Стартови времена D+D Real Czech Masters – ден 1 и 2

Тази седмица Европейският тур гостува на прекрасната Прага за петото издание на D+D Real Czech Masters. Лий Уестууд, Дани Уилет и Подрейг Харингтън са само част от имената, които ще покажат уменията си на Албатрос голф ризорт.

Всички времена са в местно време

Ден 1

Тий Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 07:15 Mark TULLO Tom LEWIS Connor SYME
10 07:15 Nick CULLEN Jazz JANEWATTANANOND Matthew NIXON
1 07:25 Alexander KNAPPE Johan EDFORS Benedict STABEN
10 07:25 Daniel BROOKS Austin CONNELLY Maximilian KIEFFER
1 07:35 Richard BLAND Callum SHINKWIN Andrea PAVAN
10 07:35 Josh GEARY Laurie CANTER Stanislav MATUS
1 07:45 Sebastian HEISELE Charlie FORD Lucas HERBERT
10 07:45 Stephen GALLACHER Jordan SMITH Lee SLATTERY
1 07:55 Pep ANGLES Sébastien GROS Liam ROBINSON
10 07:55 Lee WESTWOOD Danny WILLETT Filip MRUZEK
1 08:05 Ajeetesh SANDHU Marcus ARMITAGE Jan FRIESZ
10 08:05 Haydn PORTEOUS Matt WALLACE Eddie PEPPERELL
1 08:15 Chase KOEPKA Clément SORDET Romain WATTEL
10 08:15 Gaganjeet BHULLAR Mikko KORHONEN Lucas BJERREGAARD
1 08:25 Jonathan THOMSON Scott VINCENT Ben EVANS
10 08:25 Soomin LEE Scott FERNANDEZ Ashun WU
1 08:35 Daniel IM Bradley NEIL Nacho ELVIRA
10 08:35 Raphaël JACQUELIN Adam BLAND Julien GUERRIER
1 08:45 Felipe AGUILAR Justin WALTERS Paul MCBRIDE
10 08:45 Steve WEBSTER Paul HOWARD Michal POSPISIL
1 08:55 Birgir HAFTHORSSON Jeff WINTHER Ondrej LIESER
10 08:55 S.S.P. CHAWRASIA Oliver FISHER Aaron RAI
1 09:05 Matthias SCHWAB Rene GRUBER Petr DEDEK
10 09:05 Pontus WIDEGREN Joel SJÖHOLM Ales KORINEK
1 09:15 Aaron LEITMANNSTETTER Ricardo GONZALEZ Jan CAFOUREK
10 09:15 Christiaan BEZUIDENHOUT Gavin MOYNIHAN Adam PUCHMELTER
1 12:15 Tapio PULKKANEN Nino BERTASIO Matthieu PAVON
10 12:15 Jack MUNRO Dru LOVE Petr GAL
1 12:25 Marcel SIEM Marc WARREN Søren KJELDSEN
10 12:25 Jinho CHOI Matt FORD Vaclav TICHY (AM)
1 12:35 David HOWELL Scott JAMIESON Dean BURMESTER
10 12:35 Oliver FARR Ashley CHESTERS Daniel SUCHAN
1 12:45 Matteo MANASSERO Thomas AIKEN Scott HEND
10 12:45 Jason NORRIS Rak hyun CHO Ryan EVANS
1 12:55 Padraig HARRINGTON Paul WARING Thomas PIETERS
10 12:55 Garrick PORTEOUS Gary STAL Simon KHAN
1 13:05 Jamie DONALDSON Andrew JOHNSTON John DALY
10 13:05 Bernd RITTHAMMER Anders HANSEN JC RITCHIE
1 13:15 Peter HANSON Paul PETERSON Nicolas COLSAERTS
10 13:15 Matthew BALDWIN Henric STUREHED Christofer BLOMSTRAND
1 13:25 Danthai BOONMA Mathieu DECOTTIGNIES-LAFON Lukas TINTERA
10 13:25 Phachara KHONGWATMAI Jeunghun WANG Renato PARATORE
1 13:35 Grégory BOURDY Adrien SADDIER David DRYSDALE
10 13:35 Florian FRITSCH Óscar SERNA Callum TARREN
1 13:45 Sam BRAZEL Ricardo GOUVEIA James MORRISON
10 13:45 Carlos PIGEM David LIPSKY Benjamin HEBERT
1 13:55 Andrew DODT Jason SCRIVENER Gavin GREEN
10 13:55 Chris HANSON Pedro ORIOL Steven BROWN
1 14:05 Alejandro CAÑIZARES Chris DOAK Mateusz GRADECKI
10 14:05 Adrian MERONK Joël STALTER Peter KARMIS
1 14:15 Hugo LEON Matthew MILLAR Šimon ZACH (AM)
10 14:15 Hunter STEWART Jacques KRUYSWIJK Peter VALASEK

