Nordea Masters – Стартови времена ден 1 & 2

Тази седмица Европейският тур се завръща на континента с голф турнира Nordea Masters. Торбьорн Олесен, Подрейг Харингтън, Андрю Джонсън и Мартин Каймер са само част от имената, които ще вземат участие в турнира.

Всички стартови времена са в местно време.

Ден 1

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:30 Bradley NEIL Thomas AIKEN Ashun WU
10 07:30 Oliver LINDELL Pep ANGLES Jacques KRUYSWIJK
1 07:40 Ricardo GOUVEIA Jinho CHOI Raphaël JACQUELIN
10 07:40 Johan EDFORS Andrew JOHNSTON Freddie JACOBSON
1 07:50 Richard BLAND Clément SORDET Ashley CHESTERS
10 07:50 Scott JAMIESON Richard MCEVOY Lucas BJERREGAARD
1 08:00 Grégory BOURDY Rak hyun CHO Marcel SIEM
10 08:00 Edoardo MOLINARI Robert ROCK Jeunghun WANG
1 08:10 Steve WEBSTER Alejandro CAÑIZARES Felipe AGUILAR
10 08:10 Paul WARING Søren KJELDSEN Matthieu PAVON
1 08:20 Chase KOEPKA Adrien SADDIER Lee SLATTERY
10 08:20 Soomin LEE Haydn PORTEOUS David DRYSDALE
1 08:30 Anders HANSEN Christofer BLOMSTRAND Ryan LUMSDEN (AM)
10 08:30 David HOWELL Jeff WINTHER Matthias SCHWAB
1 08:40 Oliver FARR Nacho ELVIRA Benjamin HEBERT
10 08:40 Phachara KHONGWATMAI Maximilian KIEFFER Nino BERTASIO
1 08:50 Johan CARLSSON Matthew BALDWIN Peter KARMIS
10 08:50 Carlos PIGEM Tapio PULKKANEN Jens DANTORP
1 09:00 Simon KHAN Charlie FORD Justin WALTERS
10 09:00 Mark TULLO Paul PETERSON Per LANGFORS
1 09:10 Oscar STARK Daniel BROOKS Jason SCRIVENER
10 09:10 Oscar FLOREN Oskar FRANCK Adam BLOMME (AM)
1 09:20 Laurie CANTER Joel SJÖHOLM Danny LIST
10 09:20 Kim KOIVU Henric STUREHED Lucas HERBERT
1 09:30 Óscar SERNA Alexander WENNSTAM Malcolm KOKOCINSKI
1 12:30 Josh GEARY Åke NILSSON Jordan GUMBERG
10 12:30 Scott FERNANDEZ Pedro ORIOL Steven BROWN
1 12:40 Brett RUMFORD Nicolas COLSAERTS Hideto TANIHARA
10 12:40 Gustav ADELL Niclas FASTH Michael JONZON
1 12:50 Martin KAYMER Marcus KINHULT Joakim LAGERGREN
10 12:50 Ryan EVANS Grégory HAVRET Thomas DETRY
1 13:00 Renato PARATORE Alexander BJÖRK Thorbjørn OLESEN
10 13:00 Peter HANSON Chris HANSON Stephen GALLACHER
1 13:10 Thomas BJØRN Robert KARLSSON Marc WARREN
10 13:10 Scott VINCENT Connor SYME Anthony PAOLUCCI
1 13:20 Richie RAMSAY Matteo MANASSERO Matthew SOUTHGATE
10 13:20 Daniel IM Lasse JENSEN Andrea PAVAN
1 13:30 Richard GREEN Tom LEWIS Wes MCCLAIN
10 13:30 Gary STAL Jazz JANEWATTANANOND Fredrik NILEHN (AM)
1 13:40 Pontus WIDEGREN Sébastien GROS Sebastian SODERBERG
10 13:40 Matthew NIXON Bradley DREDGE Ludvig ABERG (AM)
1 13:50 Adam BLAND James MORRISON Julien GUERRIER
10 13:50 Jarand Ekeland ARNOY Sebastian HEISELE Dru LOVE
1 14:00 Jonathan THOMSON Matthew MILLAR Brad FRITSCH
10 14:00 Austin CONNELLY Aaron RAI Ricardo GONZALEZ
1 14:10 Birgir HAFTHORSSON Christiaan BEZUIDENHOUT Tim WIDING (AM)
10 14:10 Linus LILLIEDAHL Hannes RÖNNEBLAD Roope KAKKO
1 14:20 Ajeetesh SANDHU Jarmo SANDELIN Hunter STEWART
10 14:20 Alfie PLANT Mikael LUNDBERG Niklas LEMKE
10 14:30 Florian FRITSCH Matias CALDERON Pontus NYHOLM (AM)

