Стартови времена Sky Sports British Masters – Ден 1 & 2

Голф звездите от победния отбор на Европа за Райдер Къп отново се събират заедно, но този път ще премерят сили един срещу друг. Джъстин Роуз, Франческо Молинари, Томи Флийтууд и Торбьорн Олесен ще вземат участие в поредното издание на Sky Sports British Masters, който започва в четвъртък на игрището в Уолтън Хийт. При победа тази седмица Джъстин Роуз ще си върне първото място в световната ранглиста.

*Всички часове са в местно време

Ден 1

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:40 Jaco VAN ZYL Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Hideto TANIHARA
10 07:40 Sam BRAZEL Soomin LEE Matteo MANASSERO
1 07:50 Richard BLAND Clément SORDET Marcus KINHULT
10 07:50 Marcus FRASER Dean BURMESTER Mikko KORHONEN
1 08:00 Grégory BOURDY Austin CONNELLY Matthieu PAVON
10 08:00 Richard MCEVOY Jordan SMITH Brandon STONE
1 08:10 Lasse JENSEN Richard STERNE Erik VAN ROOYEN
10 08:10 Oliver FISHER Andy SULLIVAN Matt WALLACE
1 08:20 Jason NORRIS Jens DANTORP Julian SURI
10 08:20 Paul DUNNE Justin ROSE Matthew FITZPATRICK
1 08:30 Phachara KHONGWATMAI Lee SLATTERY Mike LORENZO-VERA
10 08:30 Thomas BJØRN Padraig HARRINGTON Lee WESTWOOD
1 08:40 Edoardo MOLINARI Brett RUMFORD Wade ORMSBY
10 08:40 Thongchai JAIDEE Charl SCHWARTZEL Trevor IMMELMAN
1 08:50 Romain WATTEL Renato PARATORE Joakim LAGERGREN
10 08:50 Stephen GALLACHER Adrian OTAEGUI Alexander BJÖRK
1 09:00 Nicolas COLSAERTS Aaron RAI Matthew SOUTHGATE
10 09:00 Carlos PIGEM Søren KJELDSEN Benjamin HEBERT
1 09:10 Ryan EVANS Gavin GREEN Julien GUERRIER
10 09:10 Pedro ORIOL Pablo LARRAZÁBAL Lucas HERBERT
1 09:20 Chase KOEPKA Paul O’HARA Pelle EDBERG
10 09:20 Chris HANSON Jason SCRIVENER Maximilian KIEFFER
1 12:05 Daniel BROOKS Scott JAMIESON James MORRISON
10 12:05 Oliver FARR Peter HANSON Thomas DETRY
1 12:15 Robert KARLSSON Martin KAYMER Lucas BJERREGAARD
10 12:15 David LIPSKY Thomas AIKEN Nacho ELVIRA
1 12:25 Thorbjørn OLESEN Tommy FLEETWOOD Francesco MOLINARI
10 12:25 Marc WARREN Raphaël JACQUELIN Robert ROCK
1 12:35 Luke DONALD Sam HORSFIELD Eddie PEPPERELL
10 12:35 Harold VARNER III Marcel SIEM Haydn PORTEOUS
1 12:45 Andrew JOHNSTON Danny WILLETT Ross FISHER
10 12:45 Bradley NEIL Callum SHINKWIN Bradley DREDGE
1 12:55 Paul WARING Shane LOWRY Tom LEWIS
10 12:55 Zander LOMBARD Mikko ILONEN Darren FICHARDT
1 13:05 Chris WOOD Haotong LI Ryan FOX
10 13:05 Johan EDFORS Tapio PULKKANEN Matthias SCHWAB
1 13:15 David HOWELL Andrea PAVAN Alexander LEVY
10 13:15 Alvaro QUIROS Scott HEND George COETZEE
1 13:25 Grégory HAVRET Nino BERTASIO Robert COLES
10 13:25 Andrew DODT David HORSEY David DRYSDALE
1 13:35 Richie RAMSAY Ricardo GOUVEIA Ashley CHESTERS
10 13:35 Daniel IM Steven BROWN Jeunghun WANG
 

Ден 2

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:40 Oliver FARR Peter HANSON Thomas DETRY
10 07:40 Daniel BROOKS Scott JAMIESON James MORRISON
1 07:50 David LIPSKY Thomas AIKEN Nacho ELVIRA
10 07:50 Robert KARLSSON Martin KAYMER Lucas BJERREGAARD
1 08:00 Marc WARREN Raphaël JACQUELIN Robert ROCK
10 08:00 Thorbjørn OLESEN Tommy FLEETWOOD Francesco MOLINARI
1 08:10 Harold VARNER III Marcel SIEM Haydn PORTEOUS
10 08:10 Luke DONALD Sam HORSFIELD Eddie PEPPERELL
1 08:20 Bradley NEIL Callum SHINKWIN Bradley DREDGE
10 08:20 Andrew JOHNSTON Danny WILLETT Ross FISHER
1 08:30 Zander LOMBARD Mikko ILONEN Darren FICHARDT
10 08:30 Paul WARING Shane LOWRY Tom LEWIS
1 08:40 Johan EDFORS Tapio PULKKANEN Matthias SCHWAB
10 08:40 Chris WOOD Haotong LI Ryan FOX
1 08:50 Alvaro QUIROS Scott HEND George COETZEE
10 08:50 David HOWELL Andrea PAVAN Alexander LEVY
1 09:00 Andrew DODT David HORSEY David DRYSDALE
10 09:00 Grégory HAVRET Nino BERTASIO Robert COLES
1 09:10 Daniel IM Steven BROWN Jeunghun WANG
10 09:10 Richie RAMSAY Ricardo GOUVEIA Ashley CHESTERS
1 11:55 Sam BRAZEL Soomin LEE Matteo MANASSERO
10 11:55 Jaco VAN ZYL Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Hideto TANIHARA
1 12:05 Marcus FRASER Dean BURMESTER Mikko KORHONEN
10 12:05 Richard BLAND Clément SORDET Marcus KINHULT
1 12:15 Richard MCEVOY Jordan SMITH Brandon STONE
10 12:15 Grégory BOURDY Austin CONNELLY Matthieu PAVON
1 12:25 Oliver FISHER Andy SULLIVAN Matt WALLACE
10 12:25 Lasse JENSEN Richard STERNE Erik VAN ROOYEN
1 12:35 Paul DUNNE Justin ROSE Matthew FITZPATRICK
10 12:35 Jason NORRIS Jens DANTORP Julian SURI
1 12:45 Thomas BJØRN Padraig HARRINGTON Lee WESTWOOD
10 12:45 Phachara KHONGWATMAI Lee SLATTERY Mike LORENZO-VERA
1 12:55 Thongchai JAIDEE Charl SCHWARTZEL Trevor IMMELMAN
10 12:55 Edoardo MOLINARI Brett RUMFORD Wade ORMSBY
1 13:05 Stephen GALLACHER Adrian OTAEGUI Alexander BJÖRK
10 13:05 Romain WATTEL Renato PARATORE Joakim LAGERGREN
1 13:15 Carlos PIGEM Søren KJELDSEN Benjamin HEBERT
10 13:15 Nicolas COLSAERTS Aaron RAI Matthew SOUTHGATE
1 13:25 Pedro ORIOL Pablo LARRAZÁBAL Lucas HERBERT
10 13:25 Ryan EVANS Gavin GREEN Julien GUERRIER
1 13:35 Chris HANSON Jason SCRIVENER Maximilian KIEFFER
10 13:35 Chase KOEPKA Paul O’HARA Pelle EDBERG

Leave a Reply

error: Content is protected !!