Стартови времена KLM Open – ден 1&2

Холандия е поредната спирка от календара на Европейския голф тур. Утре започва турнира KLM Open, а за трофея ще спорят внушителни имена като Лий Уестууд, Подрейг Харингтън, Мартин Каймер, Анди Съливън и Анхел Кабрера.

Всички времена са в местно време

Ден 1

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:45 Steve WEBSTER Adrien SADDIER Joakim LAGERGREN
10 07:45 Lucas HERBERT Renato PARATORE Jerry JI (AM)
1 07:55 Laurie CANTER Scott JAMIESON Davey PORSIUS
10 07:55 Gavin GREEN Alexander LEVY Chris WOOD
1 08:05 Matthew BALDWIN Brett RUMFORD Justin WALTERS
10 08:05 Paul WARING Richard MCEVOY Andrea PAVAN
1 08:15 Mark FOSTER Jinho CHOI Nacho ELVIRA
10 08:15 Padraig HARRINGTON Lee WESTWOOD Ross FISHER
1 08:25 Josh GEARY Paul PETERSON Jens DANTORP
10 08:25 Andrew JOHNSTON Haotong LI Kiradech APHIBARNRAT
1 08:35 Pontus WIDEGREN Oliver FISHER Stan KRAAI (AM)
10 08:35 Pablo LARRAZÁBAL Mike LORENZO-VERA Kevin STADLER
1 08:45 Chris HANSON Zander LOMBARD Erik VAN ROOYEN
10 08:45 Richie RAMSAY Matteo MANASSERO Nicolas COLSAERTS
1 08:55 Christofer BLOMSTRAND Scott HEND Hideto TANIHARA
10 08:55 Edoardo MOLINARI Thongchai JAIDEE Reinier SAXTON
1 09:05 Jaco VAN ZYL Søren KJELDSEN Jamie ELSON
10 09:05 Grégory BOURDY Marcel SIEM Haydn PORTEOUS
1 09:15 David HOWELL Lasse JENSEN Matthew SOUTHGATE
10 09:15 Sebastian HEISELE Alejandro CAÑIZARES Henric STUREHED
1 09:25 Phachara KHONGWATMAI James MORRISON Jorge CAMPILLO
10 09:25 Luca CIANCHETTI Aaron RAI Matthew JORDAN
1 09:35 Tapio PULKKANEN Darren FICHARDT Benjamin HEBERT
10 09:35 Scott FERNANDEZ Jason SCRIVENER Ralph MILLER
1 09:45 Kim KOIVU Sam BRAZEL Marc WARREN
10 09:45 Daniel BROOKS Ricardo GOUVEIA Dylan BOSHART
1 12:45 Felipe AGUILAR Steven BROWN Jordan SMITH
10 12:45 Mark TULLO Sébastien GROS Jeunghun WANG
1 12:55 Bradley DREDGE Raphaël JACQUELIN David HORSEY
10 12:55 Jeff WINTHER Matthieu PAVON Koen KOUWENAAR (AM)
1 13:05 Thomas DETRY Paul DUNNE Andy SULLIVAN
10 13:05 Óscar SERNA Daniel IM Matthew NIXON
1 13:15 Martin KAYMER Ryan FOX Maarten BOSCH
10 13:15 Pedro ORIOL Julien GUERRIER Kiet VAN DER WEELE (AM)
1 13:25 Romain WATTEL Shubhankar SHARMA Eddie PEPPERELL
10 13:25 Simon KHAN David DRYSDALE Ashun WU
1 13:35 Gonzalo FERNANDEZ – CASTAÑO Alvaro QUIROS Angel CABRERA
10 13:35 Ricardo GONZALEZ Johan EDFORS Matthias SCHWAB
1 13:45 Peter HANSON Yusaku MIYAZATO Simon DYSON
10 13:45 Rak hyun CHO Connor SYME Mark REYNOLDS
1 13:55 Mikko KORHONEN Adrian OTAEGUI Jurrian VAN DER VAART
10 13:55 Pep ANGLES Fabrizio ZANOTTI Ashley CHESTERS
1 14:05 Clément SORDET Mikko ILONEN George COETZEE
10 14:05 Soomin LEE Nino BERTASIO Lukas EULER (AM)
1 14:15 Oliver FARR Jonathan THOMSON Luke JOY
10 14:15 Jason NORRIS Andrew DODT Aydan VERDONK (AM)
1 14:25 S.S.P. CHAWRASIA Ryan EVANS Wade ORMSBY
10 14:25 Austin CONNELLY David LIPSKY Max ALBERTUS
1 14:35 Bradley NEIL Charlie FORD Maximilian KIEFFER
10 14:35 Chase KOEPKA Richard BLAND Grégory HAVRET
1 14:45 Nick CULLEN Christiaan BEZUIDENHOUT Jacques KRUYSWIJK
10 14:45 Adam BLAND Sam HORSFIELD Robbie VAN WEST
 

