Без изненади в първия ден на Dell Technologies Match Play

0
22
Matteo Manassero Italian Open European Tour

Първият ден на Dell Technologies Match Play вече е в историята. Изненади почти липсваха и фаворитите очаквано спечелиха своите мачове.

Един от изненадващите резултати през първия ден е победата на Джим Фюрик над Джейсън Дей. Фюрик се намира в добра формта и записа серия от добри класирания. Ако Джим Фюрик успее да излезе от групата и се класира за фазата на директните елиминации най-вероятно ще успее да влезе в топ 50 на света и да се класира за турнира Мастърс.


Всички резултати от първия ден:
Tommy Fleetwood победи Byeong Hun An 3&2 (Group 11)
 
Kyle Stanley победи Louis Oosthuizen 3&2 (Group 11)
 
Bryson DeChambeau победи Russell Knox 3&1 (Group 6)
 
Marc Leishman победи Kiradech Aphibarnrat 2-up (Group 6)
 
Tony Finau победи Keith Mitchell 2&1 (Group 14)
 
Ian Poulter победи Kevin Kisner 2-up (Group 14)
 
Brooks Koepka равен Tom Lewis (Group 3)
 
HaoTong Li победи Alex Noren 5&4 (Group 3)
 
Paul Casey победи Abraham Ancer 5&3 (Group 10)
 
Charles Howell III победи Cameron Smith 2&1 (Group 10)
 
Francesco Molinari победи Satoshi Kodaira 5&4 (Group 7)
 
Thorbjørn Olesen победи Webb Simpson 2&1 (Group 7)
 
Kevin Na победи Bubba Watson 1-up (Group 15)
 
Jordan Spieth равен Billy Horschel (Group 15)
 
Justin Rose победи Emiliano Grillo 2&1 (Group 2)
 
Gary Woodland победи Eddie Pepperell 2&1 (Group 2)
 
Jim Furyk победи Jason Day 2-up (Group 12)
 
Henrik Stenson победи Phil Mickelson 2&1 (Group 12)
 
Lucas Bjerregaard победи Justin Thomas 3&2 (Group 5)
 
Matt Wallace победи Keegan Bradley 1-up (Group 5)
 
Tiger Woods победи Aaron Wise 3&1 (Group 13)
 
Patrick Cantlay равен Brandt Snedeker (Group 13)
 
Rory McIlroy победи Luke List 5&4 (Group 4)
 
Justin Harding победи Matthew Fitzpatrick 1-up (Group 4)
 
Xander Schauffele победи Lee Westwood 1-up (Group 9)
 
Tyrrell Hatton победи Rafa Cabrera Bello 4&3 (Group 9)
 
Jon Rahm победи Si Woo Kim 7&5 (Group 8)
 
Matt Kuchar победи J.B. Holmes 3&1 (Group 8)
 
Andrew Putnam победи Patrick Reed 3&2 (Group 16)
 
Sergio Garcia победи Shane Lowry 4&2 (Group 16)
 
Dustin Johnson победи Chez Reavie 4&3 (Group 1)
 
Branden Grace победи Hideki Matsuyama 4&3 (Group 1)

Остави коментар

Моля въведете Вашия коментар
Моля въведете Вашето име