 Ajeetesh SANDHU Ivan CANTERO GUTIERREZ Cory CRAWFORD
10 13:20 Khalin H JOSHI Sihwan KIM Max SCHMITT
1 13:30 Hyowon PARK Niklas LEMKE Yikeun CHANG
10 13:30 Tom MURRAY Chikkarangappa S Damien JORDAN
1 13:40 Bernd RITTHAMMER Deyen LAWSON Suradit YONGCHAROENCHAI
10 13:40 Hugo LEON Johannes VEERMAN Filippo BERGAMASCHI
Ден 2
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 06:40 Shih-chang CHAN Jason NORRIS Panuphol PITTAYARAT
10 06:40 Nick CULLEN Kurt KITAYAMA Jack WILSON
1 06:50 Shiv KAPUR Ashley CHESTERS Peter LONARD
10 06:50 Jazz JANEWATTANANOND Jorge CAMPILLO Michael HENDRY
1 07:00 Richard GREEN Peter FOWLER Peter O’MALLEY
10 07:00 Gavin GREEN Nicolas COLSAERTS Ryan FOX
1 07:10 Grégory BOURDY Jeunghun WANG Brad KENNEDY
10 07:10 Yuta IKEDA Geoff OGILVY Wade ORMSBY
1 07:20 Matthew MILLAR Richard MCEVOY Poom SAKSANSIN
10 07:20 Adrian OTAEGUI Tom LEWIS Matthew GRIFFIN
1 07:30 Ewen FERGUSON Ben ECCLES Minchel CHOI
10 07:30 Marcus FRASER Justin HARDING David DRYSDALE
1 07:40 Grant FORREST Oliver WILSON David SMAIL
10 07:40 Richie RAMSAY Scott HEND Anthony QUAYLE
1 07:50 Malcolm KOKOCINSKI Christopher WOOD Gareth PADDISON
10 07:50 Masahiro KAWAMURA Adam BLAND Josh YOUNGER
1 08:00 Matthew NIXON Austin CONNELLY Prom MEESAWAT
10 08:00 Paul PETERSON Robert MACINTYRE Kristian Krogh JOHANNESSEN
1 08:10 Connor SYME Rattanon WANNASRICHAN Aaron PIKE
10 08:10 Berry HENSON Max MCCARDLE Maverick ANTCLIFF
1 08:20 Khalin H JOSHI Sihwan KIM Max SCHMITT
10 08:20 Ajeetesh SANDHU Ivan CANTERO GUTIERREZ Cory CRAWFORD
1 08:30 Tom MURRAY Chikkarangappa S Damien JORDAN
10 08:30 Hyowon PARK Niklas LEMKE Yikeun CHANG
1 08:40 Hugo LEON Johannes VEERMAN Filippo BERGAMASCHI
10 08:40 Bernd RITTHAMMER Deyen LAWSON Suradit YONGCHAROENCHAI
1 11:40 Terry PILKADARIS S.S.P. CHAWRASIA Miguel TABUENA
10 11:40 Daniel FOX Michael LONG Simon HAWKES
1 11:50 Zach MURRAY Paul DUNNE Jake MCLEOD
10 11:50 James MORRISON Nick O’HERN Stephen LEANEY
1 12:00 Lucas HERBERT Min Woo LEE David LAW
10 12:00 Harrison ENDYCOTT Ricardo GOUVEIA Jarryd FELTON
1 12:10 Dimitrios PAPADATOS Thomas PIETERS Jason SCRIVENER
10 12:10 Anton KARLSSON Callan O’REILLY Michael WRIGHT
1 12:20 James NITTIES Nick FLANAGAN Matteo MANASSERO
10 12:20 Guido MIGLIOZZI Nick VOKE Austen TRUSLOW
1 12:30 Daniel NISBET Thomas AIKEN Robert ALLENBY
10 12:30 Viraj MADAPPA Daniel GALE Cameron JOHN
1 12:40 Steven JEFFRESS Benjamin CAMPBELL Daisuke KATAOKA
10 12:40 Liam JOHNSTON Sebastian SODERBERG Dylan PERRY
1 12:50 Stuart MANLEY Callum SHINKWIN David BRANSDON
10 12:50 Andrew DODT Pedro FIGUEIREDO Kim KOIVU
1 13:00 Scott VINCENT Michael HOEY Matt JAGER
10 13:00 Kristoffer REITAN Ben EVANS Adrien SADDIER
1 13:10 Louis DE JAGER Adilson DA SILVA Micah Lauren SHIN
10 13:10 Joel GIRRBACH Clément SORDET Scott GREGORY
1 13:20 Max ORRIN Per LANGFORS Nicholas FUNG
10 13:20 Mark BROWN Darren BECK Matthew STIEGER
1 13:30 Danthai BOONMA Espen KOFSTAD Ryan CHISNALL
10 13:30 Jordan ZUNIC Jinho CHOI Andrew MARTIN
1 13:40 David BORDA Jarin TODD James MARCHESANI
10 13:40 Daniel GAVINS Gavin MOYNIHAN Blake PROVERBS

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.