Стартови времена Made in Denmark – ден 1 & 2

Тази седмица Европейският тур гостува на игрището в Silkeborg. Лий Уестууд, Матю Фицпатрик, Дани Уилет и Торбьорн Олесен ще се опитат да спечелят престижния трофей и да впечатлят капитана на Европа за Купа Райдър Томас Бьорн.

Всички времена са в местно време

Ден 1

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:30 Mark TULLO Jacques KRUYSWIJK Sam HORSFIELD
10 07:30 Ashley CHESTERS Stephen GALLACHER Jordan SMITH
1 07:40 Mark FOSTER Rak hyun CHO Julien GUERRIER
10 07:40 Jason NORRIS Richard BLAND Marcus FRASER
1 07:50 Andrew DODT Jason SCRIVENER Thomas AIKEN
10 07:50 Óscar SERNA Tapio PULKKANEN Gavin GREEN
1 08:00 Romain WATTEL James MORRISON Michael JONZON
10 08:00 Daniel IM Sam BRAZEL David LIPSKY
1 08:10 Ajeetesh SANDHU Bradley NEIL Pedro ORIOL
10 08:10 Morten Ørum MADSEN Joachim B. HANSEN John DALY
1 08:20 Chris HANSON Austin CONNELLY Marc WARREN
10 08:20 Nicolas COLSAERTS Søren KJELDSEN Danny WILLETT
1 08:30 Josh GEARY Scott VINCENT Matias CALDERON
10 08:30 Lee WESTWOOD Thomas PIETERS Thorbjørn OLESEN
1 08:40 David HORSEY Matthew SOUTHGATE Jaco VAN ZYL
10 08:40 Richard MCEVOY Joakim LAGERGREN Lucas BJERREGAARD
1 08:50 Birgir HAFTHORSSON Jonathan THOMSON Steve WEBSTER
10 08:50 Richard GREEN Lasse JENSEN Thomas DETRY
1 09:00 Daniel BROOKS Grégory HAVRET Yusaku MIYAZATO
10 09:00 Jamie DONALDSON Brett RUMFORD Ricardo GOUVEIA
1 09:10 S.S.P. CHAWRASIA Marcel SIEM Hideto TANIHARA
10 09:10 Hunter STEWART Sebastian HEISELE Steven BROWN
1 09:20 Tom LEWIS Scott FERNANDEZ Doug GHIM
10 09:20 Pep ANGLES Zander LOMBARD Niklas Norgaard MØLLER
1 09:30 Jack MUNRO Aksel OLSEN Nicolai TINNING
1 12:30 Richie RAMSAY Jeunghun WANG Oliver FISHER
10 12:30 Ryan EVANS Paul PETERSON Justin WALTERS
1 12:40 Edoardo MOLINARI David DRYSDALE Callum SHINKWIN
10 12:40 Soomin LEE Haydn PORTEOUS Scott HEND
1 12:50 Grégory BOURDY Phachara KHONGWATMAI Fabrizio ZANOTTI
10 12:50 David HOWELL Laurie CANTER Christiaan BEZUIDENHOUT
1 13:00 Danthai BOONMA Henric STUREHED Jinho CHOI
10 13:00 Matthew MILLAR Matthew BALDWIN Sébastien GROS
1 13:10 Robert ROCK Marcus KINHULT Lee SLATTERY
10 13:10 Simon KHAN Erik VAN ROOYEN Rasmus HØJGAARD (AM)
1 13:20 Robert KARLSSON Matthew FITZPATRICK Matt WALLACE
10 13:20 Jeff WINTHER Frederik DREIER Nicolai HØJGAARD (AM)
1 13:30 Thomas BJØRN Martin KAYMER Eddie PEPPERELL
10 13:30 Florian FRITSCH Mikael LUNDBERG Chase KOEPKA
1 13:40 Jonas BLIXT Gaganjeet BHULLAR Adrian OTAEGUI
10 13:40 Anders HANSEN Pontus WIDEGREN Petr GAL
1 13:50 Ashun WU Richard STERNE Dean BURMESTER
10 13:50 Nick CULLEN Jens DANTORP Thomas NØRRET
1 14:00 Alejandro CAÑIZARES Jazz JANEWATTANANOND Charlie FORD
10 14:00 Clément SORDET Bradley DREDGE Matthias SCHWAB
1 14:10 Gary STAL Connor SYME Lucas HERBERT
10 14:10 Peter HANSON Christofer BLOMSTRAND Adam BLAND
1 14:20 Felipe AGUILAR Adrien SADDIER Jacob GLENNEMO
10 14:20 Marcus ARMITAGE Oliver FARR Matthew NIXON

