Стартови времена Omega European Masters – Ден 1 & 2

Тази седмица Европейският тур гостува на приказно красивото игрище Кранс сюр Сиер в Швейцарските Алпи. Мигел Анхел Хименез, Лий Уестууд, Матю Фицпатрик и Дани Уилет са само част от голфърите, които ще спорят за трофея.

Всички часове са в местно време.

Ден 1

Tee Time Player 1 Player 2 Player 3
1 07:40 Lasse JENSEN Marcel SIEM Phachara KHONGWATMAI
10 07:40 Carlos PIGEM Ricardo GONZALEZ Pelle EDBERG
1 07:50 Scott FERNANDEZ Lorenzo GAGLI Mikko ILONEN
10 07:50 Robert KARLSSON David HOWELL Chris WOOD
1 08:00 Daniel BROOKS Austin CONNELLY Thomas DETRY
10 08:00 Matteo MANASSERO Paul WARING Mikko KORHONEN
1 08:10 Nacho ELVIRA Benjamin HEBERT Lee SLATTERY
10 08:10 Thongchai JAIDEE Charl SCHWARTZEL Andy SULLIVAN
1 08:20 David HORSEY Pablo LARRAZÁBAL Matthieu PAVON
10 08:20 Matthew FITZPATRICK Thomas PIETERS Matt WALLACE
1 08:30 David DRYSDALE Søren KJELDSEN David LIPSKY
10 08:30 Andrew JOHNSTON Martin KAYMER Lee WESTWOOD
1 08:40 Nino BERTASIO Richard STERNE Robert ROCK
10 08:40 Edoardo MOLINARI Ross FISHER Shubhankar SHARMA
1 08:50 Daniel IM Richard BLAND Jaco VAN ZYL
10 08:50 Joakim LAGERGREN Lucas BJERREGAARD Alexander LEVY
1 09:00 Maximilian KIEFFER Aaron RAI Erik VAN ROOYEN
10 09:00 Marcus FRASER Marc WARREN George COETZEE
1 09:10 Mark FOSTER Jacques KRUYSWIJK Marcus KINHULT
10 09:10 Zander LOMBARD Justin WALTERS Julien GUERRIER
1 09:20 Felipe AGUILAR Jason SCRIVENER Ashley CHESTERS
10 09:20 Bradley NEIL Oliver FARR Mathias EGGENBERGER
1 09:30 Christofer BLOMSTRAND Ashun WU Nicola GERHARDSEN (AM)
10 09:30 Matthew BALDWIN Christiaan BEZUIDENHOUT Luca GALLIANO
1 09:40 Josh GEARY Doug GHIM Robert FOLEY (AM)
10 09:40 Laurie CANTER Connor SYME Benjamin RUSCH
1 12:40 Jamie DONALDSON James MORRISON Yusaku MIYAZATO
10 12:40 Matthias SCHWAB Sam HORSFIELD Raphaël DE SOUSA
1 12:50 Jeunghun WANG Renato PARATORE Wade ORMSBY
10 12:50 Grégory HAVRET Tapio PULKKANEN Thomas AIKEN
1 13:00 Andrew DODT Richie RAMSAY Richard MCEVOY
10 13:00 Raphaël JACQUELIN Hideto TANIHARA Oliver FISHER
1 13:10 Paul DUNNE Haotong LI Kiradech APHIBARNRAT
10 13:10 Jason NORRIS Sam BRAZEL Fabrizio ZANOTTI
1 13:20 Miguel Ángel JIMÉNEZ Andrea PAVAN Ryan FOX
10 13:20 S.S.P. CHAWRASIA Haydn PORTEOUS Romain WATTEL
1 13:30 Danny WILLETT Alexander BJÖRK Jorge CAMPILLO
10 13:30 Soomin LEE Ricardo GOUVEIA Darren FICHARDT
1 13:40 Nicolas COLSAERTS Scott HEND John DALY
10 13:40 Sébastien GROS Bradley DREDGE Mike LORENZO-VERA
1 13:50 Andres ROMERO Scott JAMIESON Adrian OTAEGUI
10 13:50 Jonas BLIXT Brett RUMFORD Steven BROWN
1 14:00 Grégory BOURDY Matthew SOUTHGATE Dean BURMESTER
10 14:00 Gonzalo FERNANDEZ – CASTAÑO Callum SHINKWIN Stephen GALLACHER
1 14:10 Chris HANSON Adrien SADDIER Matthew NIXON
10 14:10 Alejandro CAÑIZARES Ryan EVANS Henric STUREHED
1 14:20 Kim KOIVU Chase KOEPKA Clément SORDET
10 14:20 Jonathan THOMSON Pedro ORIOL Gavin GREEN
1 14:30 Charlie FORD Adam BLAND Mathias GRÖNBERG
10 14:30 Sebastian HEISELE Marc DOBIAS Cédric GUGLER (AM)
1 14:40 Jinho CHOI Jens DANTORP Loris SCHÜPBACH (AM)
10 14:40 Rak hyun CHO Jeff WINTHER Gerold FOLK (AM)

