Стартови времена D+D Real Czech Masters – ден 1 и 2

0
7
dav

Тази седмица Европейският тур гостува на прекрасната Прага за петото издание на D+D Real Czech Masters. Лий Уестууд, Дани Уилет и Подрейг Харингтън са само част от имената, които ще покажат уменията си на Албатрос голф ризорт.

Всички времена са в местно време

Ден 1

ТийЧасИграч 1Играч 2Играч 3
107:15Mark TULLOTom LEWISConnor SYME
1007:15Nick CULLENJazz JANEWATTANANONDMatthew NIXON
107:25Alexander KNAPPEJohan EDFORSBenedict STABEN
1007:25Daniel BROOKSAustin CONNELLYMaximilian KIEFFER
107:35Richard BLANDCallum SHINKWINAndrea PAVAN
1007:35Josh GEARYLaurie CANTERStanislav MATUS
107:45Sebastian HEISELECharlie FORDLucas HERBERT
1007:45Stephen GALLACHERJordan SMITHLee SLATTERY
107:55Pep ANGLESSébastien GROSLiam ROBINSON
1007:55Lee WESTWOODDanny WILLETTFilip MRUZEK
108:05Ajeetesh SANDHUMarcus ARMITAGEJan FRIESZ
1008:05Haydn PORTEOUSMatt WALLACEEddie PEPPERELL
108:15Chase KOEPKAClément SORDETRomain WATTEL
1008:15Gaganjeet BHULLARMikko KORHONENLucas BJERREGAARD
108:25Jonathan THOMSONScott VINCENTBen EVANS
1008:25Soomin LEEScott FERNANDEZAshun WU
108:35Daniel IMBradley NEILNacho ELVIRA
1008:35Raphaël JACQUELINAdam BLANDJulien GUERRIER
108:45Felipe AGUILARJustin WALTERSPaul MCBRIDE
1008:45Steve WEBSTERPaul HOWARDMichal POSPISIL
108:55Birgir HAFTHORSSONJeff WINTHEROndrej LIESER
1008:55S.S.P. CHAWRASIAOliver FISHERAaron RAI
109:05Matthias SCHWABRene GRUBERPetr DEDEK
1009:05Pontus WIDEGRENJoel SJÖHOLMAles KORINEK
109:15Aaron LEITMANNSTETTERRicardo GONZALEZJan CAFOUREK
1009:15Christiaan BEZUIDENHOUTGavin MOYNIHANAdam PUCHMELTER
112:15Tapio PULKKANENNino BERTASIOMatthieu PAVON
1012:15Jack MUNRODru LOVEPetr GAL
112:25Marcel SIEMMarc WARRENSøren KJELDSEN
1012:25Jinho CHOIMatt FORDVaclav TICHY (AM)
112:35David HOWELLScott JAMIESONDean BURMESTER
1012:35Oliver FARRAshley CHESTERSDaniel SUCHAN
112:45Matteo MANASSEROThomas AIKENScott HEND
1012:45Jason NORRISRak hyun CHORyan EVANS
112:55Padraig HARRINGTONPaul WARINGThomas PIETERS
1012:55Garrick PORTEOUSGary STALSimon KHAN
113:05Jamie DONALDSONAndrew JOHNSTONJohn DALY
1013:05Bernd RITTHAMMERAnders HANSENJC RITCHIE
113:15Peter HANSONPaul PETERSONNicolas COLSAERTS
1013:15Matthew BALDWINHenric STUREHEDChristofer BLOMSTRAND
113:25Danthai BOONMAMathieu DECOTTIGNIES-LAFONLukas TINTERA
1013:25Phachara KHONGWATMAIJeunghun WANGRenato PARATORE
113:35Grégory BOURDYAdrien SADDIERDavid DRYSDALE
1013:35Florian FRITSCHÓscar SERNACallum TARREN
113:45Sam BRAZELRicardo GOUVEIAJames MORRISON
1013:45Carlos PIGEMDavid LIPSKYBenjamin HEBERT
113:55Andrew DODTJason SCRIVENERGavin GREEN
1013:55Chris HANSONPedro ORIOLSteven BROWN
114:05Alejandro CAÑIZARESChris DOAKMateusz GRADECKI
1014:05Adrian MERONKJoël STALTERPeter KARMIS
114:15Hugo LEONMatthew MILLARŠimon ZACH (AM)
1014:15Hunter STEWARTJacques KRUYSWIJKPeter VALASEK

