Стартови времена Abu Dhabi HSBC Championship – Ден 1 & 2


След близо едномесечно прекъсване сезонът в Европейския тур се подновява с турнира Abu Dhabi HSBC Championship. Най-добрите европейски голфъри, сред които Хенрик Стенсън, Томи Флийтууд и Мат Уолъс се събират на игрището в Абу Даби. Компания ще им правят американските звезди Брукс Кьопка и Дъстин Джонсън, които са предпочели Европейския тур тази седмица.

*Всички часове са в местно време

Ден 1

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:20 Liam JOHNSTON David HORSEY Justin WALTERS
10 07:20 Robert KARLSSON Richard MCEVOY Joost LUITEN
1 07:30 Ashley CHESTERS Robert MACINTYRE Richie RAMSAY
10 07:30 Louis OOSTHUIZEN Henrik STENSON Dustin JOHNSON
1 07:40 Wade ORMSBY Romain WATTEL Ashun WU
10 07:40 Tommy FLEETWOOD Brooks KOEPKA Tyrrell HATTON
1 07:50 Erik VAN ROOYEN Tapio PULKKANEN Scott HEND
10 07:50 Matt WALLACE Haotong LI Thomas PIETERS
1 08:00 Zander LOMBARD Mike LORENZO-VERA Pelle EDBERG
10 08:00 Lucas BJERREGAARD Shane LOWRY Ross FISHER
1 08:10 Yusaku MIYAZATO Jaco VAN ZYL Maximilian KIEFFER
10 08:10 Bernd WIESBERGER José María OLAZÁBAL Thomas BJØRN
1 08:20 James MORRISON Raphaël JACQUELIN David DRYSDALE
10 08:20 Andrea PAVAN Alexander LEVY Alexander BJÖRK
1 08:30 Jens DANTORP Victor PEREZ Saif THABET (AM)
10 08:30 Jordan SMITH Fabrizio ZANOTTI Jeunghun WANG
1 08:40 Nino BERTASIO Richard STERNE David LAW
10 08:40 Gaganjeet BHULLAR Benjamin HEBERT Sebastian SODERBERG
1 08:50 Adri ARNAUS Oliver FISHER Stephen GALLACHER
10 08:50 Pedro FIGUEIREDO Hideto TANIHARA Søren KJELDSEN
1 09:00 Jack SINGH BRAR Yuxin LIN (AM) Min Woo LEE
10 09:00 Stuart MANLEY Jason SCRIVENER Bradley DREDGE
1 11:45 Andrew JOHNSTON Darren FICHARDT Nicolas COLSAERTS
10 11:45 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Grant FORREST Matthew SOUTHGATE
1 11:55 Eddie PEPPERELL Ian POULTER Thorbjørn OLESEN
10 11:55 Alvaro QUIROS Kalle SAMOOJA Nacho ELVIRA
1 12:05 Rafa CABRERA BELLO Lee WESTWOOD Kiradech APHIBARNRAT
10 12:05 Chris PAISLEY Shubhankar SHARMA Joakim LAGERGREN
1 12:15 Branden GRACE Martin KAYMER Byeong Hun AN
10 12:15 Joachim B. HANSEN Scott JAMIESON Gavin GREEN
1 12:25 Pablo LARRAZÁBAL Robert ROCK Andy SULLIVAN
10 12:25 Sam BRAZEL Paul DUNNE S.S.P. CHAWRASIA
1 12:35 Kurt KITAYAMA Aaron RAI David LIPSKY
10 12:35 Paul WARING Mikko KORHONEN Trevor IMMELMAN
1 12:45 Ryan FOX Tom LEWIS Lucas HERBERT
10 12:45 Callum SHINKWIN Thongchai JAIDEE Marcel SIEM
1 12:55 George COETZEE Andres ROMERO Adrian OTAEGUI
10 12:55 Edoardo MOLINARI Brandon STONE Jorge CAMPILLO
1 13:05 Peter HANSON Jacques KRUYSWIJK Dean BURMESTER
10 13:05 Renato PARATORE Haydn PORTEOUS Kristoffer BROBERG
1 13:15 Steven BROWN Christiaan BEZUIDENHOUT Sean CROCKER
10 13:15 Marcus KINHULT Matthias SCHWAB Kim KOIVU
1 13:25 Lee SLATTERY Sam HORSFIELD Thomas DETRY
10 13:25 Thomas AIKEN Matthieu PAVON Dominic FOOS
Ден 2        
         
