Стартови времена – Italian Open 2019

0
14

Сезонът в Европейския тур продължава с поредното издание на Italian Open. Олгиата Голф Клуб край Рим ще е сцената на голямата битка за победата в турнира с награден фонд от седем милиона долара. Джъстин Роуз, Пол Кейски и местният любимец Франческо Молинари са големите фаворити тази седмица, но изненади не са изключени.

* Всички часове са в местно време

Първи кърг

Стартов часТий боксИграч 1Играч 2Играч 3

07:30

10

RSA

FIN

NZL

  

IMMELMAN, Trevor

PULKKANEN, Tapio

FOX, Ryan

07:30

1

FRA

RSA

ITA

  

JACQUELIN, Raphaël

WALTERS, Justin

BERGAMASCHI, Filippo

07:40

10

ESP

BEL

ENG

  

OLAZÁBAL, José María

DETRY, Thomas

JOHNSTON, Andrew

07:40

1

RSA

WAL

IND

  

COETZEE, George

MANLEY, Stuart

BHULLAR, Gaganjeet

07:50

10

RSA

USA

ENG

  

HARDING, Justin

KITAYAMA, Kurt

SULLIVAN, Andy

07:50

1

FRA

DEN

ESP

  

GUERRIER, Julien

KJELDSEN, Søren

LARRAZÁBAL, Pablo

08:00

10

RSA

AUT

ITA

  

BEZUIDENHOUT, Christiaan

SCHWAB, Matthias

PARATORE, Renato

08:00

1

FIN

ITA

ENG

  

KOIVU, Kim

DI NITTO, Enrico

SLATTERY, Lee

08:10

10

NIR

ENG

SCO

  

MCDOWELL, Graeme

PEPPERELL, Eddie

MACINTYRE, Robert

08:10

1

ENG

ITA

IND

  

SINGH BRAR, Jack

LIPPARELLI, Edoardo Raffaele

CHAWRASIA, S.S.P.

08:20

10

ENG

GER

ENG

  

POULTER, Ian

KAYMER, Martin

FITZPATRICK, Matthew

08:20

1

RSA

RSA

FRA

  

VAN ZYL, Jaco

AIKEN, Thomas

DUBUISSON, Victor

08:30

10

ITA

IRL

ENG

  

MOLINARI, Francesco

LOWRY, Shane

WALLACE, Matt

08:30

1

RSA

WAL

ESP

  

FICHARDT, Darren

DREDGE, Bradley

FDEZ-CASTAÑO, Gonzalo

08:40

10

CHN

ENG

ITA

  

LI, Haotong

DONALD, Luke

MOLINARI, Edoardo

08:40

1

SCO

ENG

RSA

  

FORREST, Grant

HOWELL, David

PORTEOUS, Haydn

08:50

10

ESP

SWE

ENG

  

CAMPILLO, Jorge

KARLSSON, Robert

WARING, Paul

08:50

1

RSA

FRA

ENG

  

BURMESTER, Dean

PAVON, Matthieu

FISHER, Oliver

09:00

10

ITA

ENG

NED

  

GAGLI, Lorenzo

HORSFIELD, Sam

LUITEN, Joost

09:00

1

FRA

IRL

ENG

  

LEVY, Alexander

DUNNE, Paul

RAI, Aaron

09:10

10

THA

SWE

ENG

  

JAIDEE, Thongchai

BJÖRK, Alexander

FISHER, Ross

09:10

1

ITA

SCO

ENG

  

LAPORTA, Francesco

JOHNSTON, Liam

PAISLEY, Chris

09:20

10

AUS

SWE

SCO

  

BRAZEL, Sam

DANTORP, Jens

JAMIESON, Scott

09:20

1

AUS

SWE

RSA

  

HERBERT, Lucas

LAGERGREN, Joakim

STERNE, Richard

12:10

10

MAS

FIN

ENG

  

GREEN, Gavin

SAMOOJA, Kalle

BROWN, Steven

12:10

1

ENG

THA

IND

  

SMITH, Jordan

APHIBARNRAT, Kiradech

SHARMA, Shubhankar

12:20

10

NZL

ITA

RSA

  

CAMPBELL, Michael

SCALISE, Lorenzo

KRUYSWIJK, Jacques

12:20

1

FIN

ITA

ESP

  

KORHONEN, Mikko

MANASSERO, Matteo

ARNAUS, Adri

12:30

10

ENG

CHN

DEN

  

MCEVOY, Richard

WU, Ashun

WINTHER, Jeff

12:30

1

ITA

FRA

ENG

  

BERTASIO, Nino

LORENZO-VERA, Mike

SOUTHGATE, Matthew

12:40

10

KOR

USA

SCO

  

WANG, Jeunghun

LIPSKY, David

DRYSDALE, David

12:40

1

ENG

ITA

RSA

  

HATTON, Tyrrell

MIGLIOZZI, Guido

VAN ROOYEN, Erik

12:50

10

ESP

DEN

ENG

  

ELVIRA, Nacho

HANSEN, Joachim B.