Ден 2

TeeTimePlayer 1Player 2Player 3
107:15Jack MUNRODru LOVEPetr GAL
1007:15Tapio PULKKANENNino BERTASIOMatthieu PAVON
107:25Jinho CHOIMatt FORDVaclav TICHY (AM)
1007:25Marcel SIEMMarc WARRENSøren KJELDSEN
107:35Oliver FARRAshley CHESTERSDaniel SUCHAN
1007:35David HOWELLScott JAMIESONDean BURMESTER
107:45Jason NORRISRak hyun CHORyan EVANS
1007:45Matteo MANASSEROThomas AIKENScott HEND
107:55Garrick PORTEOUSGary STALSimon KHAN
1007:55Padraig HARRINGTONPaul WARINGThomas PIETERS
108:05Bernd RITTHAMMERAnders HANSENJC RITCHIE
1008:05Jamie DONALDSONAndrew JOHNSTONJohn DALY
108:15Matthew BALDWINHenric STUREHEDChristofer BLOMSTRAND
1008:15Peter HANSONPaul PETERSONNicolas COLSAERTS
108:25Phachara KHONGWATMAIJeunghun WANGRenato PARATORE
1008:25Danthai BOONMAMathieu DECOTTIGNIES-LAFONLukas TINTERA
108:35Florian FRITSCHÓscar SERNACallum TARREN
1008:35Grégory BOURDYAdrien SADDIERDavid DRYSDALE
108:45Carlos PIGEMDavid LIPSKYBenjamin HEBERT
1008:45Sam BRAZELRicardo GOUVEIAJames MORRISON
108:55Chris HANSONPedro ORIOLSteven BROWN
1008:55Andrew DODTJason SCRIVENERGavin GREEN
109:05Adrian MERONKJoël STALTERPeter KARMIS
1009:05Alejandro CAÑIZARESChris DOAKMateusz GRADECKI
109:15Hunter STEWARTJacques KRUYSWIJKPeter VALASEK
1009:15Hugo LEONMatthew MILLARŠimon ZACH (AM)
112:15Nick CULLENJazz JANEWATTANANONDMatthew NIXON
1012:15Mark TULLOTom LEWISConnor SYME
112:25Daniel BROOKSAustin CONNELLYMaximilian KIEFFER
1012:25Alexander KNAPPEJohan EDFORSBenedict STABEN
112:35Josh GEARYLaurie CANTERStanislav MATUS
1012:35Richard BLANDCallum SHINKWINAndrea PAVAN
112:45Stephen GALLACHERJordan SMITHLee SLATTERY
1012:45Sebastian HEISELECharlie FORDLucas HERBERT
112:55Lee WESTWOODDanny WILLETTFilip MRUZEK
1012:55Pep ANGLESSébastien GROSLiam ROBINSON
113:05Haydn PORTEOUSMatt WALLACEEddie PEPPERELL
1013:05Ajeetesh SANDHUMarcus ARMITAGEJan FRIESZ
113:15Gaganjeet BHULLARMikko KORHONENLucas BJERREGAARD
1013:15Chase KOEPKAClément SORDETRomain WATTEL
113:25Soomin LEEScott FERNANDEZAshun WU
1013:25Jonathan THOMSONScott VINCENTBen EVANS
113:35Raphaël JACQUELINAdam BLANDJulien GUERRIER
1013:35Daniel IMBradley NEILNacho ELVIRA
113:45Steve WEBSTERPaul HOWARDMichal POSPISIL
1013:45Felipe AGUILARJustin WALTERSPaul MCBRIDE
113:55S.S.P. CHAWRASIAOliver FISHERAaron RAI
1013:55Birgir HAFTHORSSONJeff WINTHEROndrej LIESER
114:05Pontus WIDEGRENJoel SJÖHOLMAles KORINEK
1014:05Matthias SCHWABRene GRUBERPetr DEDEK
114:15Christiaan BEZUIDENHOUTGavin MOYNIHANAdam PUCHMELTER
1014:15Aaron LEITMANNSTETTERJan CAFOUREKRicardo GONZALEZ

 

Остави коментар

Моля въведете Вашия коментар
Моля въведете Вашето име