Thracian Cliffs

Стартови времена Omega Dubai Desert Classic – Ден 1 & 2


Тази седмица най-добрите европейски голфъри се събират на игрището Емирейтс голф клуб в Дубай за 30-то издание на турнира Omega Dubai Desert Classic. Миналогодишният победител Хаотонг Ли ще защитава титлата срещу именити играчи като Серхио Гарсия, Хенрик Стенсън и Ърни Елс. Тук са и повечето бившите шампиони в турнира, сред които Колин Монтгомъри, Хосе Мариа Олазабал и Мигел Анхел Хименез.

*Всички часове са в местно време

Ден 1
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:10 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Kim KOIVU Matthieu PAVON
10 07:10 Gaganjeet BHULLAR David DRYSDALE Trevor IMMELMAN
1 07:20 Peter HANSON Darren FICHARDT Hideto TANIHARA
10 07:20 Ryan FOX Shubhankar SHARMA Rayhan THOMAS (AM)
1 07:30 Lucas HERBERT Lee SLATTERY Joachim B. HANSEN
10 07:30 Thomas BJØRN Stephen GALLACHER Miguel Ángel JIMÉNEZ
1 07:40 Nino BERTASIO Marcus KINHULT Dean BURMESTER
10 07:40 Lee WESTWOOD Ian POULTER Haotong LI
1 07:50 Matthew SOUTHGATE Gavin GREEN Jovan REBULA (AM)
10 07:50 Louis OOSTHUIZEN Henrik STENSON Thorbjørn OLESEN
1 08:00 Kalle SAMOOJA Raphaël JACQUELIN Phachara KHONGWATMAI
10 08:00 Tommy FLEETWOOD Sergio GARCIA Bryson DECHAMBEAU
1 08:10 Thongchai JAIDEE Paul WARING Mikko KORHONEN
10 08:10 Matt WALLACE Shane LOWRY Tyrrell HATTON
1 08:20 Andres ROMERO Bernd WIESBERGER S.S.P. CHAWRASIA
10 08:20 Ernie ELS Colin MONTGOMERIE José María OLAZÁBAL
1 08:30 Bradley DREDGE Christiaan BEZUIDENHOUT Thomas AIKEN
10 08:30 Ross FISHER Andy SULLIVAN Jason SCRIVENER
1 08:40 Shaun NORRIS James MORRISON Scott HEND
10 08:40 George COETZEE Jaco VAN ZYL Mike LORENZO-VERA
1 08:50 Ashley CHESTERS Victor RIU Nacho ELVIRA
10 08:50 Chris PAISLEY David HORSEY Ahmed MARJAN
1 11:30 Jeunghun WANG Renato PARATORE Richard MCEVOY
10 11:30 Callum SHINKWIN Matthias SCHWAB Scott JAMIESON
1 11:40 Edoardo MOLINARI Sam BRAZEL Joost LUITEN
10 11:40 Yusaku MIYAZATO Tapio PULKKANEN Justin HARDING
1 11:50 Jorge CAMPILLO Andrew JOHNSTON Andrea PAVAN
10 11:50 Alvaro QUIROS Justin WALTERS David HOWELL
1 12:00 Tom LEWIS Adrian OTAEGUI Byeong Hun AN
10 12:00 Fabrizio ZANOTTI Jordan SMITH Ashun WU
1 12:10 Eddie PEPPERELL Alexander BJÖRK Kurt KITAYAMA
10 12:10 Wade ORMSBY Romain WATTEL Paul DUNNE
1 12:20 Martin KAYMER Rafa CABRERA BELLO David LIPSKY
10 12:20 Jacques KRUYSWIJK Steven BROWN Victor DUBUISSON
1 12:30 Lucas BJERREGAARD Thomas PIETERS Matthew FITZPATRICK
10 12:30 Benjamin HEBERT Maximilian KIEFFER Pelle EDBERG
1 12:40 Robert KARLSSON Thomas DETRY Aaron RAI
10 12:40 Nicolas COLSAERTS Pablo LARRAZÁBAL Robert ROCK
1 12:50 Brandon STONE Søren KJELDSEN Richard STERNE
10 12:50 Alexander LEVY Joakim LAGERGREN Kristoffer BROBERG
