Стартови времена Andalucia Valderrama Masters – Ден 1 & 2

Тази седмица Европейският тур гостува на едно от най-популярните голф игрища на контитента. Реал клуб Валдерама ще посрещне звезди от ранга на Серхио Гарсия, Лий Уестууд, Томас Бьорн и Подрейг Харингтън за поредното издание на Andalucia Valderrama Masters.

*Всички часове са в местно време

Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 08:45 Alejandro CAÑIZARES Clément SORDET Christiaan BEZUIDENHOUT
10 08:45 Marcus FRASER Soomin LEE Grégory HAVRET
1 08:55 Chris HANSON Scott FERNANDEZ Nino BERTASIO
10 08:55 Richie RAMSAY Callum SHINKWIN Matteo MANASSERO
1 09:05 Carlos PIGEM Connor SYME Jason SCRIVENER
10 09:05 Lee WESTWOOD Sergio GARCIA Jorge CAMPILLO
1 09:15 Jonathan THOMSON Pedro ORIOL Eduardo DE LA RIVA
10 09:15 Pablo LARRAZÁBAL Joost LUITEN Shane LOWRY
1 09:25 Jason NORRIS Grégory BOURDY Daniel BROOKS
10 09:25 Thongchai JAIDEE Romain WATTEL Paul WARING
1 09:35 Sebastian GARCIA RODRIGUEZ Rak hyun CHO Ashley CHESTERS
10 09:35 David DRYSDALE Søren KJELDSEN Mikko KORHONEN
1 09:45 Sebastian HEISELE Pep ANGLES Lasse JENSEN
10 09:45 Brett RUMFORD Renato PARATORE Wade ORMSBY
1 09:55 Alexander KNAPPE Bradley NEIL Bradley DREDGE
10 09:55 David LIPSKY Oliver FISHER Lee SLATTERY
1 10:05 Daniel IM Andrew DODT Darren FICHARDT
10 10:05 Duncan STEWART Gavin GREEN Robert ROCK
1 10:15 Sébastien GROS Phachara KHONGWATMAI Matthew NIXON
10 10:15 Gary STAL Jinho CHOI Santiago TARRIO BEN
1 10:25 Mikael LUNDBERG Kim KOIVU Ricardo GOUVEIA
10 10:25 Anders HANSEN Marcel SIEM Jeff WINTHER
1 13:15 Adrien SADDIER Justin WALTERS Joakim LAGERGREN
10 13:15 Maximilian KIEFFER Thomas AIKEN Stephen GALLACHER
1 13:25 Marc WARREN David HORSEY Richard MCEVOY
10 13:25 Florian FRITSCH Aaron RAI Samuel DEL VAL
1 13:35 Alvaro QUIROS Padraig HARRINGTON Andrew JOHNSTON
10 13:35 Christopher MIVIS Josh GEARY Charlie FORD
1 13:45 José María OLAZÁBAL Thomas BJØRN Robert KARLSSON
10 13:45 Pontus WIDEGREN Adam BLAND Steven BROWN
1 13:55 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Raphaël JACQUELIN Nacho ELVIRA
10 13:55 Laurie CANTER Jacques KRUYSWIJK Julien GUERRIER
1 14:05 David HOWELL Edoardo MOLINARI Matthew SOUTHGATE
10 14:05 Richard BLAND Austin CONNELLY Haydn PORTEOUS
1 14:15 Scott HEND Jeunghun WANG Richard STERNE
10 14:15 Felipe AGUILAR Paul PETERSON Tapio PULKKANEN
1 14:25 Bernd RITTHAMMER Gavin MOYNIHAN Angel HIDALGO
10 14:25 Birgir HAFTHORSSON Ryan EVANS Zander LOMBARD
1 14:35 Peter HANSON Matthew BALDWIN Henric STUREHED
