Thracian Cliffs

Стартови времена ISPS Handa Vic Open-Ден 1&2


Австралия е следващата спирка в календара на Европейския тур. Райан Фокс, Джейсън Скривенер и Скот Хенд са само част от представителите на домакините, които ще се опитат да зарадват местната публика с победа на ISPS Handa Vic Open.

*Всички часове са в местно време

** Първите два кръга ще се играят на две игрища

Ден 1
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
10 07:00 Peter O’MALLEY Marcus FRASER Michael SIM
10 07:00 Jason NORRIS Yuta IKEDA Nick CULLEN
1 07:10 Pedro FIGUEIREDO Clément SORDET Braden BECKER
1 07:10 Cory CRAWFORD Scott GREGORY Josh YOUNGER
10 07:20 Wade ORMSBY Peter SENIOR Nathan BARBIERI (AM)
10 07:20 Jake MCLEOD Ryan FOX Conor PURCELL (AM)
1 07:30 Espen KOFSTAD Oliver WILSON James ANSTISS
1 07:30 Brad KENNEDY Peter FOWLER Andrew DODT
10 07:40 Dimitrios PAPADATOS Michael HENDRY Richard MCEVOY
10 07:40 Andrew JOHNSTON Lucas HERBERT Ryo ISHIKAWA
1 07:50 Hugo LEON Jinho CHOI Jasper STUBBS (AM)
1 07:50 Stuart MANLEY Kurt KITAYAMA Steven JEFFRESS
10 08:00 Jeunghun WANG Sam BRAZEL Daniel NISBET
10 08:00 Nicolas COLSAERTS Scott HEND Simon HAWKES
1 08:10 Grégory BOURDY Justin HARDING Matthew STIEGER
1 08:10 Terry PILKADARIS Niklas LEMKE Brady WATT
10 08:20 Jordan ZUNIC Sihwan KIM Jordan MULLANEY
10 08:20 Ryan CHISNALL Travis SMYTH Aaron TOWNSEND
1 08:30 Andrew MARTIN Andrew EVANS Jazz JANEWATTANANOND
1 08:30 David BORDA Hyowon PARK Jack THOMPSON (AM)
10 08:40 Callum SHINKWIN Kristian Krogh JOHANNESSEN Gareth PADDISON
10 08:40 Ben EVANS Nick FLANAGAN Daniel FOX
1 08:50 Alexander KNAPPE Aaron PIKE Dale WILLIAMSON
1 08:50 Guido MIGLIOZZI Liam JOHNSTON Taylor MACDONALD
10 09:00 Adam BLAND Darren BECK James NITTIES
10 09:00 Harrison ENDYCOTT Gavin MOYNIHAN Harry BATEMAN
1 12:00 David LAW Deyen LAWSON James MORRISON
1 12:00 Zach MURRAY Ben ECCLES Maverick ANTCLIFF
10 12:10 Austin CONNELLY James MARCHESANI Matt JAGER
10 12:10 Peter COOKE Dylan PERRY Christopher FAN (AM)
1 12:20 Aaron RAI Matthew MILLAR Nick O’HERN
1 12:20 Thomas AIKEN Jarryd FELTON Blake WINDRED (AM)
10 12:30 Matthew NIXON Filippo BERGAMASCHI Callan O’REILLY
10 12:30 Daniel GAVINS Ryan LYNCH Ashley HALL
1 12:40 Paul DUNNE David MICHELUZZI (AM) Richard GREEN
1 12:40 Kim KOIVU Michael LONG Robert ALLENBY
10 12:50 Robert MACINTYRE Ben CAMPBELL Louis DE JAGER
10 12:50 Adrian OTAEGUI David BRANSDON Daniel GALE
1 13:00 Jorge CAMPILLO Matthew GRIFFIN Geoff OGILVY
1 13:00 Ricardo GOUVEIA Ashley CHESTERS Anthony QUAYLE
10 13:10 Damien JORDAN Michael HOEY Matteo MANASSERO
10 13:10 Scott VINCENT Per LANGFORS Andre LAUTEE (AM)
1 13:20 Masahiro KAWAMURA Tim STEWART Peter LONARD
1 13:20 David DRYSDALE David SMAIL Cameron JOHN
10 13:30 Christopher WOOD Andrew KELLY Adrien SADDIER
10 13:30 Anton KARLSSON Mark BROWN Stephen LEANEY
1 13:40 Max SCHMITT Jake HIGGINBOTTOM Scott STRANGE
1 13:40 Tom MURRAY Max MCCARDLE Ivan CANTERO GUTIERREZ
10 13:50 Kristoffer REITAN Grant FORREST Jack WILSON
