Стартови времена Portugal Masters – Ден 1 & 2

Седмица преди Райдер Къп Европейският тур гостува на Португалия за поредното издание на Portugal Masters. Серхио Гарсия, Торбьорн Олесен, Крис Ууд, Подрейг Харингтън и Анхел Кабрера са само част от звездите, които ще се борят за разпределението на наградния фонд от 2 милиона евро.

* Всиччки часове са в местно време.

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:30 Sam BRAZEL Pedro ORIOL Pelle EDBERG
10 07:30 Oliver FARR Scott FERNANDEZ Freddie JACOBSON
1 07:40 Tapio PULKKANEN Austin CONNELLY Zander LOMBARD
10 07:40 Richard BLAND David HORSEY Justin WALTERS
1 07:50 Kim KOIVU Charlie FORD Yusaku MIYAZATO
10 07:50 Thongchai JAIDEE Renato PARATORE Pablo LARRAZÁBAL
1 08:00 Christofer BLOMSTRAND Jacques KRUYSWIJK Benjamin HEBERT
10 08:00 Scott JAMIESON Nacho ELVIRA Matthew SOUTHGATE
1 08:10 Nick CULLEN Daniel BROOKS Vitor LOPES (AM)
10 08:10 Romain WATTEL Joakim LAGERGREN Andy SULLIVAN
1 08:20 Simon KHAN Alejandro CAÑIZARES Marcel SIEM
10 08:20 Richard MCEVOY Ross FISHER Haotong LI
1 08:30 Chase KOEPKA Connor SYME Christiaan BEZUIDENHOUT
10 08:30 Sergio GARCIA Lucas BJERREGAARD Matt WALLACE
1 08:40 Laurie CANTER Jason SCRIVENER Maximilian KIEFFER
10 08:40 Andrew JOHNSTON Jordan SMITH Eddie PEPPERELL
1 08:50 Bradley NEIL Adrien SADDIER Matthew NIXON
10 08:50 Soomin LEE Haydn PORTEOUS Mikko KORHONEN
1 09:00 Michael JONZON Joao RAMOS Gian-Marco PETROZZI
10 09:00 Matteo MANASSERO David DRYSDALE Thomas DETRY
1 09:10 Birgir HAFTHORSSON Felipe AGUILAR Gavin GREEN
10 09:10 Marc WARREN Ryan EVANS Robert ROCK
1 09:20 Lorenzo GAGLI Gonzalo FERNANDEZ – CASTAÑO Sebastian SODERBERG
10 09:20 Richard GREEN Pep ANGLES Robin DAWSON
1 09:30 JC RITCHIE Henric STUREHED Tomas GOUVEIA
10 09:30 Johan EDFORS Grégory HAVRET Julien GUERRIER
1 12:30 Daniel IM Lasse JENSEN Ashley CHESTERS
10 12:30 Grégory BOURDY Matthew BALDWIN Chris HANSON
1 12:40 Callum SHINKWIN Matthieu PAVON Jens DANTORP
10 12:40 Clément SORDET Harry ELLIS Afonso GIRÃO (AM)
1 12:50 Bradley DREDGE Søren KJELDSEN Sam HORSFIELD
10 12:50 Hunter STEWART Nino BERTASIO Aaron RAI
1 13:00 Nicolas COLSAERTS Charl SCHWARTZEL Alvaro QUIROS
10 13:00 Mark TULLO Ross McGOWAN Miguel GASPAR
1 13:10 Ricardo GOUVEIA Jorge CAMPILLO Angel CABRERA
10 13:10 Matthew JORDAN Steve WEBSTER Steven BROWN
1 13:20 Paul DUNNE Alexander LEVY Ryan FOX
10 13:20 Jason NORRIS Paul PETERSON Stephen GALLACHER
1 13:30 Paul WARING Chris WOOD Thorbjørn OLESEN
10 13:30 Josh GEARY Oliver FISHER Tomas SANTOS SILVA
1 13:40 Padraig HARRINGTON Danny WILLETT Ashun WU
10 13:40 Mikael LUNDBERG Peter HANSON Rak hyun CHO
1 13:50 Richie RAMSAY Shane LOWRY George COETZEE
10 13:50 Jamie DONALDSON Jeff WINTHER David LIPSKY
1 14:00 Raphaël JACQUELIN Hideto TANIHARA Tiago RODRIGUES
10 14:00 Jack MUNRO Pontus WIDEGREN James MORRISON
1 14:10 Jonathan THOMSON Phachara KHONGWATMAI Marcus KINHULT
10 14:10 Jaco VAN ZYL Sebastian HEISELE David HOWELL
1 14:20 Tom LEWIS Thomas AIKEN Joao CARLOTA