Ден 2

Tee Time Player 1 Player 2 Player 3
1 07:15 Jack MUNRO Dru LOVE Petr GAL
10 07:15 Tapio PULKKANEN Nino BERTASIO Matthieu PAVON
1 07:25 Jinho CHOI Matt FORD Vaclav TICHY (AM)
10 07:25 Marcel SIEM Marc WARREN Søren KJELDSEN
1 07:35 Oliver FARR Ashley CHESTERS Daniel SUCHAN
10 07:35 David HOWELL Scott JAMIESON Dean BURMESTER
1 07:45 Jason NORRIS Rak hyun CHO Ryan EVANS
10 07:45 Matteo MANASSERO Thomas AIKEN Scott HEND
1 07:55 Garrick PORTEOUS Gary STAL Simon KHAN
10 07:55 Padraig HARRINGTON Paul WARING Thomas PIETERS
1 08:05 Bernd RITTHAMMER Anders HANSEN JC RITCHIE
10 08:05 Jamie DONALDSON Andrew JOHNSTON John DALY
1 08:15 Matthew BALDWIN Henric STUREHED Christofer BLOMSTRAND
10 08:15 Peter HANSON Paul PETERSON Nicolas COLSAERTS
1 08:25 Phachara KHONGWATMAI Jeunghun WANG Renato PARATORE
10 08:25 Danthai BOONMA Mathieu DECOTTIGNIES-LAFON Lukas TINTERA
1 08:35 Florian FRITSCH Óscar SERNA Callum TARREN
10 08:35 Grégory BOURDY Adrien SADDIER David DRYSDALE
1 08:45 Carlos PIGEM David LIPSKY Benjamin HEBERT
10 08:45 Sam BRAZEL Ricardo GOUVEIA James MORRISON
1 08:55 Chris HANSON Pedro ORIOL Steven BROWN
10 08:55 Andrew DODT Jason SCRIVENER Gavin GREEN
1 09:05 Adrian MERONK Joël STALTER Peter KARMIS
10 09:05 Alejandro CAÑIZARES Chris DOAK Mateusz GRADECKI
1 09:15 Hunter STEWART Jacques KRUYSWIJK Peter VALASEK
10 09:15 Hugo LEON Matthew MILLAR Šimon ZACH (AM)
1 12:15 Nick CULLEN Jazz JANEWATTANANOND Matthew NIXON
10 12:15 Mark TULLO Tom LEWIS Connor SYME
1 12:25 Daniel BROOKS Austin CONNELLY Maximilian KIEFFER
10 12:25 Alexander KNAPPE Johan EDFORS Benedict STABEN
1 12:35 Josh GEARY Laurie CANTER Stanislav MATUS
10 12:35 Richard BLAND Callum SHINKWIN Andrea PAVAN
1 12:45 Stephen GALLACHER Jordan SMITH Lee SLATTERY
10 12:45 Sebastian HEISELE Charlie FORD Lucas HERBERT
1 12:55 Lee WESTWOOD Danny WILLETT Filip MRUZEK
10 12:55 Pep ANGLES Sébastien GROS Liam ROBINSON
1 13:05 Haydn PORTEOUS Matt WALLACE Eddie PEPPERELL
10 13:05 Ajeetesh SANDHU Marcus ARMITAGE Jan FRIESZ
1 13:15 Gaganjeet BHULLAR Mikko KORHONEN Lucas BJERREGAARD
10 13:15 Chase KOEPKA Clément SORDET Romain WATTEL
1 13:25 Soomin LEE Scott FERNANDEZ Ashun WU
10 13:25 Jonathan THOMSON Scott VINCENT Ben EVANS
1 13:35 Raphaël JACQUELIN Adam BLAND Julien GUERRIER
10 13:35 Daniel IM Bradley NEIL Nacho ELVIRA
1 13:45 Steve WEBSTER Paul HOWARD Michal POSPISIL
10 13:45 Felipe AGUILAR Justin WALTERS Paul MCBRIDE
1 13:55 S.S.P. CHAWRASIA Oliver FISHER Aaron RAI
10 13:55 Birgir HAFTHORSSON Jeff WINTHER Ondrej LIESER
1 14:05 Pontus WIDEGREN Joel SJÖHOLM Ales KORINEK
10 14:05 Matthias SCHWAB Rene GRUBER Petr DEDEK
1 14:15 Christiaan BEZUIDENHOUT Gavin MOYNIHAN Adam PUCHMELTER
10 14:15 Aaron LEITMANNSTETTER Jan CAFOUREK Ricardo GONZALEZ

 

Leave a Reply

error: Content is protected !!