10 13:50 Max ORRIN Blake PROVERBS Connor SYME
1 14:00 Bernd RITTHAMMER Michael WRIGHT Kade MCBRIDE
1 14:00 Jason SCRIVENER Adam BURDETT Austen TRUSLOW
Ден 2
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
10 07:00 Zach MURRAY Ben ECCLES Maverick ANTCLIFF
10 07:00 David LAW Deyen LAWSON James MORRISON
1 07:10 Peter COOKE Dylan PERRY Christopher FAN (AM)
1 07:10 Austin CONNELLY James MARCHESANI Matt JAGER
10 07:20 Thomas AIKEN Jarryd FELTON Blake WINDRED (AM)
10 07:20 Aaron RAI Matthew MILLAR Nick O’HERN
1 07:30 Ashley HALL Ryan LYNCH Daniel GAVINS
1 07:30 Matthew NIXON Filippo BERGAMASCHI Callan O’REILLY
10 07:40 Kim KOIVU Michael LONG Robert ALLENBY
10 07:40 Paul DUNNE David MICHELUZZI (AM) Richard GREEN
1 07:50 Adrian OTAEGUI Daniel GALE David BRANSDON
1 07:50 Robert MACINTYRE Ben CAMPBELL Louis DE JAGER
10 08:00 Ricardo GOUVEIA Ashley CHESTERS Anthony QUAYLE
10 08:00 Jorge CAMPILLO Matthew GRIFFIN Geoff OGILVY
1 08:10 Scott VINCENT Per LANGFORS Andre LAUTEE (AM)
1 08:10 Damien JORDAN Michael HOEY Matteo MANASSERO
10 08:20 David DRYSDALE David SMAIL Cameron JOHN
10 08:20 Masahiro KAWAMURA Peter LONARD Tim STEWART
1 08:30 Anton KARLSSON Mark BROWN Stephen LEANEY
1 08:30 Adrien SADDIER Andrew KELLY Christopher WOOD
10 08:40 Tom MURRAY Max MCCARDLE Ivan CANTERO GUTIERREZ
10 08:40 Max SCHMITT Jake HIGGINBOTTOM Scott STRANGE
1 08:50 Max ORRIN Blake PROVERBS Connor SYME
1 08:50 Kristoffer REITAN Grant FORREST Jack WILSON
10 09:00 Jason SCRIVENER Adam BURDETT Austen TRUSLOW
10 09:00 Bernd RITTHAMMER Michael WRIGHT Kade MCBRIDE
1 12:00 Jason NORRIS Yuta IKEDA Nick CULLEN
1 12:00 Michael SIM Marcus FRASER Peter O’MALLEY
10 12:10 Josh YOUNGER Cory CRAWFORD Scott GREGORY
10 12:10 Pedro FIGUEIREDO Clément SORDET Braden BECKER
1 12:20 Jake MCLEOD Ryan FOX Conor PURCELL (AM)
1 12:20 Wade ORMSBY Peter SENIOR Nathan BARBIERI (AM)
10 12:30 Peter FOWLER Brad KENNEDY Andrew DODT
10 12:30 Espen KOFSTAD Oliver WILSON James ANSTISS
1 12:40 Andrew JOHNSTON Lucas HERBERT Ryo ISHIKAWA
1 12:40 Dimitrios PAPADATOS Michael HENDRY Richard MCEVOY
10 12:50 Stuart MANLEY Kurt KITAYAMA Steven JEFFRESS
10 12:50 Jinho CHOI Hugo LEON Jasper STUBBS (AM)
1 13:00 Nicolas COLSAERTS Scott HEND Simon HAWKES
1 13:00 Jeunghun WANG Sam BRAZEL Daniel NISBET
10 13:10 Terry PILKADARIS Niklas LEMKE Brady WATT
10 13:10 Grégory BOURDY Justin HARDING Matthew STIEGER
1 13:20 Ryan CHISNALL Travis SMYTH Aaron TOWNSEND
1 13:20 Jordan ZUNIC Sihwan KIM Jordan MULLANEY
10 13:30 David BORDA Hyowon PARK Jack THOMPSON (AM)
10 13:30 Andrew EVANS Jazz JANEWATTANANOND Andrew MARTIN
1 13:40 Ben EVANS Nick FLANAGAN Daniel FOX
1 13:40 Callum SHINKWIN Kristian Krogh JOHANNESSEN Gareth PADDISON
10 13:50 Guido MIGLIOZZI Liam JOHNSTON Taylor MACDONALD
10 13:50 Alexander KNAPPE Aaron PIKE Dale WILLIAMSON
1 14:00 Harrison ENDYCOTT Gavin MOYNIHAN Harry BATEMAN
1 14:00 Adam BLAND Darren BECK James NITTIES

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.