10 14:35 Chase KOEPKA Christofer BLOMSTRAND Jens DANTORP
1 14:45 Frederik DREIER Marcus KINHULT Pelle EDBERG
10 14:45 Oliver FARR James MORRISON Max ALBERTUS
Ден 2
Тий бокс Час Играч 1 Играч 2 Играч 3
1 08:45 Maximilian KIEFFER Thomas AIKEN Stephen GALLACHER
10 08:45 Adrien SADDIER Justin WALTERS Joakim LAGERGREN
1 08:55 Florian FRITSCH Aaron RAI Samuel DEL VAL
10 08:55 Marc WARREN David HORSEY Richard MCEVOY
1 09:05 Christopher MIVIS Josh GEARY Charlie FORD
10 09:05 Alvaro QUIROS Padraig HARRINGTON Andrew JOHNSTON
1 09:15 Pontus WIDEGREN Adam BLAND Steven BROWN
10 09:15 José María OLAZÁBAL Thomas BJØRN Robert KARLSSON
1 09:25 Laurie CANTER Jacques KRUYSWIJK Julien GUERRIER
10 09:25 Gonzalo FDEZ-CASTAÑO Raphaël JACQUELIN Nacho ELVIRA
1 09:35 Richard BLAND Austin CONNELLY Haydn PORTEOUS
10 09:35 David HOWELL Edoardo MOLINARI Matthew SOUTHGATE
1 09:45 Felipe AGUILAR Paul PETERSON Tapio PULKKANEN
10 09:45 Scott HEND Jeunghun WANG Richard STERNE
1 09:55 Birgir HAFTHORSSON Ryan EVANS Zander LOMBARD
10 09:55 Bernd RITTHAMMER Gavin MOYNIHAN Angel HIDALGO
1 10:05 Chase KOEPKA Christofer BLOMSTRAND Jens DANTORP
10 10:05 Peter HANSON Matthew BALDWIN Henric STUREHED
1 10:15 Oliver FARR James MORRISON Max ALBERTUS
10 10:15 Frederik DREIER Marcus KINHULT Pelle EDBERG
1 13:05 Marcus FRASER Soomin LEE Grégory HAVRET
10 13:05 Alejandro CAÑIZARES Clément SORDET Christiaan BEZUIDENHOUT
1 13:15 Richie RAMSAY Callum SHINKWIN Matteo MANASSERO
10 13:15 Chris HANSON Scott FERNANDEZ Nino BERTASIO
1 13:25 Lee WESTWOOD Sergio GARCIA Jorge CAMPILLO
10 13:25 Carlos PIGEM Connor SYME Jason SCRIVENER
1 13:35 Pablo LARRAZÁBAL Joost LUITEN Shane LOWRY
10 13:35 Jonathan THOMSON Pedro ORIOL Eduardo DE LA RIVA
1 13:45 Thongchai JAIDEE Romain WATTEL Paul WARING
10 13:45 Jason NORRIS Grégory BOURDY Daniel BROOKS
1 13:55 David DRYSDALE Søren KJELDSEN Mikko KORHONEN
10 13:55 Sebastian GARCIA RODRIGUEZ Rak hyun CHO Ashley CHESTERS
1 14:05 Brett RUMFORD Renato PARATORE Wade ORMSBY
10 14:05 Sebastian HEISELE Pep ANGLES Lasse JENSEN
1 14:15 David LIPSKY Oliver FISHER Lee SLATTERY
10 14:15 Alexander KNAPPE Bradley NEIL Bradley DREDGE
1 14:25 Duncan STEWART Gavin GREEN Robert ROCK
10 14:25 Daniel IM Andrew DODT Darren FICHARDT
1 14:35 Gary STAL Jinho CHOI Santiago TARRIO BEN
10 14:35 Sébastien GROS Phachara KHONGWATMAI Matthew NIXON
1 14:45 Anders HANSEN Marcel SIEM Jeff WINTHER
10 14:45 Mikael LUNDBERG Kim KOIVU Ricardo GOUVEIA

Leave a Reply

error: Content is protected !!