MORRISON, James

12:50

1

ENG

SWE

AUT

  

CASEY, Paul

NOREN, Alex

WIESBERGER, Bernd

13:00

10

JPN

AUS

ENG

  

MIYAZATO, Yusaku

SCRIVENER, Jason

CHESTERS, Ashley

13:00

1

ENG

ITA

ENG

  

ROSE, Justin

PAVAN, Andrea

WILLETT, Danny

13:10

10

POR

ENG

ESP

  

GOUVEIA, Ricardo

ROCK, Robert

OTAEGUI, Adrian

13:10

1

BEL

SWE

ENG

  

PIETERS, Thomas

KINHULT, Marcus

WESTWOOD, Lee

13:20

10

ESP

GER

SVK

  

QUIROS, Alvaro

KIEFFER, Maximilian

SABBATINI, Rory

13:20

1

FRA

IRL

FRA

  

PEREZ, Victor

HARRINGTON, Padraig

HEBERT, Benjamin

13:30

10

FRA

FRA

AUS

  

LANGASQUE, Romain

WATTEL, Romain

HEND, Scott

13:30

1

SWE

SCO

DEN

  

SODERBERG, Sebastian

GALLACHER, Stephen

BJØRN, Thomas

13:40

10

JPN

ARG

SCO

  

TANIHARA, Hideto

ROMERO, Andres

LAW, David

13:40

1

RSA

SCO

ENG

  

STONE, Brandon

RAMSAY, Richie

WOOD, Chris

13:50

10

AUS

WAL

PAR

  

ORMSBY, Wade

DONALDSON, Jamie

ZANOTTI, Fabrizio

13:50

1

ENG

BEL

USA

  

HORSEY, David

COLSAERTS, Nicolas

SURI, Julian

Втори кръг

Стартов часТий боксИграч 1Играч 2Играч 3

07:30

10

THA

ENG

IND

  

APHIBARNRAT, Kiradech

SMITH, Jordan

SHARMA, Shubhankar

07:30

1

FIN

MAS

ENG

  

SAMOOJA, Kalle

GREEN, Gavin

BROWN, Steven

07:40

10

FIN

ITA

ESP

  

KORHONEN, Mikko

MANASSERO, Matteo

ARNAUS, Adri

07:40

1

NZL

RSA

ITA

  

CAMPBELL, Michael

KRUYSWIJK, Jacques

SCALISE, Lorenzo

07:50

10

FRA

ITA

ENG

  

LORENZO-VERA, Mike

BERTASIO, Nino

SOUTHGATE, Matthew

07:50

1

ENG

CHN

DEN

  

MCEVOY, Richard

WU, Ashun

WINTHER, Jeff

08:00

10

ENG

ITA

RSA

  

HATTON, Tyrrell

MIGLIOZZI, Guido

VAN ROOYEN, Erik

08:00

1

SCO

USA

KOR

  

DRYSDALE, David

LIPSKY, David

WANG, Jeunghun

08:10

10

ENG

SWE

AUT

  

CASEY, Paul

NOREN, Alex

WIESBERGER, Bernd

08:10

1

ENG

ESP

DEN

  

MORRISON, James

ELVIRA, Nacho

HANSEN, Joachim B.

