Стартови времена Saudi International – Ден 1 & 2


Европейският тур гостува на Саудитска Арабия за първото издание на Saudi International powered by SBIA. Четирима от топ пет на световната ранглиста ще са част от играчите, които ще мерят сили на игрището Роял Грийнс. Освен Джъстин Роуз, Брукс Кьопка, Брайсън ДеШамбо и Дъстин Джонсън ще видим още Хенрик Стенсън, Серхио Гарсия и Лий Уестууд.

*Всички часове са в местно време

Ден 1        
         
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:15 Marcus KINHULT Sean CROCKER David HOWELL
10 07:15 Shaun NORRIS Joachim B. HANSEN Alfie PLANT
1 07:25 Haydn PORTEOUS Gaganjeet BHULLAR Matthias SCHWAB
10 07:25 Nino BERTASIO Mike LORENZO-VERA Victor PEREZ
1 07:35 Stephen GALLACHER Sam HORSFIELD Bradley DREDGE
10 07:35 Ross FISHER Justin HARDING Joost LUITEN
1 07:45 Niklas LEMKE Matthieu PAVON Robert ROCK
10 07:45 Jorge CAMPILLO Bernd WIESBERGER Tom LEWIS
1 07:55 Ashun WU Robert KARLSSON George COETZEE
10 07:55 Justin ROSE Henrik STENSON Brooks KOEPKA
1 08:05 Lorenzo GAGLI Justin WALTERS David DRYSDALE
10 08:05 Patrick REED Eddie PEPPERELL Lee WESTWOOD
1 08:15 Bernd RITTHAMMER Alejandro CAÑIZARES Jeff WINTHER
10 08:15 Brandon STONE Thomas PIETERS Alvaro QUIROS
1 08:25 Nicolas COLSAERTS Scott JAMIESON Joakim LAGERGREN
10 08:25 Thomas DETRY Ryan FOX Thomas BJØRN
1 08:35 Jeunghun WANG Edoardo MOLINARI Paul DUNNE
10 08:35 Chris PAISLEY Søren KJELDSEN Saud AL SHARIF (AM)
1 08:45 Hideto TANIHARA Jacques KRUYSWIJK Grant FORREST
10 08:45 Christiaan BEZUIDENHOUT Shergo AL KURDI (AM) Matteo MANASSERO
1 08:55 Richie RAMSAY Scott HEND Oliver FISHER
10 08:55 Jake MCLEOD Steven BROWN David LAW
1 11:45 Matthew JORDAN Zander LOMBARD Rayhan THOMAS (AM)
10 11:45 Tapio PULKKANEN David HORSEY Todd CLEMENTS
1 11:55 Jordan SMITH Kurt KITAYAMA Andrea PAVAN
10 11:55 Andres ROMERO Romain WATTEL Fabrizio ZANOTTI
1 12:05 Victor DUBUISSON Renato PARATORE Erik VAN ROOYEN
10 12:05 Liam JOHNSTON Yusaku MIYAZATO Romain LANGASQUE
1 12:15 Alexander LEVY Haotong LI David LIPSKY
10 12:15 Maximilian KIEFFER Kalle SAMOOJA Kim KOIVU
1 12:25 Sergio GARCIA Matt WALLACE Dustin JOHNSON
10 12:25 Dean BURMESTER Raphaël JACQUELIN Pelle EDBERG
1 12:35 Thorbjørn OLESEN Ian POULTER Bryson DECHAMBEAU
10 12:35 Wade ORMSBY Sam BRAZEL Adrian OTAEGUI
1 12:45 Andy SULLIVAN Ernie ELS Othman ALMULLA
10 12:45 Matthew SOUTHGATE Adri ARNAUS Sebastian SODERBERG
1 12:55 Paul WARING Aaron RAI Richard STERNE
10 12:55 Mikko KORHONEN Pedro FIGUEIREDO Shubhankar SHARMA
1 13:05 Lee SLATTERY Trevor IMMELMAN Abdulrahman AL MANSOUR (AM)
10 13:05 Gavin GREEN James MORRISON Jack SINGH BRAR
1 13:15 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Benjamin HEBERT Pablo LARRAZÁBAL
10 13:15 Jens DANTORP Hyowon PARK Ivan CANTERO GUTIERREZ
1 13:25 Stuart MANLEY Ashley CHESTERS Min Woo LEE
10 13:25 Clément SORDET Robert MACINTYRE Nacho ELVIRA
         
