Стартови времена South African Open – Ден 1 & 2

Тази седмица Европейският голф тур пътува до Йоханесбург в Южна Африка за поредното издание на престижния South African Open. Големите звезди на южноафриканския голф в последните години Луи Оустхюзен, Шарл Шварцел и Брендън Грейс ще се опитат да задържат трофея на родна земя, но няма да им е никак лесно срещу играчи от класата на Мат Уолъс и Пабло Ларазабал.

*Всички часове са в местно време

** Турнирът се играе на две игрища

Ден 1
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 06:30 Gavin MOYNIHAN Duane KEUN Dean O’RILEY
1 06:30 Ben EVANS Nicholaus FRADE (AM) David MCINTYRE
1 06:40 Kyle BARKER Marthin SCHEEPERS Neil O’BRIAIN
1 06:40 Daniel GAVINS Joseph DEAN Jabulani MABULANI
1 06:50 Makhetha MAZIBUKO Jonathan AGREN Casey O’TOOLE
1 06:50 Lorenzo GAGLI Andre NEL Jaco PRINSLOO
1 07:00 Ewen FERGUSON Tyrone RYAN David BORDA
1 07:00 Grégory HAVRET Bryce EASTON Thriston LAWRENCE
1 07:10 Hyowon PARK Filippo BERGAMASCHI Luke JERLING
1 07:10 Stuart MANLEY Ajeetesh SANDHU Bernd RITTHAMMER
1 07:20 Masahiro KAWAMURA Herman LOUBSER Nick CULLEN
1 07:20 JJ SENEKAL Eirik Tage JOHANSEN Stephen FERREIRA
1 07:30 Robert MACINTYRE Pavit TANGKAMOLPRASERT Christiaan BASSON
1 07:30 Joachim B. HANSEN Christiaan BEZUIDENHOUT David DRYSDALE
1 07:40 Berry HENSON Max SCHMITT Philip ERIKSSON
1 07:40 Ernie ELS George COETZEE Justin WALTERS
1 07:55 Jack SINGH BRAR Keith HORNE Jean HUGO
1 07:55 David LIPSKY Thomas AIKEN Darren FICHARDT
1 08:05 Keenan DAVIDSE Max ORRIN Matt SAULEZ (AM)
1 08:05 Jacques KRUYSWIJK Musiwalo NETHUNZWI Scott JAMIESON
1 08:15 Christofer BLOMSTRAND Vaughn GROENEWALD Laurie CANTER
1 08:15 Justin HARDING Branden GRACE Dean BURMESTER
1 08:25 Jake HIGGINBOTTOM Jake ROOS Doug McGUIGAN
1 08:25 Louis OOSTHUIZEN Chris PAISLEY Matt WALLACE
1 08:35 Khalin H JOSHI Louis ALBERTSE Lionel WEBER
1 08:35 Toto THIMBA JNR Robert KARLSSON Jovan REBULA (AM)
1 08:45 Ivan CANTERO GUTIERREZ Keelan AFRICA Marc CAYEUX
1 08:45 Anthony MICHAEL Jake REDMAN Francois COETZEE
1 08:55 Alexander KNAPPE Heinrich BRUINERS MJ VILJOEN
1 08:55 Henric STUREHED Tyrone FERREIRA Rhys ENOCH
1 09:05 Romain LANGASQUE Jeunghun WANG Niklas LEMKE
1 09:05 Ryan EVANS Guido MIGLIOZZI Matthew JORDAN
1 09:20 Wynand DINGLE Connor SYME David GLEESON
1 09:20 Paul PETERSON Jean-Paul STRYDOM Dawie VAN DER WALT
1 09:30 Malcolm KOKOCINSKI Ockie STRYDOM Matias CALDERON
1 09:30 Grégory BOURDY Sean CROCKER Callum SHINKWIN
1 09:40 Chase KOEPKA Neil SCHIETEKAT Ruan DE SMIDT
1 09:40 Marco ITEN Mathias GRÖNBERG Andre DE DECKER
1 09:50 Yanwei LIU Steve SURRY Espen KOFSTAD
1 09:50 Pedro FIGUEIREDO Andrew CURLEWIS Rhys WEST
1 10:00 Dimitrios PAPADATOS Steven LECUYER Alex HAINDL
1 10:00 Deyen LAWSON Michiel BOTHMA Simon FORSSTRÖM
1 10:10 Shaun NORRIS Matteo MANASSERO Kristoffer REITAN
1 10:10 Desne VAN DEN BERGH Roberto LUPINI Baejong PARK
1 10:20 Minkyu KIM Rourke VAN DER SPUY Jack HARRISON
1 10:20 Joel GIRRBACH Jbe KRUGER Matthew NIXON
1 10:30 Luke JOY Bowen XIAO Callum MOWAT
1 10:30 Pieter MOOLMAN Michael HOLLICK Adilson DA SILVA