Ден 2

Tee Time Player 1 Player 2 Player 3
1 07:40 Matthias SCHWAB Sam HORSFIELD Raphaël DE SOUSA
10 07:40 Jamie DONALDSON James MORRISON Yusaku MIYAZATO
1 07:50 Grégory HAVRET Tapio PULKKANEN Thomas AIKEN
10 07:50 Jeunghun WANG Renato PARATORE Wade ORMSBY
1 08:00 Raphaël JACQUELIN Hideto TANIHARA Oliver FISHER
10 08:00 Andrew DODT Richie RAMSAY Richard MCEVOY
1 08:10 Jason NORRIS Sam BRAZEL Fabrizio ZANOTTI
10 08:10 Paul DUNNE Haotong LI Kiradech APHIBARNRAT
1 08:20 S.S.P. CHAWRASIA Haydn PORTEOUS Romain WATTEL
10 08:20 Miguel Ángel JIMÉNEZ Andrea PAVAN Ryan FOX
1 08:30 Soomin LEE Ricardo GOUVEIA Darren FICHARDT
10 08:30 Danny WILLETT Alexander BJÖRK Jorge CAMPILLO
1 08:40 Sébastien GROS Bradley DREDGE Mike LORENZO-VERA
10 08:40 Nicolas COLSAERTS Scott HEND John DALY
1 08:50 Jonas BLIXT Brett RUMFORD Steven BROWN
10 08:50 Andres ROMERO Scott JAMIESON Adrian OTAEGUI
1 09:00 Gonzalo FERNANDEZ – CASTAÑO Callum SHINKWIN Stephen GALLACHER
10 09:00 Grégory BOURDY Matthew SOUTHGATE Dean BURMESTER
1 09:10 Alejandro CAÑIZARES Ryan EVANS Henric STUREHED
10 09:10 Chris HANSON Adrien SADDIER Matthew NIXON
1 09:20 Jonathan THOMSON Pedro ORIOL Gavin GREEN
10 09:20 Kim KOIVU Chase KOEPKA Clément SORDET
1 09:30 Sebastian HEISELE Marc DOBIAS Cédric GUGLER (AM)
10 09:30 Charlie FORD Adam BLAND Mathias GRÖNBERG
1 09:40 Rak hyun CHO Jeff WINTHER Gerold FOLK (AM)
10 09:40 Jinho CHOI Jens DANTORP Loris SCHÜPBACH (AM)
1 12:40 Carlos PIGEM Ricardo GONZALEZ Pelle EDBERG
10 12:40 Lasse JENSEN Marcel SIEM Phachara KHONGWATMAI
1 12:50 Robert KARLSSON David HOWELL Chris WOOD
10 12:50 Scott FERNANDEZ Lorenzo GAGLI Mikko ILONEN
1 13:00 Matteo MANASSERO Paul WARING Mikko KORHONEN
10 13:00 Daniel BROOKS Austin CONNELLY Thomas DETRY
1 13:10 Thongchai JAIDEE Charl SCHWARTZEL Andy SULLIVAN
10 13:10 Nacho ELVIRA Benjamin HEBERT Lee SLATTERY
1 13:20 Matthew FITZPATRICK Thomas PIETERS Matt WALLACE
10 13:20 David HORSEY Pablo LARRAZÁBAL Matthieu PAVON
1 13:30 Andrew JOHNSTON Martin KAYMER Lee WESTWOOD
10 13:30 David DRYSDALE Søren KJELDSEN David LIPSKY
1 13:40 Edoardo MOLINARI Ross FISHER Shubhankar SHARMA
10 13:40 Nino BERTASIO Richard STERNE Robert ROCK
1 13:50 Joakim LAGERGREN Lucas BJERREGAARD Alexander LEVY
10 13:50 Daniel IM Richard BLAND Jaco VAN ZYL
1 14:00 Marcus FRASER Marc WARREN George COETZEE
10 14:00 Maximilian KIEFFER Aaron RAI Erik VAN ROOYEN
1 14:10 Zander LOMBARD Justin WALTERS Julien GUERRIER
10 14:10 Mark FOSTER Jacques KRUYSWIJK Marcus KINHULT
1 14:20 Bradley NEIL Oliver FARR Mathias EGGENBERGER
10 14:20 Felipe AGUILAR Jason SCRIVENER Ashley CHESTERS
1 14:30 Matthew BALDWIN Christiaan BEZUIDENHOUT Luca GALLIANO
10 14:30 Christofer BLOMSTRAND Ashun WU Nicola GERHARDSEN (AM)
1 14:40 Laurie CANTER Connor SYME Benjamin RUSCH
10 14:40 Josh GEARY Doug GHIM Robert FOLEY (AM)

Leave a Reply

error: Content is protected !!