Ден 2

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:45 Mark TULLO Sébastien GROS Jeunghun WANG
10 07:45 Felipe AGUILAR Steven BROWN Jordan SMITH
1 07:55 Jeff WINTHER Matthieu PAVON Koen KOUWENAAR (AM)
10 07:55 Bradley DREDGE Raphaël JACQUELIN David HORSEY
1 08:05 Óscar SERNA Daniel IM Matthew NIXON
10 08:05 Thomas DETRY Paul DUNNE Andy SULLIVAN
1 08:15 Pedro ORIOL Julien GUERRIER Kiet VAN DER WEELE (AM)
10 08:15 Martin KAYMER Ryan FOX Maarten BOSCH
1 08:25 Simon KHAN David DRYSDALE Ashun WU
10 08:25 Romain WATTEL Shubhankar SHARMA Eddie PEPPERELL
1 08:35 Ricardo GONZALEZ Johan EDFORS Matthias SCHWAB
10 08:35 Gonzalo FERNANDEZ – CASTAÑO Alvaro QUIROS Angel CABRERA
1 08:45 Rak hyun CHO Connor SYME Mark REYNOLDS
10 08:45 Peter HANSON Yusaku MIYAZATO Simon DYSON
1 08:55 Pep ANGLES Fabrizio ZANOTTI Ashley CHESTERS
10 08:55 Mikko KORHONEN Adrian OTAEGUI Jurrian VAN DER VAART
1 09:05 Soomin LEE Nino BERTASIO Lukas EULER (AM)
10 09:05 Clément SORDET Mikko ILONEN George COETZEE
1 09:15 Jason NORRIS Andrew DODT Aydan VERDONK (AM)
10 09:15 Oliver FARR Jonathan THOMSON Luke JOY
1 09:25 Austin CONNELLY David LIPSKY Max ALBERTUS
10 09:25 S.S.P. CHAWRASIA Ryan EVANS Wade ORMSBY
1 09:35 Chase KOEPKA Richard BLAND Grégory HAVRET
10 09:35 Bradley NEIL Charlie FORD Maximilian KIEFFER
1 09:45 Adam BLAND Sam HORSFIELD Robbie VAN WEST
10 09:45 Nick CULLEN Christiaan BEZUIDENHOUT Jacques KRUYSWIJK
1 12:45 Lucas HERBERT Renato PARATORE Jerry JI (AM)
10 12:45 Steve WEBSTER Adrien SADDIER Joakim LAGERGREN
1 12:55 Gavin GREEN Alexander LEVY Chris WOOD
10 12:55 Laurie CANTER Scott JAMIESON Davey PORSIUS
1 13:05 Paul WARING Richard MCEVOY Andrea PAVAN
10 13:05 Matthew BALDWIN Brett RUMFORD Justin WALTERS
1 13:15 Padraig HARRINGTON Lee WESTWOOD Ross FISHER
10 13:15 Mark FOSTER Jinho CHOI Nacho ELVIRA
1 13:25 Andrew JOHNSTON Haotong LI Kiradech APHIBARNRAT
10 13:25 Josh GEARY Paul PETERSON Jens DANTORP
1 13:35 Pablo LARRAZÁBAL Mike LORENZO-VERA Kevin STADLER
10 13:35 Pontus WIDEGREN Oliver FISHER Stan KRAAI (AM)
1 13:45 Richie RAMSAY Matteo MANASSERO Nicolas COLSAERTS
10 13:45 Chris HANSON Zander LOMBARD Erik VAN ROOYEN
1 13:55 Edoardo MOLINARI Thongchai JAIDEE Reinier SAXTON
10 13:55 Christofer BLOMSTRAND Scott HEND Hideto TANIHARA
1 14:05 Grégory BOURDY Marcel SIEM Haydn PORTEOUS
10 14:05 Jaco VAN ZYL Søren KJELDSEN Jamie ELSON
1 14:15 Sebastian HEISELE Alejandro CAÑIZARES Henric STUREHED
10 14:15 David HOWELL Lasse JENSEN Matthew SOUTHGATE
1 14:25 Luca CIANCHETTI Aaron RAI Matthew JORDAN
10 14:25 Phachara KHONGWATMAI James MORRISON Jorge CAMPILLO
1 14:35 Scott FERNANDEZ Jason SCRIVENER Ralph MILLER
10 14:35 Tapio PULKKANEN Darren FICHARDT Benjamin HEBERT
1 14:45 Daniel BROOKS Ricardo GOUVEIA Dylan BOSHART
10 14:45 Kim KOIVU Sam BRAZEL Marc WARREN

Leave a Reply

error: Content is protected !!