Ден 2

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:30 Scott FERNANDEZ Pedro ORIOL Steven BROWN
10 07:30 Josh GEARY Åke NILSSON Jordan GUMBERG
1 07:40 Niclas FASTH Michael JONZON Gustav ADELL
10 07:40 Brett RUMFORD Nicolas COLSAERTS Hideto TANIHARA
1 07:50 Ryan EVANS Grégory HAVRET Thomas DETRY
10 07:50 Martin KAYMER Marcus KINHULT Joakim LAGERGREN
1 08:00 Peter HANSON Chris HANSON Stephen GALLACHER
10 08:00 Renato PARATORE Alexander BJÖRK Thorbjørn OLESEN
1 08:10 Scott VINCENT Connor SYME Anthony PAOLUCCI
10 08:10 Thomas BJØRN Robert KARLSSON Marc WARREN
1 08:20 Daniel IM Lasse JENSEN Andrea PAVAN
10 08:20 Richie RAMSAY Matteo MANASSERO Matthew SOUTHGATE
1 08:30 Gary STAL Jazz JANEWATTANANOND Fredrik NILEHN (AM)
10 08:30 Richard GREEN Tom LEWIS Wes MCCLAIN
1 08:40 Matthew NIXON Bradley DREDGE Ludvig ABERG (AM)
10 08:40 Pontus WIDEGREN Sébastien GROS Sebastian SODERBERG
1 08:50 Jarand Ekeland ARNOY Sebastian HEISELE Dru LOVE
10 08:50 Adam BLAND James MORRISON Julien GUERRIER
1 09:00 Austin CONNELLY Aaron RAI Ricardo GONZALEZ
10 09:00 Jonathan THOMSON Matthew MILLAR Brad FRITSCH
1 09:10 Roope KAKKO Hannes RÖNNEBLAD Linus LILLIEDAHL
10 09:10 Birgir HAFTHORSSON Christiaan BEZUIDENHOUT Tim WIDING (AM)
1 09:20 Alfie PLANT Mikael LUNDBERG Niklas LEMKE
10 09:20 Ajeetesh SANDHU Jarmo SANDELIN Hunter STEWART
1 09:30 Florian FRITSCH Matias CALDERON Pontus NYHOLM (AM)
1 12:30 Oliver LINDELL Pep ANGLES Jacques KRUYSWIJK
10 12:30 Bradley NEIL Thomas AIKEN Ashun WU
1 12:40 Johan EDFORS Andrew JOHNSTON Freddie JACOBSON
10 12:40 Ricardo GOUVEIA Jinho CHOI Raphaël JACQUELIN
1 12:50 Scott JAMIESON Richard MCEVOY Lucas BJERREGAARD
10 12:50 Richard BLAND Clément SORDET Ashley CHESTERS
1 13:00 Edoardo MOLINARI Robert ROCK Jeunghun WANG
10 13:00 Grégory BOURDY Rak hyun CHO Marcel SIEM
1 13:10 Paul WARING Søren KJELDSEN Matthieu PAVON
10 13:10 Steve WEBSTER Alejandro CAÑIZARES Felipe AGUILAR
1 13:20 Soomin LEE Haydn PORTEOUS David DRYSDALE
10 13:20 Chase KOEPKA Adrien SADDIER Lee SLATTERY
1 13:30 David HOWELL Jeff WINTHER Matthias SCHWAB
10 13:30 Anders HANSEN Christofer BLOMSTRAND Ryan LUMSDEN (AM)
1 13:40 Phachara KHONGWATMAI Maximilian KIEFFER Nino BERTASIO
10 13:40 Oliver FARR Nacho ELVIRA Benjamin HEBERT
1 13:50 Carlos PIGEM Tapio PULKKANEN Jens DANTORP
10 13:50 Johan CARLSSON Matthew BALDWIN Peter KARMIS
1 14:00 Mark TULLO Paul PETERSON Per LANGFORS
10 14:00 Simon KHAN Charlie FORD Justin WALTERS
1 14:10 Oscar FLOREN Oskar FRANCK Adam BLOMME (AM)
10 14:10 Oscar STARK Daniel BROOKS Jason SCRIVENER
1 14:20 Kim KOIVU Henric STUREHED Lucas HERBERT
10 14:20 Laurie CANTER Joel SJÖHOLM Danny LIST
10 14:30 Óscar SERNA Malcolm KOKOCINSKI Alexander WENNSTAM

Leave a Reply

error: Content is protected !!