Стартови времена Australian PGA Championship – Ден 1 & 2

Australian PGA Championship е един от двата турнира, които ще се проведат тази седмица като част от новия сезон на Европейския тур. Големите фаворити тази седмица на игрището в Куинсленд са представителите на домакините Марк Лийшман, Камерън Смит и Раян Фокс.

*Всички часове са в местно време

Ден 1

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 06:00 David MCKENZIE David BRANSDON Jason NORRIS
10 06:00 Andrew JOHNSTON Cameron SMITH Curtis LUCK
1 06:10 Wade ORMSBY Adam BLAND Mark BROWN
10 06:10 Ryan FOX Adrian OTAEGUI Marc LEISHMAN
1 06:20 Deyen LAWSON Damien JORDAN Michael HENDRY
10 06:20 Scott HEND Gaganjeet BHULLAR Troy MERRITT
1 06:30 Simon HAWKES James MARCHESANI Adam BLYTH
10 06:30 Cameron DAVIS Anthony QUAYLE Cameron JOHN
1 06:40 Daniel PEARCE Jack WILSON Steven JEFFRESS
10 06:40 Matthew MILLAR Jordan ZUNIC Jake MCLEOD
1 06:50 Rhein GIBSON Mathew GOGGIN David SMAIL
10 06:50 Terry PILKADARIS James NITTIES Daan HUIZING
1 07:00 Jaewoong EOM Daniel FOX Max MCCARDLE
10 07:00 Zihao CHEN Daniel GALE Josh YOUNGER
1 07:10 Taylor MACDONALD David BOOTE Jun-seok LEE
10 07:10 Duncan STEWART Darren BECK Anthony MARCHESANI
1 07:20 Marco ITEN Brett RANKIN Ryan CHISNALL
10 07:20 Yechun YUAN Cormac SHARVIN Peter WILSON
1 07:30 Michael WRIGHT Tim STEWART David COOKE
10 07:30 Alexander KNAPPE Matt JAGER Dale BRANDT-RICHARDS
1 07:40 Ben CLEMENTSON Adam STEPHENS Matthew GUYATT
10 07:40 Brad MOULES Rory BOURKE Paul MADDY
1 07:50 Antonio MURDACA Craig ROSS Ruben SONDJAJA
10 07:50 James ANSTISS Peter COOKE Ross McGOWAN
1 08:00 Jack SENIOR George TWYMAN Mathew PERRY
10 08:00 Christopher WOOD Campbell RAWSON Aaron COCKERILL
1 11:00 Jason SCRIVENER Renato PARATORE Lucas HERBERT
10 11:00 Josh GEARY Robert ALLENBY Richard GREEN
1 11:10 John SENDEN Geoff OGILVY Harold VARNER III
10 11:10 Sam BRAZEL Peter O’MALLEY Greg CHALMERS
1 11:20 Rod PAMPLING Gavin GREEN Sean CROCKER
10 11:20 Dimitrios PAPADATOS Jarryd FELTON James MORRISON
1 11:30 Peter SENIOR Nick A TAYLOR Matthew GRIFFIN
10 11:30 Tom MURRAY Austin CONNELLY Ben ECCLES
1 11:40 Ricardo GOUVEIA Daniel NISBET Zach MURRAY
10 11:40 Robert MACINTYRE Daniel GAVINS Nathan GREEN
1 11:50 Michael HOEY Marcus FRASER Nick CULLEN
10 11:50 Matthew NIXON Connor SYME Harry ELLIS
1 12:00 Aron PRICE Scott LAYCOCK Stephen ALLAN
10 12:00 Aaron PIKE Oliver FARR Cory CRAWFORD
1 12:10 Minkyu KIM Jake HIGGINBOTTOM Aaron TOWNSEND
10 12:10 Gareth PADDISON Jonathan THOMSON Harrison ENDYCOTT
1 12:20 Adam BURDETT Matthew STIEGER Ewen FERGUSON
10 12:20 Ryan EVANS Braden BECKER Ashley HALL
1 12:30 Clément BERARDO Nick FLANAGAN Jack MUNRO
10 12:30 Kieran MUIR Jordan MULLANEY Henric STUREHED
1 12:40 Robin DAWSON Tim HART Sam LEE
10 12:40 Aaron WILKIN Hugues JOANNES Rick KULACZ
1 12:50 Mitchell A BROWN Blake PROVERBS Matthew LISK
10 12:50 Ryan LYNCH Troy MOSES Kieran PRATT
1 13:00 Alex EDGE Douglas KLEIN Dale WILLIAMSON
10 13:00 Chris DUKE Frazer DROOP Paul HAYDEN

