Стартови времена CIMB Classic – Ден 1 & 2

Тази седмица американският PGA тур гостува на игрището в Куала Лампур, където ще се проведе тазгодишното издание на CIMB Classic. Турнирът се организира съвместно от американския PGA тур и Азиатския голф тур, а някои от водещите голф имена в двата тура, сред които Джъстин Томас, Райън Мур, Бранд Снедекър, Кирадек Афибарнрат и Кевин На ще вземат участие в турнира.

*Всички часове са в местно време

Ден 1

Тий бокс Час Играч
1 08:00 Chesson HADLEY
1 08:00 Abraham ANCER
1 08:00 Scott VINCENT
1 08:10 Jamie LOVEMARK
1 08:10 Beau HOSSLER
1 08:10 Berry HENSON
1 08:20 Danny LEE
1 08:20 Sam RYDER
1 08:20 Thomas PIETERS
1 08:30 Troy MERRITT
1 08:30 Ryan ARMOUR
1 08:30 Brendan STEELE
1 08:40 Scott PIERCY
1 08:40 Ted POTTER
1 08:40 Jason DUFNER
1 08:50 Michael KIM
1 08:50 Kyle STANLEY
1 08:50 Kevin CHAPPELL
1 09:00 Chez REAVIE
1 09:00 Anirban LAHIRI
1 09:00 Kelly KRAFT
1 09:10 Branden GRACE
1 09:10 Joel DAHMEN
1 09:10 Sanghyun PARK
1 09:20 Byeonghun AN
1 09:20 Kiradech APHIBARNRAT
1 09:20 Shubhankar SHARMA
1 09:30 Andrew PUTNAM
1 09:30 Stewart CINK
1 09:30 Charles HOWELL III
1 09:40 Keegan BRADLEY
1 09:40 Kevin NA
1 09:40 Gary WOODLAND
1 09:50 Brandt SNEDEKER
1 09:50 Paul CASEY
1 09:50 Marc LEISHMAN
1 10:00 Brian STUARD
1 10:00 Keith MITCHELL
1 10:00 John CATLIN
10 08:00 Jason KOKRAK
10 08:00 Jon CURRAN
10 08:00 Gaganjeet BHULLAR
10 08:10 Nick WATNEY
10 08:10 Meenwhee KIM
10 08:10 Rahil GANGJEE
10 08:20 James HAHN
10 08:20 Bronson BURGOON
10 08:20 Leunkwang KIM
10 08:30 Cameron SMITH
10 08:30 Emiliano GRILLO
10 08:30 Ernie ELS
10 08:40 Kevin TWAY
10 08:40 Billy HORSCHEL
10 08:40 Si-Woo KIM
10 08:50 Justin THOMAS
10 08:50 Pat PEREZ
10 08:50 Ryan MOORE
10 09:00 Louis OOSTHUIZEN
10 09:00 Ollie SCHNIEDERJANS
10 09:00 Justin HARDING
10 09:10 J B HOLMES
10 09:10 J. J. SPAUN
10 09:10 Sihwan KIM
10 09:20 Scott STALLINGS
10 09:20 Tom HOGE
10 09:20 Peter UIHLEIN
10 09:30 Rafa CABRERA BELLO
10 09:30 C. T. PAN
10 09:30 Minchel CHOI
10 09:40 Brice GARNETT
10 09:40 Austin COOK
10 09:40 Xander SCHAUFFELE
10 09:50 Satoshi KODAIRA
10 09:50 Jimmy WALKER
10 09:50 Davis LOVE III
10 10:00 Brian GAY
10 10:00 Ryan PALMER
10 10:00 Ben LEONG
Ден 2
Тий бокс Час Играч
1 08:00 J B HOLMES
1 08:00 J. J. SPAUN
1 08:00 Sihwan KIM
1 08:10 Scott STALLINGS
1 08:10 Tom HOGE
1 08:10 Peter UIHLEIN
1 08:20 Rafa CABRERA BELLO
1 08:20 C. T. PAN
1 08:20 Minchel CHOI
1 08:30 Brice GARNETT
1 08:30 Austin COOK
1 08:30 Xander SCHAUFFELE
1 08:40 Satoshi KODAIRA
1 08:40 Jimmy WALKER
1 08:40 Davis LOVE III
1 08:50 Brian GAY
1 08:50 Ryan PALMER
1 08:50 Ben LEONG
1 09:00 Jason KOKRAK
1 09:00 Jon CURRAN
1 09:00 Gaganjeet BHULLAR
1 09:10 Nick WATNEY
1 09:10 Meenwhee KIM
1 09:10 Rahil GANGJEE
1 09:20 James HAHN
1 09:20 Bronson BURGOON
1 09:20 Leunkwang KIM
1 09:30 Cameron SMITH
1 09:30 Emiliano GRILLO
1 09:30 Ernie ELS
1 09:40 Kevin TWAY
1 09:40 Billy HORSCHEL
1 09:40 Si-Woo KIM
1 09:50 Justin THOMAS
1 09:50 Pat PEREZ
1 09:50 Ryan MOORE
1 10:00 Louis OOSTHUIZEN
1 10:00 Ollie SCHNIEDERJANS
1 10:00 Justin HARDING
10 08:00 Branden GRACE
10 08:00 Joel DAHMEN
10 08:00 Sanghyun PARK
10 08:10 Byeonghun AN
10 08:10 Kiradech APHIBARNRAT
10 08:10 Shubhankar SHARMA
10 08:20 Andrew PUTNAM
10 08:20 Stewart CINK
10 08:20 Charles HOWELL III
10 08:30 Keegan BRADLEY
10 08:30 Kevin NA
10 08:30 Gary WOODLAND
10 08:40 Brandt SNEDEKER
10 08:40 Paul CASEY
10 08:40 Marc LEISHMAN
10 08:50 Brian STUARD
10 08:50 Keith MITCHELL
10 08:50 John CATLIN
10 09:00 Chesson HADLEY
10 09:00 Abraham ANCER
10 09:00 Scott VINCENT
10 09:10 Jamie LOVEMARK
10 09:10 Beau HOSSLER
10 09:10 Berry HENSON
10 09:20 Danny LEE
10 09:20 Sam RYDER
10 09:20 Thomas PIETERS
10 09:30 Troy MERRITT
10 09:30 Ryan ARMOUR
10 09:30 Brendan STEELE
10 09:40 Scott PIERCY
10 09:40 Ted POTTER
10 09:40 Jason DUFNER
10 09:50 Michael KIM
10 09:50 Kyle STANLEY
10 09:50 Kevin CHAPPELL
10 10:00 Chez REAVIE
10 10:00 Anirban LAHIRI
10 10:00 Kelly KRAFT

Leave a Reply

error: Content is protected !!