1 13:00 Richie RAMSAY Erik VAN ROOYEN Romain LANGASQUE
10 13:00 Jens DANTORP Haydn PORTEOUS Victor PEREZ
1 13:10 Kristoffer REITAN Marc WARREN Oliver FISHER
10 13:10 Sam HORSFIELD Sean CROCKER Adri ARNAUS
Ден 2
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:10 Callum SHINKWIN Matthias SCHWAB Scott JAMIESON
10 07:10 Jeunghun WANG Renato PARATORE Richard MCEVOY
1 07:20 Yusaku MIYAZATO Tapio PULKKANEN Justin HARDING
10 07:20 Edoardo MOLINARI Sam BRAZEL Joost LUITEN
1 07:30 Alvaro QUIROS Justin WALTERS David HOWELL
10 07:30 Jorge CAMPILLO Andrew JOHNSTON Andrea PAVAN
1 07:40 Fabrizio ZANOTTI Jordan SMITH Ashun WU
10 07:40 Tom LEWIS Byeong Hun AN Adrian OTAEGUI
1 07:50 Wade ORMSBY Romain WATTEL Paul DUNNE
10 07:50 Eddie PEPPERELL Alexander BJÖRK Kurt KITAYAMA
1 08:00 Jacques KRUYSWIJK Steven BROWN Victor DUBUISSON
10 08:00 Martin KAYMER Rafa CABRERA BELLO David LIPSKY
1 08:10 Benjamin HEBERT Maximilian KIEFFER Pelle EDBERG
10 08:10 Lucas BJERREGAARD Thomas PIETERS Matthew FITZPATRICK
1 08:20 Nicolas COLSAERTS Pablo LARRAZÁBAL Robert ROCK
10 08:20 Robert KARLSSON Thomas DETRY Aaron RAI
1 08:30 Alexander LEVY Joakim LAGERGREN Kristoffer BROBERG
10 08:30 Brandon STONE Søren KJELDSEN Richard STERNE
1 08:40 Jens DANTORP Haydn PORTEOUS Victor PEREZ
10 08:40 Richie RAMSAY Erik VAN ROOYEN Romain LANGASQUE
1 08:50 Sam HORSFIELD Sean CROCKER Adri ARNAUS
10 08:50 Kristoffer REITAN Marc WARREN Oliver FISHER
1 11:30 Gaganjeet BHULLAR David DRYSDALE Trevor IMMELMAN
10 11:30 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Kim KOIVU Matthieu PAVON
1 11:40 Ryan FOX Shubhankar SHARMA Rayhan THOMAS (AM)
10 11:40 Peter HANSON Darren FICHARDT Hideto TANIHARA
1 11:50 Thomas BJØRN Miguel Ángel JIMÉNEZ Stephen GALLACHER
10 11:50 Lucas HERBERT Lee SLATTERY Joachim B. HANSEN
1 12:00 Lee WESTWOOD Ian POULTER Haotong LI
10 12:00 Nino BERTASIO Marcus KINHULT Dean BURMESTER
1 12:10 Louis OOSTHUIZEN Henrik STENSON Thorbjørn OLESEN
10 12:10 Matthew SOUTHGATE Gavin GREEN Jovan REBULA (AM)
1 12:20 Tommy FLEETWOOD Sergio GARCIA Bryson DECHAMBEAU
10 12:20 Kalle SAMOOJA Raphaël JACQUELIN Phachara KHONGWATMAI
1 12:30 Matt WALLACE Shane LOWRY Tyrrell HATTON
10 12:30 Thongchai JAIDEE Paul WARING Mikko KORHONEN
1 12:40 Ernie ELS Colin MONTGOMERIE José María OLAZÁBAL
10 12:40 Andres ROMERO Bernd WIESBERGER S.S.P. CHAWRASIA
1 12:50 Ross FISHER Andy SULLIVAN Jason SCRIVENER
10 12:50 Bradley DREDGE Christiaan BEZUIDENHOUT Thomas AIKEN
1 13:00 George COETZEE Jaco VAN ZYL Mike LORENZO-VERA
10 13:00 Shaun NORRIS James MORRISON Scott HEND
1 13:10 Chris PAISLEY David HORSEY Ahmed MARJAN
10 13:10 Ashley CHESTERS Victor RIU Nacho ELVIRA

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.