Nordea Masters – Стартови времена ден 1 & 2

0
20

Тази седмица Европейският тур се завръща на континента с голф турнира Nordea Masters. Торбьорн Олесен, Подрейг Харингтън, Андрю Джонсън и Мартин Каймер са само част от имената, които ще вземат участие в турнира.

Всички стартови времена са в местно време.

Ден 1

Тий боксЧасИграч 1Играч 2Играч 3
107:30Bradley NEILThomas AIKENAshun WU
1007:30Oliver LINDELLPep ANGLESJacques KRUYSWIJK
107:40Ricardo GOUVEIAJinho CHOIRaphaël JACQUELIN
1007:40Johan EDFORSAndrew JOHNSTONFreddie JACOBSON
107:50Richard BLANDClément SORDETAshley CHESTERS
1007:50Scott JAMIESONRichard MCEVOYLucas BJERREGAARD
108:00Grégory BOURDYRak hyun CHOMarcel SIEM
1008:00Edoardo MOLINARIRobert ROCKJeunghun WANG
108:10Steve WEBSTERAlejandro CAÑIZARESFelipe AGUILAR
1008:10Paul WARINGSøren KJELDSENMatthieu PAVON
108:20Chase KOEPKAAdrien SADDIERLee SLATTERY
1008:20Soomin LEEHaydn PORTEOUSDavid DRYSDALE
108:30Anders HANSENChristofer BLOMSTRANDRyan LUMSDEN (AM)
1008:30David HOWELLJeff WINTHERMatthias SCHWAB
108:40Oliver FARRNacho ELVIRABenjamin HEBERT
1008:40Phachara KHONGWATMAIMaximilian KIEFFERNino BERTASIO
108:50Johan CARLSSONMatthew BALDWINPeter KARMIS
1008:50Carlos PIGEMTapio PULKKANENJens DANTORP
109:00Simon KHANCharlie FORDJustin WALTERS
1009:00Mark TULLOPaul PETERSONPer LANGFORS
109:10Oscar STARKDaniel BROOKSJason SCRIVENER
1009:10Oscar FLORENOskar FRANCKAdam BLOMME (AM)
109:20Laurie CANTERJoel SJÖHOLMDanny LIST
1009:20Kim KOIVUHenric STUREHEDLucas HERBERT
109:30Óscar SERNAAlexander WENNSTAMMalcolm KOKOCINSKI
112:30Josh GEARYÅke NILSSONJordan GUMBERG
1012:30Scott FERNANDEZPedro ORIOLSteven BROWN
112:40Brett RUMFORDNicolas COLSAERTSHideto TANIHARA
1012:40Gustav ADELLNiclas FASTHMichael JONZON
112:50Martin KAYMERMarcus KINHULTJoakim LAGERGREN
1012:50Ryan EVANSGrégory HAVRETThomas DETRY
113:00Renato PARATOREAlexander BJÖRKThorbjørn OLESEN
1013:00Peter HANSONChris HANSONStephen GALLACHER
113:10Thomas BJØRNRobert KARLSSONMarc WARREN
1013:10Scott VINCENTConnor SYMEAnthony PAOLUCCI
113:20Richie RAMSAYMatteo MANASSEROMatthew SOUTHGATE
1013:20Daniel IMLasse JENSENAndrea PAVAN
113:30Richard GREENTom LEWISWes MCCLAIN
1013:30Gary STALJazz JANEWATTANANONDFredrik NILEHN (AM)
113:40Pontus WIDEGRENSébastien GROSSebastian SODERBERG
1013:40Matthew NIXONBradley DREDGELudvig ABERG (AM)
113:50Adam BLANDJames MORRISONJulien GUERRIER
1013:50Jarand Ekeland ARNOYSebastian HEISELEDru LOVE
114:00Jonathan THOMSONMatthew MILLARBrad FRITSCH
1014:00Austin CONNELLYAaron RAIRicardo GONZALEZ
114:10Birgir HAFTHORSSONChristiaan BEZUIDENHOUTTim WIDING (AM)
1014:10Linus LILLIEDAHLHannes RÖNNEBLADRoope KAKKO
114:20Ajeetesh SANDHUJarmo SANDELINHunter STEWART
1014:20Alfie PLANTMikael LUNDBERGNiklas LEMKE
1014:30Florian FRITSCHMatias CALDERONPontus NYHOLM (AM)