10 14:20 Jinho CHOI Lucas HERBERT Tiago CRUZ
1 14:30 Joël STALTER Sébastien GROS Richard STERNE
10 14:30 Matthias SCHWAB Ricardo SANTOS Sam LOCKE
Ден 2
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:30 Grégory BOURDY Matthew BALDWIN Chris HANSON
10 07:30 Daniel IM Lasse JENSEN Ashley CHESTERS
1 07:40 Clément SORDET Harry ELLIS Afonso GIRÃO (AM)
10 07:40 Callum SHINKWIN Matthieu PAVON Jens DANTORP
1 07:50 Hunter STEWART Nino BERTASIO Aaron RAI
10 07:50 Bradley DREDGE Søren KJELDSEN Sam HORSFIELD
1 08:00 Mark TULLO Ross McGOWAN Miguel GASPAR
10 08:00 Nicolas COLSAERTS Charl SCHWARTZEL Alvaro QUIROS
1 08:10 Matthew JORDAN Steve WEBSTER Steven BROWN
10 08:10 Ricardo GOUVEIA Jorge CAMPILLO Angel CABRERA
1 08:20 Jason NORRIS Paul PETERSON Stephen GALLACHER
10 08:20 Paul DUNNE Alexander LEVY Ryan FOX
1 08:30 Josh GEARY Oliver FISHER Tomas SANTOS SILVA
10 08:30 Paul WARING Chris WOOD Thorbjørn OLESEN
1 08:40 Mikael LUNDBERG Peter HANSON Rak hyun CHO
10 08:40 Padraig HARRINGTON Danny WILLETT Ashun WU
1 08:50 Jamie DONALDSON Jeff WINTHER David LIPSKY
10 08:50 Richie RAMSAY Shane LOWRY George COETZEE
1 09:00 Jack MUNRO Pontus WIDEGREN James MORRISON
10 09:00 Raphaël JACQUELIN Hideto TANIHARA Tiago RODRIGUES
1 09:10 Jaco VAN ZYL Sebastian HEISELE David HOWELL
10 09:10 Jonathan THOMSON Phachara KHONGWATMAI Marcus KINHULT
1 09:20 Jinho CHOI Lucas HERBERT Tiago CRUZ
10 09:20 Tom LEWIS Thomas AIKEN Joao CARLOTA
1 09:30 Matthias SCHWAB Ricardo SANTOS Sam LOCKE
10 09:30 Joël STALTER Sébastien GROS Richard STERNE
1 12:30 Oliver FARR Scott FERNANDEZ Freddie JACOBSON
10 12:30 Sam BRAZEL Pedro ORIOL Pelle EDBERG
1 12:40 Richard BLAND David HORSEY Justin WALTERS
10 12:40 Tapio PULKKANEN Austin CONNELLY Zander LOMBARD
1 12:50 Thongchai JAIDEE Renato PARATORE Pablo LARRAZÁBAL
10 12:50 Kim KOIVU Charlie FORD Yusaku MIYAZATO
1 13:00 Scott JAMIESON Nacho ELVIRA Matthew SOUTHGATE
10 13:00 Christofer BLOMSTRAND Jacques KRUYSWIJK Benjamin HEBERT
1 13:10 Romain WATTEL Joakim LAGERGREN Andy SULLIVAN
10 13:10 Nick CULLEN Daniel BROOKS Vitor LOPES (AM)
1 13:20 Richard MCEVOY Ross FISHER Haotong LI
10 13:20 Simon KHAN Alejandro CAÑIZARES Marcel SIEM
1 13:30 Sergio GARCIA Lucas BJERREGAARD Matt WALLACE
10 13:30 Chase KOEPKA Connor SYME Christiaan BEZUIDENHOUT
1 13:40 Andrew JOHNSTON Jordan SMITH Eddie PEPPERELL
10 13:40 Laurie CANTER Jason SCRIVENER Maximilian KIEFFER
1 13:50 Soomin LEE Haydn PORTEOUS Mikko KORHONEN
10 13:50 Bradley NEIL Adrien SADDIER Matthew NIXON
1 14:00 Matteo MANASSERO David DRYSDALE Thomas DETRY
10 14:00 Joao RAMOS Michael JONZON Gian-Marco PETROZZI
1 14:10 Marc WARREN Ryan EVANS Robert ROCK
10 14:10 Birgir HAFTHORSSON Felipe AGUILAR Gavin GREEN
1 14:20 Richard GREEN Pep ANGLES Robin DAWSON
10 14:20 Lorenzo GAGLI Gonzalo FERNANDEZ – CASTAÑO Sebastian SODERBERG
1 14:30 Johan EDFORS Grégory HAVRET Julien GUERRIER
10 14:30 JC RITCHIE Henric STUREHED Tomas GOUVEIA

Leave a Reply

error: Content is protected !!