Ден 2        
         
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:15 Tapio PULKKANEN David HORSEY Todd CLEMENTS
10 07:15 Matthew JORDAN Zander LOMBARD Rayhan THOMAS (AM)
1 07:25 Andres ROMERO Romain WATTEL Fabrizio ZANOTTI
10 07:25 Jordan SMITH Kurt KITAYAMA Andrea PAVAN
1 07:35 Liam JOHNSTON Yusaku MIYAZATO Romain LANGASQUE
10 07:35 Victor DUBUISSON Renato PARATORE Erik VAN ROOYEN
1 07:45 Maximilian KIEFFER Kalle SAMOOJA Kim KOIVU
10 07:45 Alexander LEVY Haotong LI David LIPSKY
1 07:55 Dean BURMESTER Raphaël JACQUELIN Pelle EDBERG
10 07:55 Sergio GARCIA Matt WALLACE Dustin JOHNSON
1 08:05 Wade ORMSBY Sam BRAZEL Adrian OTAEGUI
10 08:05 Thorbjørn OLESEN Ian POULTER Bryson DECHAMBEAU
1 08:15 Matthew SOUTHGATE Adri ARNAUS Sebastian SODERBERG
10 08:15 Andy SULLIVAN Ernie ELS Othman ALMULLA
1 08:25 Mikko KORHONEN Pedro FIGUEIREDO Shubhankar SHARMA
10 08:25 Paul WARING Aaron RAI Richard STERNE
1 08:35 Gavin GREEN James MORRISON Jack SINGH BRAR
10 08:35 Lee SLATTERY Trevor IMMELMAN Abdulrahman AL MANSOUR (AM)
1 08:45 Jens DANTORP Hyowon PARK Ivan CANTERO GUTIERREZ
10 08:45 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Benjamin HEBERT Pablo LARRAZÁBAL
1 08:55 Clément SORDET Robert MACINTYRE Nacho ELVIRA
10 08:55 Stuart MANLEY Ashley CHESTERS Min Woo LEE
1 11:45 Shaun NORRIS Joachim B. HANSEN Alfie PLANT
10 11:45 Marcus KINHULT Sean CROCKER David HOWELL
1 11:55 Nino BERTASIO Mike LORENZO-VERA Victor PEREZ
10 11:55 Haydn PORTEOUS Gaganjeet BHULLAR Matthias SCHWAB
1 12:05 Ross FISHER Justin HARDING Joost LUITEN
10 12:05 Stephen GALLACHER Sam HORSFIELD Bradley DREDGE
1 12:15 Jorge CAMPILLO Bernd WIESBERGER Tom LEWIS
10 12:15 Niklas LEMKE Matthieu PAVON Robert ROCK
1 12:25 Justin ROSE Henrik STENSON Brooks KOEPKA
10 12:25 Ashun WU Robert KARLSSON George COETZEE
1 12:35 Patrick REED Eddie PEPPERELL Lee WESTWOOD
10 12:35 Lorenzo GAGLI Justin WALTERS David DRYSDALE
1 12:45 Brandon STONE Thomas PIETERS Alvaro QUIROS
10 12:45 Bernd RITTHAMMER Alejandro CAÑIZARES Jeff WINTHER
1 12:55 Thomas DETRY Ryan FOX Thomas BJØRN
10 12:55 Nicolas COLSAERTS Scott JAMIESON Joakim LAGERGREN
1 13:05 Chris PAISLEY Søren KJELDSEN Saud AL SHARIF (AM)
10 13:05 Jeunghun WANG Edoardo MOLINARI Paul DUNNE
1 13:15 Christiaan BEZUIDENHOUT Shergo AL KURDI (AM) Matteo MANASSERO
10 13:15 Hideto TANIHARA Jacques KRUYSWIJK Grant FORREST
1 13:25 Jake MCLEOD Steven BROWN David LAW
10 13:25 Richie RAMSAY Scott HEND Oliver FISHER


Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.