Ден 2

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:30 Ryan EVANS Paul PETERSON Justin WALTERS
10 07:30 Richie RAMSAY Jeunghun WANG Oliver FISHER
1 07:40 Soomin LEE Haydn PORTEOUS Scott HEND
10 07:40 Edoardo MOLINARI David DRYSDALE Callum SHINKWIN
1 07:50 David HOWELL Laurie CANTER Christiaan BEZUIDENHOUT
10 07:50 Grégory BOURDY Phachara KHONGWATMAI Fabrizio ZANOTTI
1 08:00 Matthew MILLAR Matthew BALDWIN Sébastien GROS
10 08:00 Danthai BOONMA Henric STUREHED Jinho CHOI
1 08:10 Simon KHAN Erik VAN ROOYEN Rasmus HØJGAARD (AM)
10 08:10 Robert ROCK Marcus KINHULT Lee SLATTERY
1 08:20 Jeff WINTHER Frederik DREIER Nicolai HØJGAARD (AM)
10 08:20 Robert KARLSSON Matthew FITZPATRICK Matt WALLACE
1 08:30 Florian FRITSCH Mikael LUNDBERG Chase KOEPKA
10 08:30 Thomas BJØRN Martin KAYMER Eddie PEPPERELL
1 08:40 Anders HANSEN Pontus WIDEGREN Petr GAL
10 08:40 Jonas BLIXT Gaganjeet BHULLAR Adrian OTAEGUI
1 08:50 Nick CULLEN Jens DANTORP Thomas NØRRET
10 08:50 Ashun WU Richard STERNE Dean BURMESTER
1 09:00 Clément SORDET Bradley DREDGE Matthias SCHWAB
10 09:00 Alejandro CAÑIZARES Jazz JANEWATTANANOND Charlie FORD
1 09:10 Peter HANSON Christofer BLOMSTRAND Adam BLAND
10 09:10 Gary STAL Connor SYME Lucas HERBERT
1 09:20 Marcus ARMITAGE Oliver FARR Matthew NIXON
10 09:20 Felipe AGUILAR Adrien SADDIER Jacob GLENNEMO
1 12:30 Ashley CHESTERS Stephen GALLACHER Jordan SMITH
10 12:30 Mark TULLO Jacques KRUYSWIJK Sam HORSFIELD
1 12:40 Jason NORRIS Richard BLAND Marcus FRASER
10 12:40 Mark FOSTER Rak hyun CHO Julien GUERRIER
1 12:50 Óscar SERNA Tapio PULKKANEN Gavin GREEN
10 12:50 Andrew DODT Jason SCRIVENER Thomas AIKEN
1 13:00 Daniel IM Sam BRAZEL David LIPSKY
10 13:00 Romain WATTEL James MORRISON Michael JONZON
1 13:10 Morten Ørum MADSEN Joachim B. HANSEN John DALY
10 13:10 Ajeetesh SANDHU Bradley NEIL Pedro ORIOL
1 13:20 Nicolas COLSAERTS Søren KJELDSEN Danny WILLETT
10 13:20 Chris HANSON Austin CONNELLY Marc WARREN
1 13:30 Lee WESTWOOD Thomas PIETERS Thorbjørn OLESEN
10 13:30 Josh GEARY Scott VINCENT Matias CALDERON
1 13:40 Richard MCEVOY Joakim LAGERGREN Lucas BJERREGAARD
10 13:40 David HORSEY Matthew SOUTHGATE Jaco VAN ZYL
1 13:50 Richard GREEN Lasse JENSEN Thomas DETRY
10 13:50 Birgir HAFTHORSSON Jonathan THOMSON Steve WEBSTER
1 14:00 Jamie DONALDSON Brett RUMFORD Ricardo GOUVEIA
10 14:00 Daniel BROOKS Grégory HAVRET Yusaku MIYAZATO
1 14:10 Hunter STEWART Sebastian HEISELE Steven BROWN
10 14:10 S.S.P. CHAWRASIA Marcel SIEM Hideto TANIHARA
1 14:20 Pep ANGLES Zander LOMBARD Niklas Norgaard MØLLER
10 14:20 Tom LEWIS Scott FERNANDEZ Doug GHIM
10 14:30 Jack MUNRO Nicolai TINNING Aksel OLSEN

 

Leave a Reply

error: Content is protected !!