08:20

10

ENG

ITA

ENG

  

ROSE, Justin

PAVAN, Andrea

WILLETT, Danny

08:20

1

AUS

ENG

JPN

  

SCRIVENER, Jason

CHESTERS, Ashley

MIYAZATO, Yusaku

08:30

10

ENG

BEL

SWE

  

WESTWOOD, Lee

PIETERS, Thomas

KINHULT, Marcus

08:30

1

ENG

ESP

POR

  

ROCK, Robert

OTAEGUI, Adrian

GOUVEIA, Ricardo

08:40

10

IRL

FRA

FRA

  

HARRINGTON, Padraig

HEBERT, Benjamin

PEREZ, Victor

08:40

1

SVK

ESP

GER

  

SABBATINI, Rory

QUIROS, Alvaro

KIEFFER, Maximilian

08:50

10

DEN

SCO

SWE

  

BJØRN, Thomas

GALLACHER, Stephen

SODERBERG, Sebastian

08:50

1

AUS

FRA

FRA

  

HEND, Scott

WATTEL, Romain

LANGASQUE, Romain

09:00

10

SCO

ENG

RSA

  

RAMSAY, Richie

WOOD, Chris

STONE, Brandon

09:00

1

ARG

JPN

SCO

  

ROMERO, Andres

TANIHARA, Hideto

LAW, David

09:10

10

BEL

ENG

USA

  

COLSAERTS, Nicolas

HORSEY, David

SURI, Julian

09:10

1

WAL

AUS

PAR

  

DONALDSON, Jamie

ORMSBY, Wade

ZANOTTI, Fabrizio

12:00

10

FRA

RSA

ITA

  

JACQUELIN, Raphaël

WALTERS, Justin

BERGAMASCHI, Filippo

12:00

1

RSA

NZL

FIN

  

IMMELMAN, Trevor

FOX, Ryan

PULKKANEN, Tapio

12:10

10

WAL

RSA

IND

  

MANLEY, Stuart

COETZEE, George

BHULLAR, Gaganjeet

12:10

1

ESP

ENG

BEL

  

OLAZÁBAL, José María

JOHNSTON, Andrew

DETRY, Thomas

12:20

10

DEN

ESP

FRA

  

KJELDSEN, Søren

LARRAZÁBAL, Pablo

GUERRIER, Julien

12:20

1

RSA

ENG

USA

  

HARDING, Justin

SULLIVAN, Andy

KITAYAMA, Kurt

12:30

10

ENG

ITA

FIN

  

SLATTERY, Lee

DI NITTO, Enrico

KOIVU, Kim

12:30

1

AUT

ITA

RSA

  

SCHWAB, Matthias

PARATORE, Renato

BEZUIDENHOUT, Christiaan

12:40

10

IND

ENG

ITA

  

CHAWRASIA, S.S.P.

SINGH BRAR, Jack

LIPPARELLI, Edoardo Raffaele

12:40

1

NIR

ENG

SCO

  

MCDOWELL, Graeme

PEPPERELL, Eddie

MACINTYRE, Robert

12:50

10

RSA

RSA

FRA

  

VAN ZYL, Jaco

AIKEN, Thomas

DUBUISSON, Victor

12:50

1

ENG

GER

ENG

  

POULTER, Ian

KAYMER, Martin

FITZPATRICK, Matthew

13:00

10

RSA

WAL

ESP

  

FICHARDT, Darren

DREDGE, Bradley

FDEZ-CASTAÑO, Gonzalo

13:00

1

ITA

IRL

ENG

  

MOLINARI, Francesco

LOWRY, Shane

WALLACE, Matt

13:10

10

ENG

RSA

SCO

  

HOWELL, David

PORTEOUS, Haydn

FORREST, Grant

13:10

1

ITA

ENG

CHN

  

MOLINARI, Edoardo

DONALD, Luke

LI, Haotong

13:20

10

ENG

RSA

FRA

  

FISHER, Oliver

BURMESTER, Dean

PAVON, Matthieu

13:20

1

SWE

ENG

ESP

  

KARLSSON, Robert

WARING, Paul

CAMPILLO, Jorge

13:30

10

FRA

ENG

IRL

  

LEVY, Alexander

RAI, Aaron

DUNNE, Paul

13:30

1

ITA

NED

ENG

  

GAGLI, Lorenzo

LUITEN, Joost

HORSFIELD, Sam

13:40

10

ENG

ITA

SCO

  

PAISLEY, Chris

LAPORTA, Francesco

JOHNSTON, Liam

13:40

1

THA

ENG

SWE

  

JAIDEE, Thongchai

FISHER, Ross

BJÖRK, Alexander

13:50

10

RSA

SWE

AUS

  

STERNE, Richard

LAGERGREN, Joakim

HERBERT, Lucas

13:50

1

SCO

SWE

AUS

  

JAMIESON, Scott

DANTORP, Jens

BRAZEL, Sam

Остави коментар

Моля въведете Вашия коментар
Моля въведете Вашето име