Ден 2

Тий боксЧасИграч 1Играч 2Играч 3
107:30Scott FERNANDEZPedro ORIOLSteven BROWN
1007:30Josh GEARYÅke NILSSONJordan GUMBERG
107:40Niclas FASTHMichael JONZONGustav ADELL
1007:40Brett RUMFORDNicolas COLSAERTSHideto TANIHARA
107:50Ryan EVANSGrégory HAVRETThomas DETRY
1007:50Martin KAYMERMarcus KINHULTJoakim LAGERGREN
108:00Peter HANSONChris HANSONStephen GALLACHER
1008:00Renato PARATOREAlexander BJÖRKThorbjørn OLESEN
108:10Scott VINCENTConnor SYMEAnthony PAOLUCCI
1008:10Thomas BJØRNRobert KARLSSONMarc WARREN
108:20Daniel IMLasse JENSENAndrea PAVAN
1008:20Richie RAMSAYMatteo MANASSEROMatthew SOUTHGATE
108:30Gary STALJazz JANEWATTANANONDFredrik NILEHN (AM)
1008:30Richard GREENTom LEWISWes MCCLAIN
108:40Matthew NIXONBradley DREDGELudvig ABERG (AM)
1008:40Pontus WIDEGRENSébastien GROSSebastian SODERBERG
108:50Jarand Ekeland ARNOYSebastian HEISELEDru LOVE
1008:50Adam BLANDJames MORRISONJulien GUERRIER
109:00Austin CONNELLYAaron RAIRicardo GONZALEZ
1009:00Jonathan THOMSONMatthew MILLARBrad FRITSCH
109:10Roope KAKKOHannes RÖNNEBLADLinus LILLIEDAHL
1009:10Birgir HAFTHORSSONChristiaan BEZUIDENHOUTTim WIDING (AM)
109:20Alfie PLANTMikael LUNDBERGNiklas LEMKE
1009:20Ajeetesh SANDHUJarmo SANDELINHunter STEWART
109:30Florian FRITSCHMatias CALDERONPontus NYHOLM (AM)
112:30Oliver LINDELLPep ANGLESJacques KRUYSWIJK
1012:30Bradley NEILThomas AIKENAshun WU
112:40Johan EDFORSAndrew JOHNSTONFreddie JACOBSON
1012:40Ricardo GOUVEIAJinho CHOIRaphaël JACQUELIN
112:50Scott JAMIESONRichard MCEVOYLucas BJERREGAARD
1012:50Richard BLANDClément SORDETAshley CHESTERS
113:00Edoardo MOLINARIRobert ROCKJeunghun WANG
1013:00Grégory BOURDYRak hyun CHOMarcel SIEM
113:10Paul WARINGSøren KJELDSENMatthieu PAVON
1013:10Steve WEBSTERAlejandro CAÑIZARESFelipe AGUILAR
113:20Soomin LEEHaydn PORTEOUSDavid DRYSDALE
1013:20Chase KOEPKAAdrien SADDIERLee SLATTERY
113:30David HOWELLJeff WINTHERMatthias SCHWAB
1013:30Anders HANSENChristofer BLOMSTRANDRyan LUMSDEN (AM)
113:40Phachara KHONGWATMAIMaximilian KIEFFERNino BERTASIO
1013:40Oliver FARRNacho ELVIRABenjamin HEBERT
113:50Carlos PIGEMTapio PULKKANENJens DANTORP
1013:50Johan CARLSSONMatthew BALDWINPeter KARMIS
114:00Mark TULLOPaul PETERSONPer LANGFORS
1014:00Simon KHANCharlie FORDJustin WALTERS
114:10Oscar FLORENOskar FRANCKAdam BLOMME (AM)
1014:10Oscar STARKDaniel BROOKSJason SCRIVENER
114:20Kim KOIVUHenric STUREHEDLucas HERBERT
1014:20Laurie CANTERJoel SJÖHOLMDanny LIST
1014:30Óscar SERNAMalcolm KOKOCINSKIAlexander WENNSTAM

Остави коментар

Моля въведете Вашия коментар
Моля въведете Вашето име