1 10:45 Viraj MADAPPA Colin NEL Daniel GREENE
1 10:45 Grant FORREST Adrien SADDIER Allister DE KOCK
1 10:55 Riekus NORTJE Yubin JUNG José-Filipe LIMA
1 10:55 Jack SENIOR Ryan CAIRNS Hennie DU PLESSIS
1 11:05 John CATLIN Alejandro CAÑIZARES Steven BROWN
1 11:05 Tom MURRAY Louis DE JAGER Derick PETERSEN
1 11:15 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Jaco VAN ZYL Trevor FISHER JNR
1 11:15 Madalitso MUTHIYA Anton HAIG Marcel SCHNEIDER
1 11:25 Matthieu PAVON Wilco NIENABER (AM) Jaco AHLERS
1 11:25 Kim KOIVU Sebastian SODERBERG Garth MULROY
1 11:35 Kurt KITAYAMA Erik VAN ROOYEN Brandon STONE
1 11:35 Kalle SAMOOJA Titch MOORE Christo LAMPRECHT (AM)
1 11:45 Dylan FRITTELLI Pablo LARRAZÁBAL Richard STERNE
1 11:45 Marc WARREN Wallie COETSEE Marcel SIEM
1 11:55 Haydn PORTEOUS Charl SCHWARTZEL Bernd WIESBERGER
1 11:55 Austin CONNELLY Daniel VAN TONDER Tapio PULKKANEN
1 12:10 Edoardo MOLINARI Trevor IMMELMAN Deon GERMISHUYS (AM)
1 12:10 Jarin TODD Lyle ROWE Jeff WINTHER
1 12:20 Zander LOMBARD Ross McGOWAN Merrick BREMNER
1 12:20 Miguel CARBALLO Christopher CANNON Kyle PILGRIM
1 12:30 Jared HARVEY Jacques BLAAUW Morten Ørum MADSEN
1 12:30 Carlos PIGEM Oliver WILSON Scott VINCENT
1 12:40 Liam JOHNSTON Oliver FARR CJ DU PLESSIS
1 12:40 Yikeun CHANG Fredrik FROM Ulrich VAN DEN BERG
1 12:50 Hennie OTTO Michael HOEY Breyten MEYER
1 12:50 Clément SORDET Chikkarangappa S Mark WILLIAMS
1 13:00 Kristian Krogh JOHANNESSEN James KAMTE Michael G PALMER
1 13:00 Per LANGFORS Mitch WAITE Duncan STEWART
1 13:10 Fezekile KANA Bryce MYBURGH Cameron MORALEE
1 13:10 Franklin MANCHEST Ruan CONRADIE Martin WIEGELE
1 13:20 Yurav PREMLALL (AM) Altaaf BUX Scott GREGORY
1 13:20 Borja VIRTO Ruan KORB Leon VISSER
Ден 2
 Тий бокс  Час  Играч 1  Играч 2  Играч 3
1 06:30 Dimitrios PAPADATOS Steven LECUYER Alex HAINDL
1 06:30 Deyen LAWSON Michiel BOTHMA Simon FORSSTRÖM
1 06:40 Shaun NORRIS Matteo MANASSERO Kristoffer REITAN
1 06:40 Desne VAN DEN BERGH Roberto LUPINI Baejong PARK
1 06:50 Jack HARRISON Minkyu KIM Rourke VAN DER SPUY
1 06:50 Joel GIRRBACH Jbe KRUGER Matthew NIXON
1 07:00 Luke JOY Bowen XIAO Callum MOWAT
1 07:00 Michael HOLLICK Pieter MOOLMAN Adilson DA SILVA
1 07:10 Viraj MADAPPA Colin NEL Daniel GREENE
1 07:10 Grant FORREST Adrien SADDIER Allister DE KOCK
1 07:20 Riekus NORTJE Yubin JUNG José-Filipe LIMA
1 07:20 Jack SENIOR Ryan CAIRNS Hennie DU PLESSIS
1 07:30 John CATLIN Alejandro CAÑIZARES Steven BROWN
1 07:30 Tom MURRAY Louis DE JAGER Derick PETERSEN
1 07:40 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Jaco VAN ZYL Trevor FISHER JNR
1 07:40 Madalitso MUTHIYA Anton HAIG Marcel SCHNEIDER
1 07:55 Matthieu PAVON Wilco NIENABER (AM) Jaco AHLERS
1 07:55 Kim KOIVU Sebastian SODERBERG Garth MULROY
1 08:05 Kurt KITAYAMA Erik VAN ROOYEN Brandon STONE
1 08:05 Kalle SAMOOJA Titch MOORE Christo LAMPRECHT (AM)
1 08:15 Dylan FRITTELLI Pablo LARRAZÁBAL Richard STERNE
1 08:15 Marc WARREN Wallie COETSEE Marcel SIEM
1 08:25 Haydn PORTEOUS Charl SCHWARTZEL Bernd WIESBERGER