Ден 2

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 06:00 Richard GREEN Robert ALLENBY Josh GEARY
10 06:00 Jason SCRIVENER Renato PARATORE Lucas HERBERT
1 06:10 Sam BRAZEL Peter O’MALLEY Greg CHALMERS
10 06:10 John SENDEN Geoff OGILVY Harold VARNER III
1 06:20 Dimitrios PAPADATOS Jarryd FELTON James MORRISON
10 06:20 Gavin GREEN Rod PAMPLING Sean CROCKER
1 06:30 Ben ECCLES Austin CONNELLY Tom MURRAY
10 06:30 Matthew GRIFFIN Peter SENIOR Nick A TAYLOR
1 06:40 Robert MACINTYRE Daniel GAVINS Nathan GREEN
10 06:40 Ricardo GOUVEIA Daniel NISBET Zach MURRAY
1 06:50 Matthew NIXON Connor SYME Harry ELLIS
10 06:50 Nick CULLEN Marcus FRASER Michael HOEY
1 07:00 Aaron PIKE Oliver FARR Cory CRAWFORD
10 07:00 Aron PRICE Stephen ALLAN Scott LAYCOCK
1 07:10 Gareth PADDISON Harrison ENDYCOTT Jonathan THOMSON
10 07:10 Minkyu KIM Aaron TOWNSEND Jake HIGGINBOTTOM
1 07:20 Ashley HALL Braden BECKER Ryan EVANS
10 07:20 Ewen FERGUSON Matthew STIEGER Adam BURDETT
1 07:30 Kieran MUIR Henric STUREHED Jordan MULLANEY
10 07:30 Jack MUNRO Clément BERARDO Nick FLANAGAN
1 07:40 Rick KULACZ Hugues JOANNES Aaron WILKIN
10 07:40 Robin DAWSON Tim HART Sam LEE
1 07:50 Troy MOSES Ryan LYNCH Kieran PRATT
10 07:50 Mitchell A BROWN Blake PROVERBS Matthew LISK
1 08:00 Paul HAYDEN Frazer DROOP Chris DUKE
10 08:00 Alex EDGE Douglas KLEIN Dale WILLIAMSON
1 11:00 Curtis LUCK Cameron SMITH Andrew JOHNSTON
10 11:00 Jason NORRIS David MCKENZIE David BRANSDON
1 11:10 Marc LEISHMAN Ryan FOX Adrian OTAEGUI
10 11:10 Wade ORMSBY Adam BLAND Mark BROWN
1 11:20 Scott HEND Gaganjeet BHULLAR Troy MERRITT
10 11:20 Deyen LAWSON Damien JORDAN Michael HENDRY
1 11:30 Anthony QUAYLE Cameron DAVIS Cameron JOHN
10 11:30 James MARCHESANI Simon HAWKES Adam BLYTH
1 11:40 Matthew MILLAR Jordan ZUNIC Jake MCLEOD
10 11:40 Jack WILSON Daniel PEARCE Steven JEFFRESS
1 11:50 Terry PILKADARIS James NITTIES Daan HUIZING
10 11:50 Mathew GOGGIN David SMAIL Rhein GIBSON
1 12:00 Zihao CHEN Daniel GALE Josh YOUNGER
10 12:00 Jaewoong EOM Daniel FOX Max MCCARDLE
1 12:10 Duncan STEWART Darren BECK Anthony MARCHESANI
10 12:10 Jun-seok LEE David BOOTE Taylor MACDONALD
1 12:20 Yechun YUAN Cormac SHARVIN Peter WILSON
10 12:20 Marco ITEN Brett RANKIN Ryan CHISNALL
1 12:30 Dale BRANDT-RICHARDS Matt JAGER Alexander KNAPPE
10 12:30 Tim STEWART Michael WRIGHT David COOKE
1 12:40 Paul MADDY Brad MOULES Rory BOURKE
10 12:40 Ben CLEMENTSON Matthew GUYATT Adam STEPHENS
1 12:50 Ross McGOWAN Peter COOKE James ANSTISS
10 12:50 Ruben SONDJAJA Craig ROSS Antonio MURDACA
1 13:00 Christopher WOOD Campbell RAWSON Aaron COCKERILL
10 13:00 George TWYMAN Mathew PERRY Jack SENIOR

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.