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:20 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Grant FORREST Matthew SOUTHGATE
10 07:20 Andrew JOHNSTON Darren FICHARDT Nicolas COLSAERTS
1 07:30 Alvaro QUIROS Kalle SAMOOJA Nacho ELVIRA
10 07:30 Thorbjørn OLESEN Ian POULTER Eddie PEPPERELL
1 07:40 Chris PAISLEY Shubhankar SHARMA Joakim LAGERGREN
10 07:40 Rafa CABRERA BELLO Lee WESTWOOD Kiradech APHIBARNRAT
1 07:50 Joachim B. HANSEN Scott JAMIESON Gavin GREEN
10 07:50 Branden GRACE Martin KAYMER Byeong Hun AN
1 08:00 Sam BRAZEL Paul DUNNE S.S.P. CHAWRASIA
10 08:00 Pablo LARRAZÁBAL Robert ROCK Andy SULLIVAN
1 08:10 Mikko KORHONEN Trevor IMMELMAN Paul WARING
10 08:10 Kurt KITAYAMA Aaron RAI David LIPSKY
1 08:20 Callum SHINKWIN Thongchai JAIDEE Marcel SIEM
10 08:20 Ryan FOX Lucas HERBERT Tom LEWIS
1 08:30 Edoardo MOLINARI Brandon STONE Jorge CAMPILLO
10 08:30 George COETZEE Andres ROMERO Adrian OTAEGUI
1 08:40 Renato PARATORE Haydn PORTEOUS Kristoffer BROBERG
10 08:40 Peter HANSON Jacques KRUYSWIJK Dean BURMESTER
1 08:50 Marcus KINHULT Matthias SCHWAB Kim KOIVU
10 08:50 Steven BROWN Christiaan BEZUIDENHOUT Sean CROCKER
1 09:00 Thomas AIKEN Matthieu PAVON Dominic FOOS
10 09:00 Lee SLATTERY Thomas DETRY Sam HORSFIELD
1 11:45 Robert KARLSSON Richard MCEVOY Joost LUITEN
10 11:45 Liam JOHNSTON David HORSEY Justin WALTERS
1 11:55 Louis OOSTHUIZEN Henrik STENSON Dustin JOHNSON
10 11:55 Ashley CHESTERS Robert MACINTYRE Richie RAMSAY
1 12:05 Tommy FLEETWOOD Brooks KOEPKA Tyrrell HATTON
10 12:05 Wade ORMSBY Ashun WU Romain WATTEL
1 12:15 Matt WALLACE Haotong LI Thomas PIETERS
10 12:15 Erik VAN ROOYEN Tapio PULKKANEN Scott HEND
1 12:25 Lucas BJERREGAARD Shane LOWRY Ross FISHER
10 12:25 Zander LOMBARD Pelle EDBERG Mike LORENZO-VERA
1 12:35 Bernd WIESBERGER José María OLAZÁBAL Thomas BJØRN
10 12:35 Yusaku MIYAZATO Jaco VAN ZYL Maximilian KIEFFER
1 12:45 Andrea PAVAN Alexander BJÖRK Alexander LEVY
10 12:45 James MORRISON Raphaël JACQUELIN David DRYSDALE
1 12:55 Jordan SMITH Fabrizio ZANOTTI Jeunghun WANG
10 12:55 Jens DANTORP Victor PEREZ Saif THABET (AM)
1 13:05 Gaganjeet BHULLAR Benjamin HEBERT Sebastian SODERBERG
10 13:05 Nino BERTASIO Richard STERNE David LAW
1 13:15 Pedro FIGUEIREDO Hideto TANIHARA Søren KJELDSEN
10 13:15 Adri ARNAUS Stephen GALLACHER Oliver FISHER
1 13:25 Stuart MANLEY Jason SCRIVENER Bradley DREDGE
10 13:25 Jack SINGH BRAR Min Woo LEE Yuxin LIN (AM)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.