1 08:25 Austin CONNELLY Daniel VAN TONDER Tapio PULKKANEN
1 08:35 Edoardo MOLINARI Trevor IMMELMAN Deon GERMISHUYS (AM)
1 08:35 Jarin TODD Lyle ROWE Jeff WINTHER
1 08:45 Zander LOMBARD Ross McGOWAN Merrick BREMNER
1 08:45 Miguel CARBALLO Christopher CANNON Kyle PILGRIM
1 08:55 Jared HARVEY Jacques BLAAUW Morten Ørum MADSEN
1 08:55 Carlos PIGEM Oliver WILSON Scott VINCENT
1 09:05 Liam JOHNSTON Oliver FARR CJ DU PLESSIS
1 09:05 Yikeun CHANG Fredrik FROM Ulrich VAN DEN BERG
1 09:20 Hennie OTTO Michael HOEY Breyten MEYER
1 09:20 Clément SORDET Chikkarangappa S Mark WILLIAMS
1 09:30 Kristian Krogh JOHANNESSEN James KAMTE Michael G PALMER
1 09:30 Per LANGFORS Mitch WAITE Duncan STEWART
1 09:40 Fezekile KANA Bryce MYBURGH Cameron MORALEE
1 09:40 Franklin MANCHEST Ruan CONRADIE Martin WIEGELE
1 09:50 Yurav PREMLALL (AM) Altaaf BUX Scott GREGORY
1 09:50 Borja VIRTO Ruan KORB Leon VISSER
1 10:00 Gavin MOYNIHAN Duane KEUN Dean O’RILEY
1 10:00 Ben EVANS Nicholaus FRADE (AM) David MCINTYRE
1 10:10 Marthin SCHEEPERS Kyle BARKER Neil O’BRIAIN
1 10:10 Daniel GAVINS Joseph DEAN Jabulani MABULANI
1 10:20 Casey O’TOOLE Jonathan AGREN Makhetha MAZIBUKO
1 10:20 Lorenzo GAGLI Jaco PRINSLOO Andre NEL
1 10:30 Ewen FERGUSON Tyrone RYAN David BORDA
1 10:30 Grégory HAVRET Bryce EASTON Thriston LAWRENCE
1 10:45 Hyowon PARK Filippo BERGAMASCHI Luke JERLING
1 10:45 Stuart MANLEY Ajeetesh SANDHU Bernd RITTHAMMER
1 10:55 Masahiro KAWAMURA Herman LOUBSER Nick CULLEN
1 10:55 JJ SENEKAL Eirik Tage JOHANSEN Stephen FERREIRA
1 11:05 Robert MACINTYRE Pavit TANGKAMOLPRASERT Christiaan BASSON
1 11:05 Joachim B. HANSEN Christiaan BEZUIDENHOUT David DRYSDALE
1 11:15 Berry HENSON Max SCHMITT Philip ERIKSSON
1 11:15 Ernie ELS George COETZEE Justin WALTERS
1 11:25 Jack SINGH BRAR Keith HORNE Jean HUGO
1 11:25 David LIPSKY Thomas AIKEN Darren FICHARDT
1 11:35 Keenan DAVIDSE Max ORRIN Matt SAULEZ (AM)
1 11:35 Jacques KRUYSWIJK Musiwalo NETHUNZWI Scott JAMIESON
1 11:45 Christofer BLOMSTRAND Vaughn GROENEWALD Laurie CANTER
1 11:45 Justin HARDING Branden GRACE Dean BURMESTER
1 11:55 Jake HIGGINBOTTOM Jake ROOS Doug McGUIGAN
1 11:55 Louis OOSTHUIZEN Chris PAISLEY Matt WALLACE
1 12:10 Khalin H JOSHI Lionel WEBER Louis ALBERTSE
1 12:10 Jovan REBULA (AM) Toto THIMBA JNR Robert KARLSSON
1 12:20 Marc CAYEUX Ivan CANTERO GUTIERREZ Keelan AFRICA
1 12:20 Francois COETZEE Jake REDMAN Anthony MICHAEL
1 12:30 Alexander KNAPPE Heinrich BRUINERS MJ VILJOEN
1 12:30 Henric STUREHED Tyrone FERREIRA Rhys ENOCH
1 12:40 Romain LANGASQUE Jeunghun WANG Niklas LEMKE
1 12:40 Ryan EVANS Guido MIGLIOZZI Matthew JORDAN
1 12:50 Wynand DINGLE Connor SYME David GLEESON
1 12:50 Paul PETERSON Jean-Paul STRYDOM Dawie VAN DER WALT
1 13:00 Malcolm KOKOCINSKI Ockie STRYDOM Matias CALDERON
1 13:00 Grégory BOURDY Sean CROCKER Callum SHINKWIN
1 13:10 Chase KOEPKA Neil SCHIETEKAT Ruan DE SMIDT
1 13:10 Marco ITEN Mathias GRÖNBERG Andre DE DECKER
1 13:20 Yanwei LIU Steve SURRY Espen KOFSTAD
1 13:20 Pedro FIGUEIREDO Andrew CURLEWIS Rhys WEST

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.