Стартови времена Afrasia Bank Mauritius Open at Anahita – Ден 1 & 2

Остров Мавриций е поредната екзотична дестинация, която ще приеме турнир от календара на Европейския голф тур. Дилън Фрители ще защитава титлата си от миналогодишното издание на Afrasia Bank Mauritius Open at Anahita в компанията на Джордан Смит, Ричард Стърни и Томас Ейкън.

*Всички часове са в местно време

Ден 1

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 06:30 Stuart MANLEY Matthieu PAVON Casey O’TOOLE
10 06:30 Mitchell SLORACH David GLEESON Toto THIMBA JNR
1 06:40 Pedro FIGUEIREDO Jean HUGO Rourke VAN DER SPUY
10 06:40 KJ LOW Madalitso MUTHIYA Basil WRIGHT
1 06:50 Matthew JORDAN Jared HARVEY Michael G PALMER
10 06:50 David DRYSDALE Marcel SIEM Ockie STRYDOM
1 07:00 Dawie VAN DER WALT Derick PETERSEN Antoine ROZNER
10 07:00 MJ VILJOEN Christofer BLOMSTRAND Adriel POONAN
1 07:10 Jarin TODD Kim KOIVU Simon GRIFFITHS
10 07:10 John CATLIN Jordan SMITH George COETZEE
1 07:20 Joel GIRRBACH Hennie DU PLESSIS Rhys WEST
10 07:20 Jeunghun WANG Bernd WIESBERGER Dylan FRITTELLI
1 07:30 Bryce EASTON Julien BRUN Abdul HADI
10 07:30 Edoardo MOLINARI Siddikur RAHMAN Daniel VAN TONDER
1 07:40 Anton KARLSSON Tyrone RYAN Jaco VAN ZYL
10 07:40 David LIPSKY Alvaro QUIROS Neil SCHIETEKAT
1 07:50 Jack SINGH BRAR Merrick BREMNER Steven LECUYER
10 07:50 Thomas AIKEN Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Romain LANGASQUE
1 08:00 Ben EVANS Steve LEWTON Gavin MOYNIHAN
10 08:00 Filippo BERGAMASCHI Udayan MANE Adrien SADDIER
1 08:10 Ajeetesh SANDHU Grant FORREST Max SCHMITT
10 08:10 Fabrizio ZANOTTI Doug McGUIGAN Ulrich VAN DEN BERG
1 08:20 Viraj MADAPPA Berry HENSON Estiaan CONRADIE
10 08:20 Jens DANTORP Lorenzo GAGLI Karandeep KOCHHAR
1 08:30 Jean-Paul STRYDOM Guido MIGLIOZZI Justin WALTERS
10 08:30 Kristian Krogh JOHANNESSEN Samarth DWIVEDI Jesse YAP
1 11:30 Carlos PIGEM Jaco PRINSLOO Yikeun CHANG
10 11:30 JJ SENEKAL Malcolm KOKOCINSKI Himmat RAI
1 11:40 Keenan DAVIDSE Per LANGFORS Bowen XIAO
10 11:40 Matteo MANASSERO Oliver WILSON James KAMTE
1 11:50 Trevor FISHER JNR Rhys ENOCH Paul HARRIS
10 11:50 Jbe KRUGER Wenchong LIANG Scott GREGORY
1 12:00 Grégory BOURDY Matthias SCHWAB Jake ROOS
10 12:00 Victor PEREZ Lionel WEBER Pierre PELLEGRIN (AM)
1 12:10 Alex HAINDL Arjun ATWAL Lee SLATTERY
10 12:10 Lyle ROWE Clément SORDET Shohei HASEGAWA
1 12:20 Justin HARDING Nicolas COLSAERTS Ernie ELS
10 12:20 Garth MULROY Aman RAJ Adri ARNAUS
1 12:30 Zander LOMBARD Haydn PORTEOUS Benjamin HEBERT
10 12:30 Oliver BEKKER Marc CAYEUX Philip ERIKSSON
1 12:40 Khalin H JOSHI Joachim B. HANSEN Louis DE JAGER
10 12:40 Hyowon PARK Steve SURRY Jaco AHLERS
1 12:50 Richard STERNE Raphaël JACQUELIN Adilson DA SILVA
10 12:50 Hennie OTTO Grégory HAVRET Vaughn GROENEWALD
1 13:00 Bernd RITTHAMMER Masahiro KAWAMURA Christiaan BEZUIDENHOUT
10 13:00 Andre DE DECKER Matias CALDERON Keith HORNE
1 13:10 Paul PETERSON Ruan DE SMIDT Baejong PARK
10 13:10 Liam JOHNSTON José-Filipe LIMA Christoffer BAUMANN
1 13:20 Travis SMYTH Jack HARRISON Chikkarangappa S
10 13:20 Kurt KITAYAMA Junya KAMESHIRO Jyoti RANDHAWA
1 13:30 Espen KOFSTAD Settee PRAKONGVECH Ivan CANTERO GUTIERREZ
10 13:30 Yanwei LIU Marc ONG Niall TURNER
Ден 2
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 06:30 Himmat RAI JJ SENEKAL Malcolm KOKOCINSKI
10 06:30 Carlos PIGEM Jaco PRINSLOO Yikeun CHANG
1 06:40 Oliver WILSON James KAMTE Matteo MANASSERO
10 06:40 Keenan DAVIDSE Per LANGFORS Bowen XIAO
1 06:50 Jbe KRUGER Wenchong LIANG Scott GREGORY
10 06:50 Paul HARRIS Trevor FISHER JNR Rhys ENOCH
1 07:00 Victor PEREZ Lionel WEBER Pierre PELLEGRIN (AM)
10 07:00 Grégory BOURDY Matthias SCHWAB Jake ROOS
1 07:10 Lyle ROWE Clément SORDET Shohei HASEGAWA
10 07:10 Alex HAINDL Lee SLATTERY Arjun ATWAL
1 07:20 Garth MULROY Adri ARNAUS Aman RAJ
10 07:20 Justin HARDING Nicolas COLSAERTS Ernie ELS
1 07:30 Marc CAYEUX Oliver BEKKER Philip ERIKSSON
10 07:30 Zander LOMBARD Haydn PORTEOUS Benjamin HEBERT
1 07:40 Hyowon PARK Steve SURRY Jaco AHLERS
10 07:40 Khalin H JOSHI Joachim B. HANSEN Louis DE JAGER
1 07:50 Hennie OTTO Grégory HAVRET Vaughn GROENEWALD
10 07:50 Raphaël JACQUELIN Adilson DA SILVA Richard STERNE
1 08:00 Keith HORNE Matias CALDERON Andre DE DECKER
10 08:00 Masahiro KAWAMURA Christiaan BEZUIDENHOUT Bernd RITTHAMMER
1 08:10 Liam JOHNSTON Christoffer BAUMANN José-Filipe LIMA
10 08:10 Paul PETERSON Ruan DE SMIDT Baejong PARK
1 08:20 Kurt KITAYAMA Junya KAMESHIRO Jyoti RANDHAWA
10 08:20 Jack HARRISON Chikkarangappa S Travis SMYTH
1 08:30 Yanwei LIU Marc ONG Niall TURNER
10 08:30 Espen KOFSTAD Settee PRAKONGVECH Ivan CANTERO GUTIERREZ
1 11:30 Mitchell SLORACH Toto THIMBA JNR David GLEESON
10 11:30 Stuart MANLEY Casey O’TOOLE Matthieu PAVON
1 11:40 KJ LOW Madalitso MUTHIYA Basil WRIGHT
10 11:40 Jean HUGO Pedro FIGUEIREDO Rourke VAN DER SPUY
1 11:50 David DRYSDALE Marcel SIEM Ockie STRYDOM
10 11:50 Michael G PALMER Jared HARVEY Matthew JORDAN
1 12:00 Adriel POONAN MJ VILJOEN Christofer BLOMSTRAND
10 12:00 Antoine ROZNER Dawie VAN DER WALT Derick PETERSEN
1 12:10 John CATLIN George COETZEE Jordan SMITH
10 12:10 Jarin TODD Kim KOIVU Simon GRIFFITHS
1 12:20 Jeunghun WANG Dylan FRITTELLI Bernd WIESBERGER
10 12:20 Joel GIRRBACH Hennie DU PLESSIS Rhys WEST
1 12:30 Edoardo MOLINARI Siddikur RAHMAN Daniel VAN TONDER
10 12:30 Bryce EASTON Julien BRUN Abdul HADI
1 12:40 David LIPSKY Alvaro QUIROS Neil SCHIETEKAT
10 12:40 Anton KARLSSON Tyrone RYAN Jaco VAN ZYL
1 12:50 Thomas AIKEN Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Romain LANGASQUE
10 12:50 Jack SINGH BRAR Merrick BREMNER Steven LECUYER
1 13:00 Adrien SADDIER Filippo BERGAMASCHI Udayan MANE
10 13:00 Ben EVANS Steve LEWTON Gavin MOYNIHAN
1 13:10 Doug McGUIGAN Ulrich VAN DEN BERG Fabrizio ZANOTTI
10 13:10 Ajeetesh SANDHU Grant FORREST Max SCHMITT
1 13:20 Jens DANTORP Lorenzo GAGLI Karandeep KOCHHAR
10 13:20 Viraj MADAPPA Berry HENSON Estiaan CONRADIE
1 13:30 Jesse YAP Kristian Krogh JOHANNESSEN Samarth DWIVEDI
10 13:30 Guido MIGLIOZZI Jean-Paul STRYDOM Justin WALTERS

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.